Авто куплено в автосалоні 2012р.Один власник,стан задовільний присутня ржавчина(без дірок).
Продам ВАЗ 2110 ( БОГДАН), седан. На ходу. По ходовій нарікань немає. Своєчасна заміна витратних матеріалів. Авто використовуалось для поїздок за межами міста. Існують дефекти на фасаді автомобіля, їх чітко видно на фото. Авто не фарбувалось. В розшуку та угоні не перебувало. Дтп з незначними пошкодженнями фасаду. Деталі за телефоном
Авто в робочому стані .Є невеликі проблеми по кузову.Заводсьеий кондиціонер ,газ 4 покоління,двигун масла не бере 16 клапанів,.
Продам авто в доброму станi од замiни до замiни масла не бере авто працюе добра двигун 1.6 16клапана гез 4поколiння вписан звонить
Продам свій автомобіль у хорошому стані. Нова резина 2025 року, замінив всі розхідні ремні та масла. Хороше світло. Двигун масла не бере, не димить. Авто ніколи не підводило, в таксі не працювало. Кузов не гнилий та не дирявий. На додаткові питання з радістю відповім по телефону.
продам авто в хорошому стані 2008 року випуску
Є не великі нюанси по кузові всі деталі по телефону...
Продам Богдан 231040, в гарному стані, двигун працює відмінно. Встановлено ГБО 4 покоління та вписаний, всі деталі по телефону.
Перший власник авто, автомобіль брали в салоні, чудо авто, вкладень не потребує сів поїхав. Гаражне зберігання, чудова аудіо система, камера заднього виду. Пробіг автомобіля рідний, двигун працює добре всі додаткові питання по телефону Якщо не відповідаю пишіть на вайбер
2013 год, 8 клапанов,1.6 бензин, пробег 111111, писать в Вайбер или вотсап
Продам ваз. Газ-бензин. Газ вписан,с документами полный порядок, любое оформление! Звоните !
Один власник.Встановлено ГБО.Без ДТП.Повністю на ходу.
Продам власний автомобіль в гарному стані (власник по техпаспорту) не гнилий не ржавий не варений.не фарбований. Максимальна комплектація з електро пісилювачем керма та кондеціонером. Світло ксенон. Новий акб. Гбо вписане. Нова гума. Завів і поїхав.Усім вдалих продажів і покупок.
Машина в нормальному стані, не працює два роки. Кузов у задовільному стані. Більше докладної інформації за телефоном.
продам 2110 1.6, машина в хорошем состоянии(не гнилая), по кузову есть небольшие дефекты, по двигателю все без нареканий ( масло не берет, не дымит ). ходовая на 4/5, коробка 5/5. в круг 20%, лоб 35%. машина была в одних руках еще с 2016 года - любили, ценили, берегли. звоните, пишите, на связи 24/7 перекупам машину не продам, хочу что бы она попала в хорошие руки!!
Бажаєте придбати відмінне авто для міста та поїздок на рибалку? Наше авто Лада ВАЗ 2110 для Вас. Надійне авто, з високим кліренсом та 16 кл мотором,.Авто 2013 року у відмінному стані з пробігом 100 т.км. Телефонуйте і ми покажемо Вам авто, після тесту драйву Ви захочете його придбати. Одеса Фонтанка. Відмінне, надійне сімейне авто за невеликі гроші. По бажанню замовника, авто можливо придбати у Дніпрі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?