Продам fiat grande punto: двігатель.ходова частина і салон в доброму стані, нічого робить не потрібно сів поїхав. Авто знаходиться Херсонська область Високопілля.
Другий власник в Україні,автомобіль в робочому стані, кожен день їздить. По документам - легкова, 5 місць. Вчасна заміна розхідних матеріалів і запчастин та проходження ТО. Масла не бере. На 460 тис, зроблено капремонт ГБЦ,заміна прокладки ГБЦ, заміна клапанів, заміна цепі, та інш. Зроблено кап.ремонт турбіни і заміна сажового фільтра. Нова АКБ. По ходовій зроблена повна діагностика із заміною стійок, підшипників, рульових тяг, сайленблоків. Резину не їсть. Потребує заміни правого порога, на що дам добру знижку.
Авто в гарному стані вкладень взагалі не потребує , по мотору , ходовій , кузову питань немає . Кондиціонер працює(заправлений ), з документами порядок пасажир. Додатково встановленна камера заднього виду , гарна музика . З документами порядок . Торг біля авто .
продам на запчастини, переоформлення обов'язкове двигун 2.5л заводиться, працює рівно
Авто в справному стані, всі розхідники заміненені. Обслуговується вчасно. Якщо обмін,то виключно на електрику)
Продам сімейного трудівника у відмінному стані, 2008 рік, мотор 1.9 турбо дизель (не димить, не підтікає, не троїть), 5-ступка механіка, пасажир 5 місць (задній диван легко знімається). Гума нова літо R15, зима R14, ксенон, центральний замок, підсилювач керма, склопідйомники, магнітола, 2 ключі. На пробігу 300.000 км зроблено велике ТО на 1300 $. Страховка до 01.2027
Автомобіль абсолютно у справному стані, доглянутий. Замінено ланцюг ГРМ, повністю зроблена ходова (пружини, опорні підшипники, салінблоки, тормозні колодки і т.д.), авто заводиться добре, двигун масла не бере. Два ключа, двохзонний клімат.Сажевий вирізаний. Помилок ніяких не вибиває. Є нюанс по лівому задньому крилі (Було фарбоване попередніми власниками). Маленька вмятинка на передньому крилі (притерлися до мене). Економний двигун (4-4.5 л/100км.). ТО пройдено на 235 тис. із заміною всіх розхідників. Поставив нову резину 25 року, зима. Причина продажу, дуже мало експлуатується так як є інше авто. Прохання до площадок та перекупів не турбувати. Адекватний торг присутній. Пробіг 244 тис. (251 то я помилково вказав а назад повернути не можна)
Фіат Скудо на ходу 1,9 простий дизель я власник авто зроблене повний пасажир даю ще літню ризику 2000 рік
Авто в ідеальному стані, як теїнічному так і візуальному. Кузов вуджений!!!! Хороше надійне авто на кожен день. За машиною слідкував та міняв все завчасно. Перелік робіт які були виконані по автомобілю: - замінені всі рідини - всі нові фільтра - заправлений клімат контроль - замінені рокера - замінена помпа, ремінь ГРМ, ролики - вкруг замінені тормозні колодки та диски - нова зимова гума 2022 року Авто своє , дуже економне , в рідній фарбі , перший власник в Україні , гаражне зуберіганя , тільки продаж ! Ціль продажу діти виїхали я в ЗСУ !
Продаю Власний автомобіль. 7 років в одного власника. Гарна комплектація Урбан. Передній привід. Великий дісплей. Повністю обслужена. Нова АКБ. Замінене щеплення.5 місць. Механіка. 145 кВт. Шкіряний салон.
бус має 8 пасажирських місць двигун працюе гарно , стоїть зимова резина дві запаски, форкоп ,салон і кузов потребує ремонту.
Авто в дуже хорошому стані,салон доглянутий,мастило,фільтра мінялись вчасно,додаткова інформація за тел.
Фіат дукато 1995 рік , 12 місць по техпаспорту , мехініка , топливна апаратура та форсунки з ремонту, заводиться в любу погоду, місцями є нюанси по лкп, якісно пофарбований декілька років тому , при огляді адекватний торг
В одних руках більше 12- років Приганяли з Європи Переобладнували в Західній Україні З вантажного в вантажно- пасажирський 5 місць по документам Двигун 1.9 турбо дизель Розхід по трасі реальний близько 5л/100 км По місту 5.5/6 л- 100 км Є круїз контроль Авто на ходу. Заміна мастила кожні 7 тис/км. Двигун мастила небере взагалі. ГРМ замінили 2 тис км тому. Повністью нове щеплення. ( + тросик теж новий ) Замінене мастило та фільтри. Новий бензонасос Нові свічки накалу Полікліновий ремінь Ремінь ГУР, ролик та натягувач Пробіг двигуна рідний За весь час експлуатації робилася капітально ГБЦ повністью, десь 2 роки назад. В двигун не лазили! Паливна теж робилась І все, що з нею пов'язано Форсунки теж робились Недавно були замінені гальмівні колодки, шланги та рідина. Також був замінений підрамник. З усіма різинками. Робився Розвал- Сходження Є задній ряд з 3 - ьох сидінь! ( На фото знятий просто ) Із реальних ньюансів: Гума під заміну Бажано замінити задні аморти з пружинами Тріщина на лобовому склі Стукає Правий ричаг передній з шаровою (або заміна в зборі, або перепресувати ) Бажано міняти всі замки/личинки дверей Бо вони в корозії. Потрібно робити верхню завісу закриття бокових дверей, тому що двері нормально не фіксуються коли їх зачиняєш, є люфт і тому не щільно прилягають. Бажана заміна глушника та частини вихлопної труби. Ну і ньюанси по корозії/ржавчині кузова. Всі на фото показав. Днище ціле! Все розкажу, покажу Як є, приховувати немає чого Авто до продажу не готувалось Просто стоїть в гаражі Автомобіль безвідмовний Абсолютно в робочому стані Без торгу
FIAT QUBO EASY Автомобіль придбаний в офіційного дилера.Ніко-Захід.Перший власник.Додатковий комплект зимових шин,та ковриків.Можлива оплата з ПДВ
Заводський пасажир. Машина на ходу, їздить щодня, загальний стан непоганий. є нюанси по кузову - пороги потрібно міняти, є глибокі подряпини на капоті (так і брав). По двигуну потрібна увага, димить і їсть масло. коробка мінялася влітку 2021р. 2 комплекти резини.
Заводиться та їде. Всі деталі по телефону. Торг. Без обміну.
Двигун 1.3 на 95 кВт найпотужніший в цій лінійці. ПАСАЖИР оригінальний. Авто своє, робилось все для себе. Після кап-ремонта двигнуна пройшла 2000 км ( в двигуні ВСЕ НОВЕ окрім колінвала він в ідеальному стані був тільки відпалірований), нова турбіна, всі гідрокомпенсатори нові, 2 розпридвала нові, поршнева група вся нова, циліндри гільзовані, форсунки в ідеалі, вкладиші всі нові (корінні, шатунні) комплект грм новий. Одним словом вкладено грошей в авто багато. Салон ідеал, кожа, потолок та весь пластик алькантара. Гума 2025 року. Вкладень не потребує взагалі. По кузову є 1 підкрас ( не ДТП є фото царапини) ходова без лишніх звуків, перед 2 стойки, опорні почнипники, відбійники, пильники все нове, по заду проблем немає. Кондиціонер працює. Росхід місто 4.1-4.3, траса 3.5-3.7. У зв?язку з потребою змушений продати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?