Продам власний автомобіль. Кузов частково переварений, днище без корозії. Встановлений газ та вписаний в техпаспорт. По технічній частині зауважень немає. Мотор M52B28, коробка фірми ZF. Встановлена посилена гальмівна система від BMW 540i. Двигун масла не бере. Замінені всі рідини, свічки, фільтра, передні амортизатори, втулки, цапфи та ричаги. Генератор реставрований. Клапана клімату встановлені нові. Фари повністю реставровані під завод. Встановлений гарний комплект дисків (66 стиль) із запаскою в тому ж стилі. Вихлоп Supersprint. Магнітола замінена на Pioneer, а також довстановлений підсилювач із двома динаміками в полці. В цілому, звісно, є сліди експлуатації. Машина не нова. Допомога в продажу НЕ ПОТРІБНА. Прохання телефонувати по суті, без дурних запитань. Можливий аргументований торг біля авто. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
BMW 523i e39 загальний стан автомобіля: сів-поїхав . Будь-який вид оформлення. Двигун m52b25 , автоматична кпп - працює без зауважень, помилок немає ,ходова частина зроблена. Кузов на фото , дрібні вікові зауваження присутні,всі пітдомкратники на місці . Рест оптика перед / зад , комфортний ломающий салон ( електро ) , підігрів сидінь, клімат / круїз контроль , мульті-кермо та багато інших функцій. Автомобіль в Миколаєві.
В дуже хорошому стані . Срочно!!! Якщо не відповідаю на телефон пишіть в месенджери
Продається авто після ДТП
Продам БМВ. Машина в доброму стані, грошей було в неї вкладено приблизно стільки скільки вона коштує, за період володіння було багато чого зроблено: склопідьйомники, ручник, було замінено: прокладка клапанної кришки, прокладка піддона, ремінь кондиціонера, натягувач ременя генератора з роликом, бачок та насос гідропідсильовича, шланги до нього, подушка акпп. Фари поліровані в плівці, ксенон, в туманках лед лампи, є камера заднього виду, андроїд магнітола, кондиціонер холодить, акумулятор ставив новий у вересні 2024 року, мінявся блок світла, корпус термостата. Ходова в нормальному стані, датчик колінчатого валу мінявся 23.07.25 на пробігу 424 тисячі. З останнього що було зроблено на пробігу 428 тисяч: заміна передніх гальмівних дисків з колодками, трос капоту, заміна масла в двигуні, акпп, та в редукторі заднього моста, фільтри паливний, салону, повітряний, масляний. Є гбо, ТО проводилось теж на пробігу 428 тисяч. Продаж тільки з переоформленням. Торг біля капоту.
Продам BMW E39 523i 2.5 Газ/Бензин (газ вписаний) на механіці , автомобіль повністю технічно справний та обслужений , заводиться добре як на холодну так і на гарячу Мотор не троїть не димить працює рівно, підтікання відсутні По коробці все чотко , передачі вмикаються без проблем, нічого не вибиває По ходовій частині нічого не стукає , тримає дорогу добре, Кузов без нарікань , пороги арки дно цілі та без ржавчини , лише мінімальні сліди експлуатації Робочий та заправлений кондиціонер , що зараз актуально на літо По комплектації: двухзонний клімат контроль, електро скло пакет , оригінальна бмвшна магнітола робоча та справна (через модулятор підключається до телефону , музика грає добре) , спортсітси , робочий мультируль , круїз контроль, гарне чорне дерево ,електрорегулювання дзеркал , регулювання керма , підігріви сидінь! По електриці працює все , туманки фари повороти і тд. ABS та стабілізація працюють , стабілізація вмикається/вимикається з кнопки! З документами повний порядок! Переоформлення без проблем! Пишіть/дзвоніть , завжди на зв?язку , авто знаходиться в Луцьку , показати можу в любий день! Авто варте уваги , можливий і обмін/пригон за домовленістю
АВТО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ! ПРОДАЖ МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ЗА КОРДОНОМ! Продам реально живу машину. У моїх руках 7 років, купувалась у людини, яка володіла більше 10років. Пригонялася з Німеччини у 2001 році. Машина без вкладень, сів – поїхав куди завгодно. У машині працює кожна кнопочка. Заводиться з пів-тичка. Не троїть, не пердить. Їде впевнено. Салон трансформер. За 7 років було зроблено: Новий оригінальний насос ГУРа (+бачок, шланги). Новий Оригінальний бензонасос. Нові гальмівні диски по АТЕ (йде в оригіналі) Новий Оригінальний датчик колінчастого валу. Оригінальний задній м-бампер та передній м-бампер. Оригінальний м-спойлер. Нові задні стопи. Нові Оригінальні м-молдинги дверей. Нове зчеплення по фірмі Luk (йде в оригіналі). Перебрано кулісу, за одне поміняно сальники куліси, від чого коробка суха, а не як 99% 39ок. Новий радіатор Нове лобове скло Новий корпус термостата та термостат. У штатну магнітолу встановлено Блютус. Новий акумулятор встановлено в 2026 році. В 2025 встановлений новий компресор кондиціонера фірми Хелла + всі супутні ролики, натяжувач ременя. В жовтні 24го року пофарбована вколо. В березні 26го року встановленні м-зеркала з функцією електроскладування. В квітні 26го року встановлена нова літня гума Контіненталь.
Продам БМВ Перекупап за 3 заберу прохання не писати Машина на бадьорому ходу. Мотор не димить, КПП в нормі Кузов не гнилий, ходова перебиралася Салон на фото. Газ/бензин. Кондиціонер працює. Стеля перетягнута. З нюансів тріщини на лобовому, підмята вугол двері. Будь-який вид переоформлення. Обмін не цікавий
Продам живую е 39 на моторе м 52 б 25. Мотор в идеальном состоянии, едет очень бодро, масло не берет. Масло castrol 5w30 каждые 7 тыс. в дтп не было. Кузов без коррозии. Климат и кондиционер работает. С документами все хорошо, переоформление. В таком состоянии есть 39 трудно найти. Срочно. Звонить на вайбер или телеграмм на номер.099шістдесят шість25триста91
BMW 5 серії е39 520i Коробка автомат Двигун 2.0. Бензин/Газ Машина в коло тонована. Салон шкіра. На r18 дисках. М Бампер. На повному ходу, технічно справна (Кондиціонер, клімат-контроль, електропакет, ел. склопідйомники, Мультируль, стабілізація, задня ел.затворка, підігрів сидінь, пам'ять сидінь, кнопка запуску, люк все працює) Варто хороша акустика. Авто обслужене, замінив масло, поміняв антіфриз, планую переобути на зиму З мінусів є кілька моментів по кузову. Перекупам не турбувати!
Цілі позбутися від автомобіля немаю. Продаю не тому що щось зламалось або незабаром зламається а у звʼязку з придбанням нерухомості. Авто у стані «сів і поїхав», авжеж враховуючи роки автомобіля ще є з чим працювати але в рамках дрібниць. Залюбки відповім на усі Ваші запитання у телефонному режимі 24/7. Торг вітається. Зимова резина на дисках у подарунок.
Є незначні питання по кузову автомобіля. Обслуговувалося авто своєчасно. Багато чого зроблено, але й ще є до чого докласти руки. Пишіть з радістю відповім на запитання.
продається е39 в гарному стані, в авто вкладено немало грошей, зроблено новий двигун, який на даний момент пройшов 30 тис.км. Салон автомобіля у дуже гарному стані. Колодки гальмівні передні нові, задні ще можуть їхати (є нові). Колодки ручного гальма нові, троса теж нові. Задні полуосі від ікса. Радіатор, термостат, помпа нові. Заміна масла до 5 тис. км., заміна антифризу раз на рік,і ще багато іншого. Обмін на бус, мінівен , ML 163, E 53. Детальна інформація за телефоном.
Продам е39 повністю обслужена був капітально відремонтований двигун тільки пройшов обкатку повністю замінена вся ходова зроблено Розвал як спереду так і ззаду хороший світ лед оптика по кузову вся жива є моменти по зовнішці технічно повністю справна стоїть газ 4 покоління працює як бензин так і газ з усіх інших питань по телефону Тільки переоформлення
Технічно справне. Все працює. Вкладень не потребує. Є незначні рижики по кузову (на фото) ********** ц.3800
Продам Бмв 520і 1996 року Робилась для себе,у зв‘язку з ситуацією в країні продаю,продаж не терміновий,по авто зроблено дуже багато. А саме: зроблена ходова,повна обробка днища,антикор+консервант Кузов цілий,не гнилий Двигун масло не їсть,не димить їде бадьоро. Кпп механіка 5ст не гудить перемикається добре. По салону: перетягнута стеля в чорну алькантару,разом з сонцезахиними щитками та ручками. Магнітола хороша з карплеєм,та непоганою акустикою. Оптика свіжа,замінений ксенон(разом з блоками) світить впевнено. Гбо 4 покоління(вписаний в тп) Комплект гуми на оригінальних дисках. Салон шкіра електорегулювання передніх сидінь з підігрівом. Продаж не терміновий.торг звісно є)
Машина у відмінному стані, М52 2.5 газ-бенз (газ вписаний) будь-яке переоформлення. Тількі куплене страхування. На фото немає ще магнітоли, вже стоїть андроід 4-64, картплей з сімкою, звук вогонь. мотор шепоче, чітко рівно працює, без найменших нарікань, ходова зроблена від А до Я повністю, гальма поміняні тільки-но вколо (колодки, супорти, диски, супорти, шланги, колодки тросики ручника) по техніці абсолютно нічого не потрібно робити (тільки датчик переднього лівого колеса ABS поміняти) по косметиці є моменти не значні, днище у відмінному стані тільки пороги за бажанням потрібно підварити і буквально парі маленьких-маленьких іржиків, а в цілому порядок ноги нікуди не вивалюються, дно на місці. Бажано поставити акумулятор сотку, стоїть 60 якщо не помиляюся, всі кнопочки функції працюють, резина не зимова, спокійно ще декілька сезонів не зимових відкатає. За будь-якими питаннями-доп. фото телефонуйте пишіть в будь-який час, завжди на зв'язку.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?