продам надійний автомобіль, фільтра та масла замінені навіть в редукторах, по машині нічого робити не треба, все обслужене і поміняне. По кузову е незначні подряпини ( всетаки машина не нова ) , дніще ціле без корозії, Стоїть газ 4 покоління,в загалом машина дуже надійна та швидка, можливий обмін на авто з дизельним двигуном або гібрід,
Я є третім власником цього прекрасного автомобіля,вже 6 років. Всі розхідники мінялися вчасно, по двигуну питань немає,масло не бере, їде м'яко і тихо,автомат перемикає плавно. В салоні чисто і охайно, в салоні не палили, салон шкіра, є пам'ять водійського сидіння, стоїть якісна заводська японська акустика, стоїть штатний сабо буфер, місця в салоні багато, багажник дуже об'ємний,є невеличке питання по водійському сидінні. По кузову все видно на фото(нічого критичного),має невеликі сколи і подряпини,так як авто не з салону. Машиною причепи і важкі грузи не тягали, чисто по сімейним справам. На кермо вдягнений чохол. Що було замінено: було повністю ТО генератора; заміна основного радіатора, заміна мастила в двигуні і АКП,заміна антифризу,промивка системи охолодження,заміна всіх двірників. А також була зроблена реставрація дисків. Оптика працює вся, є камера заднього виду. Резина стоїть зимова, стан резини на 4-ку. Має три ключі і два брилока. На всі питання відповім по телефону.
Машина в хорошому стані, їде дуже жваво, пробіг реальний! Авто на ТУРБО моторі та на постійному просунутому повному приводі, при цьому відмінно працює на газу і ще яскравіше на бензині. Повністю перефарбована і покрита дорогим матовим лаком! Два комплекти коліс, дисками 18r,зимові оригінальні з датчиками тиску,літні без на резині run flat. Три ключі! Ланцюг замінено, заміна масла за регламентом приблизно раз на 5-6 тисяч. Клапани відрегульовані. Будь-який вид оформлення. Обмін цікавий на БМВ.
Авто пригнане з США . Цікавий динамічний автомобіль в гарному стані з невеликим пробігом по Україні .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?