Авто в гарному стані повністю обслуговане на СТО. Була змінена мультимедіа і акустика фірми Pioneer. Має не значні подряпини на кузові після не значного дтп.
Ціна без торгу. Терміново. Технічно повністю справна, естетично є деякі моменти, які нашвидквсть не впливають. Fiat 500L, 1.4 турбо, американець, 2013 р.в. на даний момент не вимагає ніяких вкладень (є деякі моменти по передку, але не критичні). На 281 т.км. було проведене велике ТО: нові гальмівні диски; нові колодки; система вихлопу; шарові; стійки; втулки; заміна масла, фільтрів, охолоджуючої рідини та інше. На 295 т.км. заміна котушки, прокладки патрубка інтеркулера, профілактика турбіни. По електриці все працює, гарна комплектація. Зимова гума. Власник, будь-який вид переоформлення. Цікавить обмін.
військовим хороший торг, не гнила, на впевненому ходу, новий АКБ, нові свічки, нові фільтри та олія. Двигун у відмінному стані, паливні форсунки теж, висока гоузопідйомність. З усіх питань звертатися за номером
Продам найемоційніше та найулюбленіше авто за всю мою історію автомобілів, Fiat 500 Gucci. Авто привезене з Америки у 2022 році та в Україні я три роки як єдиний власник. Лімітована версія в повній комплектації на той рік. Авто з обʼємом двигуна 1.4, звичайний надійний автомат ( гідротрансформатор ), панорамний дах, клімат, підігрів сидінь, шикарна музика з штатним сабвуфером та підсилювачем. Сидіння зі шкіри з теснінням з емблемами Gucci, паски безпеки виконані у фірмових кольорах, супорта фарбовані з заводу в зелений колір, на торпеді панель фарбувалась під замовлення в колір з палітри Gucci ( з Америки була біла) на фото є до та після, в комплекті віддам білу панель, 3d EVA килимки спереду та позаду. Салон чистий не затасканий. З америки встаневлена не штатна магнітола з CarPlay, згодом була замінена на нову бо та вийшла з ладу. Нова зимова гума 2025 року на оригінальних дисках 15 радіусу , також є літня гума 2025 року 16 радіусу на дисках які були придбані в Україні. В авто все справно працює, обслуговувалась вчасно і якісно так як працюю на автостанції і з цим не було проблем, по приїзду з Америки одразу замінився сальник колінчастого валу так як у всіх авто з штатів то хвороба, масло в рівні від та до ТО, з коробкою проблем немає, по ходовій запитань також немає. За три роки ні разу не підвів и взагалі запитань до авто не було. Єдине що є нюанси по кузову, з Америки було легеньке пошкодження але так і не дійшли руки усунути наслідки, на швидкість та роботу не впливає ніяк. Авто продаю не тому що підійшов термін чи в ньому щось несправне а тому що хочеться та потрібно авто більше, для двох собак цього замало) Прохання авто майданчикам не турбувати, та заберу за три копійки також, цінуйте час та не витрачайте ні свій ні мій. Реальному покупцеві торг біля авто.
Машина числиться на фірмі. Можлива продажа з ПДВ або фізичній особі. Куплена новою у 2008-му. Обслуговувалася у Львові на СТО Пластик, вся історія там. Приблизно на 250 тис. робили профілактику двигуна, заміна кілець, прокладок ... Технічно повністю справна. Є початки корозії на крилах і по боках. Бокова розсувна дверка має шпаклівку, була вмятина. На диво економний двигун, траса біля 6-ти, місто -7
Продам своє авто кінець 2010 р. 1,4 газ пропан бутан/бензин. Авто в чудовому стані, оригінальний пробіг є сервісна книжка, кондиціонер, 2 ключі, кнопка "CITY", екологічний стандарт EURO 5, дуже економне варте уваги. Повністю технічно обслужене, замінено масло, щеплення, акумулятор. Друга власниця в Україні,купувала у 2018 році з пробігом 130 +-, їжджу мало і акуратно. Друге авто в сімʼї продаю бо немає необхідності. Віддам в хороші руки. Встановлена камера заднього виду.Нова зимова резина
Чудовий автомобіль.НЕ ФАРБОВАНИЙ ЗОВСІМ.Максимальна комплектація Trekking. Преміум музика BEATS AUDIO з активним сабом, двох зоновий клімат контроль, круіз ,камера заднього виду, парктроніки, датчіки тиску в шинах , та багато інших корисних речей, гарна гума .Т.О.проводиться регулярно по регламенту. Розвал -сходження зроблено. Вкладень не потребуе.
більше інформації за телефоном на даний час немає можливості додати більше фото
Не зважаючи на роки,авто в дуже гарному стані!!! Замінено всі стойки,тормозні колодки,ремінь ГРМ,мастило та антифриз.Встановленна нова зимня гума,та акамулятор.По авто працює все та капіталовкладення не потребує.Детальніше за телефоном,в будь який час!!!
Автомобіль технічно справний, готовий до використання. Торг біля авто.
Добвга база,надійне,повністю обслужене. 2,0турбо дизель
Фіат фіоріно пасажир 1.4бензин газ 1996р.в робочому стані реальному покупцю можливий торг
Авто в хорошому стані. Встановлена якісна акустика, нова літня резина та дві запаски. Проведений ремонт ходової частини. Встановлені шкіряні сидіння від Mercedes з електрорегулюванням — дуже зручно та комфортно. Усі питання — по телефону.
Хороше ,економне,компактне авто. На ходу!!! Всі замінники,мастила мінялися вчасно. Присутній торг.Для більшої інформаці.
Привіт ) Продаю своє красиве та зручне авто . Дуже економне , комфорте . Машина зручна, особливо в паркуванні. В гарному технічному стані , сіли та поїхали . Все інше , що цікавить в телефонному режимі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?