Це великий, комфортний джип, який ще нормально їде навіть зараз, якщо він живий і доглянутий. Мотор 3.0 дизель - нормальний, тяговитий, доволі надійний. Якщо міняли масло вчасно і не “вбивали”, він спокійно ходить великі пробіги. По їзді - м’який, приємний, впевнено тримається дороги. Для наших доріг і зими - дуже комфортна машина.
Дивитись ще 406 відгуків про BMW X5 → Повний відгук