Продам свій автомобіль у рідній фарбі. Пробіг 83 тис. км, два комплекти гуми на дисках, android магнітола.
Перший власник в Україні. Авто в чудовому стані! Мінімальні, пошкодження – виключно косметика. Щойно пройдене повне комплексне ТО, вкладень не потребує. Автомобіль доглянутий, використовується щоденно без жодних проблем. Можливий торг для реального покупця.
вто привезені з Німеччини у доброму технічному стані
Більш детально за телефоном.
Обмін на автомат коробці
Продам власне авто, яке приїхало в Україну з пробігом 50 тис. після ремонту їздить далі. деталі за телефоном.
Без проблемне авто В гарному стані, майже не використовував, пробіг рідний, з США пошкодження не значні У власності з 22го року Проблем не було, робилась ходова За деталями в чат або на вайбер
Продам Ford Fusion 2.5 газ/бензин. Авто в нормальному технічному та візуальному стані, комфортне та надійне для щоденного користування. Встановлено ГБО, газ вписаний у техпаспорт. Двигун 2.5 — простий та надійний, працює рівно як на бензині, так і на газу. Розхід газу — приблизно 13 л/100 км. Коробка та ходова без зауважень. Салон чистий та доглянутий
Продається комфортний та економний Ford C-Max у хорошому стані. Надійний двигун 1.6 бензин + встановлений газ, що робить авто дуже економним у використанні. ? 2010 рік ? 1.6 бензин / ГБО ? Механічна коробка передач ? Просторий та комфортний салон ? Хороша комплектація ? Кондиціонер ? Електросклопідйомники ? Мультируль ? Хороша музика Sony ? Авто доглянуте, салон чистий ? По кузову виглядає гарно ? Документи в порядку Авто чудово підходить як для міста, так і для сімейних поїздок. Економне, практичне та недороге в обслуговуванні.
Повністю обслужений автомобіль. Багата комплектація. Чудовий технічний і візуальний стан. На 273 тисячі замінено демфер, масло і фільтра.
Авто в доглянутому стані , обслуговується кожні 7 тис км по двигуну коробці без зауважень,ходова зроблена та в чудовому стані вкладень не потребує сів і поїхав . Підігрів лобового та заднього скла працює Підігрів сидінь та бокових дзеркал теж без зауважень . Розхід 7-8 л по місту Телефонуйте питайте .
Авто в гарному стані, ТО проводилось вчасно. Два комплекти гуми.Торг. Питання по телефону. Бажано на WhatsApp, Viber.
В продажі гарне авто на гарній комплектації Привезене з США з мінімальними пошкодженнями,два передніх крилах Безпека не стріляла що є немало важливим Все можете перевірити за vin кодом Технічно в доброму стані Мотор обслугований,цеп ГРМ замінена,свіжо замінено мастило(оригінал),мотор сухий ,чистий без жодних піддікань,запотівань та жодних питань Коробка працює добре,повністю обслугована Щеплення залишок 80% Ходова доброму стані По електриці все відмінно ,жодних помилок,чеків В авто працює абсолютно все Можу розповісти про кожен вузол в авто,чи можемо перевірити це на будь якому сто нашого міста Комплектація дуже багата: -підігрів керма -люк -два оригінальні ключі -парктроніки -підігрів сидінь -камера заднього ходу -датчик дождю -двух зонний клімат контроль -6 кольорів підсвітку салону -датчик світла -круїз контроль -бортовий комп'ютер -bluetooth -aux -SYNC(голосове управління) -датчик тиску в шинах -мультикермо наче нічого не забув В цих авто є заводська система Flex Fuel,яка з заводу дозволяє їздити на спиртовому бензині ,що є дешевше і безпечніше ніж на газу Розгляну варіанти обміну на ваше авто з вашою доплатою,і тільки в місті,нікуди їхати не збираюсь ,навіть на зустріч,немає на це часу По 500-1000$ торгу не має,тому не марнуйте час З реальними покупцями невеликий торг біля авто Якщо є ще якісь питання то дзвоніть,в краще приїзжайте на перегляд і тестрайв
Хороший автомобіль Їздила дружина. Машина надійна і обслужена.
Доброго дня,до вашої уваги власний автомобіль в гарному стані,по США з невеликими пошкодженнями,з останнього що зробив це: замінив новий акумулятор,абсолютно нова зимова гума менше тижня як перевзув,замінив газовий редуктор стоїть дуже якісний і дорогий а також всі фільтра шланги все нове,стан автомобіля відмінний. Запрошую на огляд всім гарного і мирного дня!!! АВТОПЛОЩАДКИ НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!
продам власне авто. Приганялось не для перепродажу. Вся у рідній фарбі, не було жодного пошкодженого елементу кузова. Замінені задні амортизатори на каяба. АКПП встановлено 22-го року, перед встановленням проводилась ревізія та заміна підшипників. Є фото з аукціону. Їде гарно, тримає заряд. Розхід літом 4.8-5.5 км. Два ключі. БЕЗ ДТП, Був лише вандалізм (вкрали колеса та магнітолу). Всі кнопочки, все працює як нове. Мастило двигуні замінене. Дзвоніть, по ціні домовимося. Останні фото з аукціону в США.
Дуже рідкісне авто навіть в США. Серія Ford Edge Limited! Автомобіль у гарному стані. Замінений двигун 130 тис міль. Не перекуп, авто бралось як друге сімейне! Попередній власник теж я оформлене було на дружині. Двигун V6 3.5л. Розхід палива траса 11л газ. + 1л бензин. Місто 13газ +1л бенз Що в машині: встановлений Газ, встановлена система захист від угону Pandora яка дозволяє заводити авто з телефону та відстежувати авто.(сигналізація). Встроєний сабвуфер. Авто 2013року (11років) фарбувався капот, бампер, крила(є тріщіна на фарбі капоту). Авто справжнє пробіг справжній видно як по рулю так і по підлозі. Загалом авто у гарному стані.
Авто в гарному стані, технічно повністю справне, двигун працює рівно, турбіна без зауважень. Ходова збита, відсутні зайві звуки, у салоні тихо) Обслуговувалась вчасно, робили для себе) масло не бере. Машина дуже економна по витраті пального Комфортна, простора, як для міста, так і на дальні поїздки) Бонус : Комплект зимньої гуми! Торг у капота, огляд авто в м.Могилів-Подільський (Вінницька область) Деталі по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?