Авто в справному стані , кожного дня у використанні, встановлено ГБО 4 (вписане в тех паспорт , обслужений, замінені фільтра) 10.11.25 року було здійснено заміну прокладки ГБЦ (замінено помпу, ГРМ, масла , фільтра , антифриз, притерались клапана, замінено сальники клапанів, сальники розпрєдвалів, голова садилась на спеціальний контактний клей, замінено термостат разом з корпусом , вентилятор пічки),встановлено випускний колектор паук 4-2-1с вварено стронгер в вихлопну систему, та стоїть прямоточна банка. Встановлено фільтр нудьового супротиву , замінено хобот який йде до дроселя, стоять свічки NGK. В ближні фари встановлено якісні галогенки Philips +150%, в дальнє світло встановлено лед лампи теж гарної якості , на бампері додатково встановлено LED люстру яка вмикається з дальнім світлом. Стоїть саб з підсилювачем JBL, і рідка але якісна магнітола SONY XSP-N1BT, з блютуз модулем та можливістю налаштування якрез додаток на пристроях з ОС Android, можливо встановити в магніто телефон Sony Experia який буде виконувати функцію екрана магнітоли. Стоять титани R14. Віддам в комплекті 4 літні гуми , запаска теж є але на R13. Авто робилось для себе і завжди намагався якісно його робити, але хочеться вже на чомусь іншому поїздити, можливо не зможу відповісти на дзвінки , пишіть на WatsApp, Telegram Нюанси: 1- світить чек але це через те що нема каталізатора і посилка вибиває саме по цьому, вирішується відшиттям другої лямди, але це взагалі на їзду не впливає. 2- треба замінити передню пасажирську дверку
Продаю чорну десяточку на чорному салоні. Новий АКБ на гарантії. Салон чистий охайний не замурзаний. Стоїть та працює електро-підсилювач керма. Гарна дорога музика встановлена. Авто з переоформленням. Є страховий поліс дійсний ще на рік. В ходу як м'ячик тихенька,м'якенька. Двигун,коробка ідеал. Більш детально по телефоні.
Після ТО, без ДТП, в рідній фарбі, елекропідсилювач керма, ГБО2, + зимова гума, комплектація з кондиціонером. Зі зняттям з обліку.
Продам ВАЗ 2110 Хороший та доглянутий автомобіль, робився для себе. Машина в технічно справному стані, вкладень на даний момент не потребує. ? По техніці: Замінені всі розхідники Нові свічі запалювання Встановлений новий акумулятор (є паспорт) ? По кузову: Є косметичні нюанси Присутні рижики (нічого не приховую) Авто їздило щодня, заводиться без проблем. Зацікавленим можу детально розповісти, що і коли робилось. ? Пишіть — домовимось.
Продам Бодика 2310, двигун стоїть 21124 1.6 16V. Надійний трудяжка і гарний помічник вдома. Електросклопідйомники, центральний замок, запуск з пульта. Магнітола з блютус підключенням. Газ вписаний, ємність заправки газу 92 літри. Продаж з переоформленням, я власник по тех паспорту. По техніці питань не має, все працює, по лако-фарбовому видно на фото. Для ЗСУ буде знижка, а так торг на каву .
Продам ВАЗ 2110 Богдан 2013р. газ/бензин 1.6, в сім'ї більше 6 років, по машині все вчасно мінялось, масла фільтри від заміни до заміни, нова гальмівна система, коробка передач і зчеплення, гарне світло та протитуманки. Авто на титанах, у комплекті віддам зимову гуму, також стоїть камера заднього виду, електро склопідйомники та багато іншого. Газ вписаний, з документами порядок. З усіх питань, будь ласка, за телефоном в оголошенні, Можливий обмін на легковий з автоматичною коробкою.
Автомобіль в ідеальному стані. Пробіг відповідає дійсності. Один власник, без дтп, вкладень взагалі не потребує.
Продам Богдан 2110, 2012 року, 2-й власник. Пробіг рідний, без ДТП, у власності з 2019 року, Газ вписаний, продаж з переоформленням. Стан добрий, торг присутній, інша інформація по телефону **********
Автомобіль у хорошому стані, Запчастини, які вимагають заміни поміняно, ходова та двигун після діагностики без зауважень. Інші питання за телефоном. Торг біля авто.
Добрий день! Продам власне авто. Рідний пробіг, БЕЗ ДТП . Встановлена сигналізація, магнітола, підігрів дзеркал та двірників, тонування, зроблена якісна шумовка. Газ встановлений та виписаний в тех паспорт. Не потребує додаткових витрат. Два комплекти резини.
Продам ВАЗ 2110. Авто в гарному стані, повністю на ходу. Двигун працює ідеально, без сторонніх шумів та проблем. Ходова частина повністю перебрата. Салон чистий, охайний та доглянутий. Машина 2014 року. Є кондиціонер, електропідсилювач керма та передні електросклопідйомники. Встановлено ГБО (газ/бензин), вписане в техпаспорт. Машина експлуатувалась бережно. Продаж тільки з переоформленням. Деталі за телефоном.
Продам авто в гарному технічному та косметичному стані. Мотор 1.6 16кл Максимальна комплектація. Електропідсилювач керма, передні скло підйомники, кондеціонер
Авто від першого власника. Оригінальна модель 21114-88 (CROSS) зі збільшеним кліренсом та заводськими молдінгами. Легкосплавні оригінальні диски. Передні склопідйомники. Кондиціонер. ГБО 4 покоління встановлене і вписане в техпаспорт. Зимова резина. Сервісна книжка та 2 комплекти ключів. Авто на ходу.
Авто в збереженому стані 2013 року!!!1.6 Газ бензин Корозія відсутня Технічна частина в ідеальному стані Нова гума Ксенон повний комплект Ближній+дальній противотуманки Документи в порядку Можливий обмін на будь яке авто! Також можлива доставка авто
Продаю власний автомобіль. Я єдиний власник з моменту покупки (автомобіль купувався у лізинг, наразі повністю виплачений, з документами абсолютний порядок). Машина в гарному робочому стані, повністю доглянута та готова до експлуатації.В автомобілі встановлено якісне ГБО 4-го покоління, яке офіційно вписане в техпаспорт. Працює чудово, дозволяє суттєво економити на пальному.Автомобіль в ДТП ніколи не був, вся безпека та геометрія кузова заводські. У 2024 році було зроблено якісний капітальний ремонт кузова — повністю переварене дно (робилося для себе, надійно оброблено від корозії, тому за технічний стан знизу авто можна не турбуватися ще багато років). Зимова гума на окремих дисках.
Богдан 2111,2012 рік.Мотор-1.5i,8клапанник,мотор привезений з фінляндії-пробіг мотора на момент заміни 50000км.Радіатор охложд.помінений 8міс.назад.Термостат,датчик гвинтелятора нові,грм заміна 100 фередо.електроскло підйомники:два передні.Газове обладнання 4-е покоління дуже економне.Магнітофон з блетуз,ауксом.Взимку пічка дуже тепла. Є питання щодо кузова. Козов вимагає ремонту.Ціна 2200 $. Торг.
Продам власне авто, вкладень не потребує, технічний стан 4/5, рідний пробіг, 1 власник, авто купувалося в салоні, проведено ТО 3000 км тому, встановлено якісне ГБО 4 покоління, елекстросклопідйомники, все скло рідне, в салоні не курили, реальному покупцю торг, деталі за телефоном.
Авто в доброму стані, дуже доглянуте. Головка двигуна пройшла капітальний ремонт. Авто з перших рук, один господар, брав з автосалона для себе.
Продам ВАЗ 211040, 2013 года выпуска, покупался из салона м.Черкассы, 11.04.2014 года. Первый хозяин, гаражное хранение. 06.07.2023 года, замена ГРМ, масла, фильтра, помпа, тосол, передние стойки, задние амартизаторы, рулевая рейка, шумка, задутая, новая магнитола, динамики. Титаны + резина, покупалась 06.07.2023 года ( летняя и зимняя). Газ + бензин, 4-го поколения 1/6 124-й двигатель. 4000 + торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?