Bajaj Pulsar NS 125 FI нова модель виконана із застосуванням усіх сучасних технологій. Всі переваги та відмінна продуктивність цієї моделі засновані на надійних елементах та вузлах, що не потребують додаткового обслуговування. Мотоцикол в гарному стані, як технічно, так і візуально. Дуже добре їде на свою кубатуру, китайці навіть близько не підїдуть!!! Потужніший, екологічніший і економічніший ніж карбюраторний варіант мотоцикла(в оголошені вказаний інжекторний варіант). Масло і фільтра мінялися нещодавно і регулярно. Гаражне зберігання. В комплекті новий цеп, фільтра, передня оригінальна зірка і ще деякі запчастини. На мотоцикол гроші не жалілися, всі масла мінялися оригінальні і підбиралися по телефону з експертом. Продаж через перехід на більшу кубатуру. Торг біля мотоцикла. ІНЖЕКТОРНИЙ ВАРІАНТ!!! Витрата палива +- 1.7 л. На перший номер не телефонуйте, телефонуйте на той, що під ним( Київстар ) і ( Водафон на 066). Об?єм 125 кубів. Додаткових вкладень не потребує, резина оригінальна і в хорошому стані. Дві свічки на циліндр(технологія Bajaj) для покращення спалювання топлива і збільшення потужності. Габарити встановлені LED. Також наявна технологія CBS( комбінована тормозна система). Топливна система і система запалювання Bosh( Німецька компанія) що дає перевагу в надійності і потужності).
Мот обслужен, новый тент, аккум, расход от 3 до 4 литров, имеет электронную катушку зажигания от Honda , позволяющая разогнать до 80 км:ч , может перевозить до 3 х пассажиров . Треснуто лобовое стекло , при желании можно заказать ,
Стан як новий, ухожений. Перешите сидіння для комфортної подорожі. добавлене лед освітлення. Новий дорогий акумулятор. Підігрів руля на чотири положення. Дуги захисту. Рамки під кофри. В додаток бокові підсумки. Надійний мот по рейтингу. Масло замінене. Ходова в чудовому стані. Не потребує ніяких вкладень. Замок з сигналізацією на колесо.
Гарний мотоцикл для початківця. Не надто повільний не надто швидкий, стабільний і зручний. Підходять всі запчастини від KTM 390 Обслуговування проводилось частіше регламентного кожні 3-4тис. км.. Цієї весни замінені шини, ланцюг, передня і задня зірки, демпфери в задньому колесі, встановлена клітка для кофрів під систему monokey. З недоліків тріщина на передньому крилі від дітей в дворі. Я збирався їздити і далі, але переїхав в інше місце де він мені не так потрібен за цей час встиг обкатати резину проїхав ~250км.
Продам власний Bajaj Pulsar 180 2021 року випуску з пробігом 1850км. Купувався в офіційного ділера 2022 року в Вінниці, обслуговувався також в офіційного ділера. Жодних вкладень не потребує. Телефонуйте відповім на всі питання
Продаю власний мотоцикл, від'їздив на ньому повний сезон. На мотоциклі спеціально були встановлені захисні дуги для заощадження такого стану. Було зроблено планових 2 ТО Олія змінювалася кожні 2500км, заливав kroon oil expulsa 10w40. Є підігрів ручок, майданчик для становлення багажника та тримач для телефону з зарядкою. Нещодавно були замінені колодки задні та передні, повне чищення мастило та регулювання ланцюга. Ланцюг змащувався після кожного дощу. Мотоцикл в гідному стані і заслуговує на увагу, вкладання грошей не потребує. Якщо ти першосезонник або просто хочеш комфортно пересуватися то для тебе це варіант.
Дата першої реєстрації в Україні 20.04.2021р. Стан нового мотоцикла. Можливий торг біля мотоцикла .
Купляв у 19-му з пробігом 1250.Дообкатав як належить. Дальняків він не знав, максималкою не замучений. Мастило по мануалу, на 5000 тис. Міняв максимум на 2500.Без брендових понтів, тільки MOl Dinamic. Бензин тільки VOG, останнім часом, роки три, чотири, тільки Mystang. На даний час, це для нього найкраще. Із плюх, страхування, до квітня 27-го року. Два літри мастила, на сезон, на 5тис.км. якщо хтось буде добре їздити. Це все є, бо не думав продавати. Акум майже новий, купував у тому році. Рідний відходив рік, наступний відходив чотири і був ще живий. У тому році взяв такий самий, думаю ще чотири походить. Е ще камера на зад рідна, вулканізована. Зараз стоїть нова ззаду, але один ремонт вже є, від маленького саморізу. На свої кубіки, їде дуже різво, їсть мало, того самого Mystangy. Вітрозахист добрий, бо є з чим порівняти. Підвіска для міста, ідеальна, 140мм перед, 90мм зад. Лежачи поліцейські, на 70 км/час, не проблема. Продаю, бо взяв вже інший мот, з більшою кубатурою. В зимку зберігався у теплому гаражі, при плюсовій температурі.
Bajaj 2018 рік, пробіг 10к. Стан 9/10 є невеликі подряпини , один власник, вкладень не потребує, сів та поїхав, все на документах
Продам свій перший та улюблений мот. Пробіг зараз 11000. Олія лив liqui moly, ланцюг кожні 500 км чистився та змащувався. Стан на тверду п'ятірку є невелика потертість на фарі, особливо непомітна, а так в цілому все в порядку.
Продам bajaj pulsar ns 200 мотоцикл готомий до сезону помінянвмасла фільтра почищений карбюратор замінена мімбрана відрегульовані клапана поміняні свічки в прошлом сезоні поміняний ланцюг і акумулятор із нюансів підтікає сальник видучої зірки ланцюга (не критично) ціна нового сальника 350 грн а так по мотоциклу все добре масло не їсть
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?