Оригінальний пробіг, стан гарний. На обслуговування ніколи не жаліли. Нові свічки, новий акум. Масло в коробці на 80тис.км Нові амортизатори передні. Купувалася в салоні в Києві. Європейка, не порівнюйте будь ласка з Америкою. Без торгу, зовсім. Кому за дорого - купіть біток або втоплену і не морочте голову. За 14к віддам без 19 дюймових колес з новою резиною. Авто в Кракові, прижену за домовленістю. Або приїжджайте самі на огляд.
Машина у відмінному стані,без підфарбувань,пробіг реальний.
Авто в гарному стані, робилось все що треба було, Повний сток, тільки немає резонаторів, тому вихлоп дуже приємний. Обслуговувалась вчасно, по мотору питань немає, по коробці теж, м підвіска, м салон (гарний доглянутий), форсунки практично всі 12 ревізії, новий радіатор, ТНВД реставрований, по кузову гарна, два комплекта шин (зима-літо), реально живий та достойний варіант, торг біля капоту Майданчикам не телефонувати
Мотор,коробка в хорошому стані Торг мінімальний Деталі за телефоном
Авто в дуже гарному технічному та візуальному стані Непотребує жодних вкладень !! В унікальному та дуже гарному M-обвісі Додаю до авто зимову резину За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном !
Офіційне авто , обслуговувався на BMW сервісі , все є на сервісних паперах, недавно зроблено т.о. ходової, дуже гарний колір салону
Продам bmw 330xd. Зроблений stage, вихлоп пряма траса. Їде дуже добре) 0-100 5.7сек по dragy. Вся обслужена, нещодавно замінив плаваючі сайлентблоки та рульову тягу. Перед зимою замінив свічки накалу, блок свічок накалу та силовий провід. Також замінив антифриз, термостат, масло в двигуні, роздатці і фільтра. Впускний колектор знімався, відмивався. Турбіна суха, без люфта. На даний момент робити нічого не потрібно. Вся електрика працює. Авто на хорошій комплектації: підігріви сидінь, круїз, клімат, ел складання дзеркал, датчик світла, датчик дощу, широкий монітор. На авто встановлені проставки та 18 М-диски після реставрації і порошкового фарбування. Гума 23 року з хорошим протектором. Передні рестові фари. Кермо відновлене, перешите і пофарбоване. Нове лобове скло, нове тонування в круг, нові Eva килимки, новий акумулятор. Лед світло в ближньому, дальному, туманках, в глазках. Свіжа страховка на рік. Два ключа. Грошей не жалів, робив все для себе. Автомобіль вартий уваги
Авто в гарному збереженому стані, універсал, обслужена, на гарній гумі, новий власник буде задоволений
Автомобіль у хорошому стані, питання за телефоном.
Купувався на пробігу 110 тис. км, за весь час було три власники. Купе, двигун N52, повний привід. Останній рік використовувався мало, оскільки є інше авто, але машина регулярно обслуговувалася. З останніх робіт: – Місяць тому замінено акумулятор. – Замінено масло та фільтри. – Минулого року обслугована ходова: замінені амортизатори та гальма. Маю всі чеки з фіксацією. Додатково: два комплекти дисків з шинами. З мінусів: є потертості на бампері, пластикових елементах порогів і дверей. Була невелика ДТП три роки тому: замінено передній бампер, капот рихтувався. Є поштовхи в коробці передач, ймовірно потрібно замінити масло або провести більш детальний ремонт (ціна відповідно знижена). Гарна комплектація.Більш детально при огляді.
Продам власне сімейне авто в гарному стані. Авто в рідній фарбі, в гарному технічному стані , АКПП працює відмінно. Працює як на бензині так і на газу (приємна витрата палива).Не димить ,мастило не їсть. Салон в доглянутому стані. Новий акумулятор.Торг присутній
Продам авто, їздить дружина любий вид переоформлення (навіть через дію) в хорошому стані як на свій рік, недавно зроблено ТО 300 км тому. Технічно вкладень не потребує, весь кузов в рідній фарбі в ДТП не було. Красиві 17 диски з хорошою зимовою резиною, по електриці все працює (крім заднього лівого стоп, деколи перестає працювати) по кузову є вм?ятина на лівій двері, ще декілька локальних вм?ятинок на капоті, правому задньому крилі одна та на задній правій арці. По ходовій все добре, є комплект передніх колодок хорошої фірми не замінили бо не мали часу авто більше стоїть так як придбали інше авто. Салон повністю комплектний та в гарному стані, перешитий руль, музика працює від блютуза все світло та системи безпеки робочі. Дуже класне авто для молодого хлопця, або дівчини динамічне і комфортне, та економічне якщо їхати кудись далеко, досить сучасно виглядає на свій рік. Та через те що на механіці набагато краще їде ніж так ж модель на автоматі. Більше детальніше за телефоном.
Авто офіційне авт Баварія киев без ДТП різноширокі діски шкіряний салон чорний графіт . Рідкісна музика хай-енд індівідуал (4800евр) Макс коплектація . Остаток шин 40-50 проц. Деталі по телефону. Торг
Свіжо пригнана з Нідерландів ! В ідеальному стані як технічно так і візуально ! Рідний пробіг !! Повна сервісна історія ! Обслужена від а до я ! Ланц замінено 500 км тому ! Свіжо поміняно масла , фільтра , антифриз! Масло в редукторі також! Непогана комплектація: - Датчик світла. - Датчик дощу. - Круїз контроль. - Двох зонний клімат контроль. - Підігрів сидінь. - Панорамний дах з люком. - Задні парктроніки. Та багато іншого . Більш детально телефонуйте. Машина знаходиться в м.Івано Франківськ
Продаю свій BMW 3-серії у кузові універсал. Основні характеристики: Двигун: 2.0 дизель (надійний та економний). Коробка передач: Автоматична (працює плавно, без нарікань). Пробіг: 307 000 км. Колір: Сірий металік. Стан авто: Технічно автомобіль доглянутий і на повному ходу. Двигун працює стабільно, коробка перемикає чітко. Щодо зовнішнього вигляду та салону: Я не намагаюся приховати стан авто передпродажною підготовкою. На кузові та в салоні є сліди природної експлуатації (дрібні подряпини, сколи, сліди користування сидіннями), що є цілком нормальним для авто цього року. Це дозволяє майбутньому власнику бачити реальний стан автомобіля без косметичних масок. Реальному покупцеві — обов’язково зроблю знижку біля капота. Телефонуйте, відповім на всі питання та домовимось про огляд. Прохання до автобізнесменів та майданчиків — не турбувати.
З недоліків(заїхали в бампер,потрібно рихтувати+на задніх арках по 1 рижику + - по 1-2 см),технічно справна!додатково встановлена магнітола з камерою заднього виду!
Продам Е90 в хорошому стані 2.0 газ бензин у машині працює все без будь-яких помилок газ 5 покоління жива хороша машинка.
Продам BMW 3-series в кузові e-90 318i на двигуні 2.0 бензин з механічною коробкою передач. Присутня сервісна історія по обслуговуванні автомобіля. По двигуні не має нарікань. Ланцюг на холодну не деренчить, не тріщить. Замінена електро помпа на нову. Присутній каталізатор. Щеплення бере відразу. Ходовка збита. По тормозах, по резині все ок. Кузов наближений до ідеалу для цих років. Підфарбовано одну дверку, решта рідна фарба. Вікна всі рідні. Кондиціонер справний, холодить. Електрика працює на відмінно. Один власник. Кого зацікавила дана пропозиція пишіть, телефонуйте. Можливий обмін за ціною 7.000 $. За готівку поторгуємось трішки.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?