Ford Mondeo 1998 1.8 газ бензин Механіка 236 тис. км Тонтування, кондиціонер, гумові килимки, зимова гума, штатна магнітола, передні електросклопідйомники, електро дзеркала з підігрівом та інше. 2200$
Пробіг чесний, машина без ДТП!!! Витрата, динаміка, комплектація на рівні! Телефонуйте!
Дуже економічний автомобіль. Технічно справний. Обслуговував вчасно. Зімова літня резина. Кузов цілий є не великі підкраси. Всі питання за телефоном.
Продам форд мондео 4 у доброму стани, з авто все добре, все працює, клімат, дачік дощу, дачік світла. Бліжній/дальній/туманки лед лампи, дуже добрий світ, на газу, та на бензині їде добре, всі расходникі ( помпа, ремні, свічки, катушки ) заменів, мастило сінтетіка MOBIL, можно богато писати, грошей не жалілося, всі подушки безпеки цілі богато зроблено, частково перебрана підвіска, продаж не спішний, пробіг не скручений , майже всі деталі підвіски досі стоять рідні.
Авто після пошкоджень від вибухової хвилі потребує ремонту або розгляну варіанти віддати на розборку Авто заводится іздить. Масла фільтра все було замінено незадовго до вибухів Технічний стан працює все По електриці все працює Мотор коробка все працює Вибухова хвиля пошкодила лише кузов Ціна поставлена навмання Я не дуже розумію як оцінити авто Якщо ви зацікавлені викупити під відновлення або на розборку дозвониться пишіть будемо спілкуватись Відкритий до будь-яких пропозицій
ПРОДАМ ФОРД МОНДЕО У ГАРНОМУ СТАНІ. КОМУ ПОТРІБЕН ЖИВИЙ АВТОМОБІЛЬ ТЕЛЕФОНУЙТЕ. БУЛА ЗАМІНА ДВИГУНА У ЗБОРІ З НАВІСНИМ.МОТОР ПРИВЕЗЛИ З АНГЛІЇ З ПРОБІГОМ 132000 Т.КМ. РІДНИЙ МОТОР Є В НАЯВНОСТІ. ПОВНЕ ТО ХОДОВОЇ.ЗАМІНА ДИСКІВ КОЛОДОК,АМОРТИЗАТОРІВ,НОВІ ТЯГИ І Т.Д.ДЗВОНІТЬ,ВСЕ РОЗПОВІМ.
Автомобілем володію більше шести років, в гарному технічному стані,по техніці та кузову нарікань не має. Обслуговування проводилося вчасно .Більш детальна інформація по телефону .
Часто буваю в різних містах, дзвоніть
Авто мое. Я первый и единственный владелец с момента покупки. Покупал в салоне у официала. Сервисная книга есть, технически отличное состояние, нюансы по кузову видны на фото, дтп не было. Газа не видела и не нюхала. Кому нужен авто для себя и надолго- рекомендую. Торг минимальный (минимальный это минимальный).
Машинка на повному впевненому ходу по двигуну питань немає масло від заміни до заміни ні грама не бере працює і на газ на бензині газ вписаний посилені стійки стоять посилена гума для вантажопідйомності дно склянки пороги все ціле салончик акуратні Гур працює без нарікань Кондер заправлений повністю про оформлення
Авто в нормальному стані як на своі роки. Були поменяні турбина, тнвд. Обслуговування форсунок. Димить на холодну як прогріється дима немає.Турбіна дує добре. Масло не бере. Заводиться добре як у літку так і в зиму. Заміна підрамника та ремонт подвіски по кругу. Зараз треба поміняти пружину передню та бендикс. Є ксенон з лінзами. Авто дуже економічне7/100.Продаж з переоформленням.Власник.Невеличкий торг.
Авто в хорошому стані пригнано з Німеччини.
Вітаю! Продаю всласний автомобіль. Технічно справний (за потреби деталі, що коли мінялось уточнюємо по телефону). Куплявся в 2022 році, пригнаний з Франції (транзитом через Польшу, в якій не використовувався). Про удар в задні праві двері дізався вже в Україні, роботи по рихтовці виконані, лишилось лише фарбувати, по кузову є чисельні дрібні подряпини (вказані на фото). Продається виклоючно з перереєстрацією, перекупів прохання не турбувати. Торг присутній, але лише біля авто (прохання по телефону за торг не питати). Всім гарного дня і всім нам Перемоги.
гарний стан на питання відповім по телефону
Усім доброго, продаю свою улюблену машинку, була зроблена передня ходова, заміннні на нові задні супорта Була чистка сажевого фільтра, та катализатора Машинка у гарному стані Є маленькі косяки по кузову(не іржа) маленькі подряпини , але машина не нова тому це норма Є підігрів лобового скла, підігрів та вінтеляція сидінь Краще телефонуйте мені, усе розповім)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?