Авто економічне, їде бадьоро, мотор працює добре, коробка працює добре. По салону все гарно, видно на фото. В автомобілі багато чого було замінено (деталі по телефону). Реальному покупцеві можливий торг.
Продам не бита не фарбована, другий власник
Авто у власному користуванні 4 роки. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, не димить, мастила не споживає. Ходова частина в належному стані, обслугована. ГРМ, помпа та щеплення з вижимним підшипником — замінені. Технічне обслуговування проводилось вчасно: масла та фільтри змінювались регулярно. Вихлопна система повністю замінена — від гофри (резонатор та інші елементи). Салон у хорошому стані, збережений, без значних слідів зносу. Комплектація: * підігрів дзеркал * підігрів лобового скла * підігрів заднього скла * кондиціонер * двозонний клімат-контроль Екологія на місці — каталізатор присутній. Додаткова інформація — по телефону (бажано після 17:00) або в Telegram. Торг можливий біля авто.
кому цікаво телефонуйте домовимося
Продам надійний простий автомобіль. В гарному технічному та еститичному стані. Вкладень не потребує.
Вітаю! Машина пригнана з Німеччини. Повністю обслужена та технічно справна. З невеликими проблемами по корпусу - за запитом все розкажу і покажу. З власного досвіду використання - чудовий варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Компактна - легко запаркуватись навіть у центрі Києва, навіть не вдуже просторих місцях. Але при цьому досить простора - задній ряд сидінь складний, так що можна помістити навіть відносно об'ємний вантаж. Чудовий варіант першого автомобіля: легко керується, зручна і не вибаглива. Обладнана датчиком дощу та світла, що теж дуже приємно.
Офіційний
Продам свой автомобиль в хорошем внешнем и технически в обслуженном состоянии.Максимальная комплектация Ghia!Двигатель работает без нареканий как на бензине так и на газу.Масло не берет,не дымит.ГБО вписано в документы 4 поколение.По КПП и сцеплению вопросов тоже нет.Ходовая сбитая,обслуженна.В авто полный электропакет,так как комплектация Ghia!С документами полный порядок.Полное переоформление.
авто в користуванні з 2022 року, пробіг 99,5 тис. км., в хорошому технічному стані, замінено задній бампер замінено генератор і свічки 2025 двигун і коробка працюють добре комплект літньої резини Greenlander 2025 року на кузові є незначні подряпини салон в хорошому стані, з одного боку немає гумової накладки на ручку регулювання бічного дзеркала (на користування не впливає).
Автомобіль в гарному стані, новий акумулятор, нова літня резина. В подарунок комплект зимової резини.
Машина в ідеальному стані пробіг РІДНИЙ (!!!рідний !!!-сам в шоці). донька їздила по маршруту дім-СумДу-дім, пізніше, Коцюбинське - м.Академмістечко- Коцюбинське. салон - як новий. приїдьте самі побачите. кондиціонер., сенсорна магнітола (не штатна,- нова) я тато власниці, я тут не профі, допомагаю продати. проїхав сам на ній 15 км. - двигун потужний набирає оберти швидко, магнітола з екраном, нова. як по мені - це дівчача машинка, їздити на метро і по городу і на природу. ходова - самі побачите. зараз на новій зимовій гумі + є ЛІТНЯ гума- теж нова, - в багажнику . Хочу продати швидко, перекупів не хочу. якщо знайдеться норм дівчинка (жіночка) - отдам як своїй домовимося - не переживайте якби тільки вам сподобалась. Машина в Гостомелі чекає вас. ********** аккумулятор - Bosch
Продам власну машину, машина на ходу, по кузову потребує малярних робіт. Є газ, фаркоп. Машина використовувалася, як сімейне авто. Тварини не перевозилися. В машині не палили.
Авто в хорошому технічному стані є нюанси по кузову! Цікавить обмін на дишевше бензинове авто 06******50
Продам Форд фокус С Макс в гарному стані, все працює чудово, сів і поїхав.
Продам свіжо пригнаний Ford Fusion Авто розмитнене та сертифіковане! Готове до постановки на облік!!! Автомобіль в ідеальному технічному та візуальному стані! ВЕСЬ В РІДНІЙ ФАРБІ!!! Жодного натяку на корозію і т.д. Кондиціонер повністю робочий та заправлений! Двигун 1,4 бензин, не плутайте з двигуном 1,2 Двигун працює ідеально і без по сторонніх звуків На задньому крилі є вмʼятина, яка витягується без фарбування!!! (На витягування скину) За детальною інформацією телефонуйте!!!
По ходовій є питання. Після того як собака пошкодив радіатор , кондиціонер не працює. В двигун на початку року було вкинуто більше 60 ти тисяч гривень
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?