до машини йде комплект все що знаходиця в багажнику коробка передач фаркоп і бампери зад і перед,їде чудово мотор не стукає, на ходу,підвіска не скрипить і м'яка їде плавно, дах не тече сидіння м'які з регулюванням положенням спинки колеса не спускають, дно без дір, пороги цілі.
продам газ 24 в доброму стані не гнила без АКБ і страховки резина 80: машину не тягне негримить нестука невибива деякі нюанси є розкажу по телефону реальному покупцю скидка
авто в гарному стані. повністю на ходу. варити та фарбувати не потрібно. двигун уаз,коробка та роздатка рідні. повний привід працює. резина гарна.задня ляда відкривається дуже легко і фіксується сама автоматично і опускається так само гарно талегко. ресори посилені додатковими листами. саме авто та рама оброблене,як з середини так і зовні.в найближчі років 20 її варити не потрібно буде. єдине де підгнило це під дверними надставками, перехід від надставок до дверей. там реально потрібно зачищати та підлаштувати для гарного вигляду. задні сідухи автоматично складаються,як в любому легковому універсалі і ззаді виникає величезна територія для перевезення любих габаритних речей. як для свого віку то авто в дуже гарному та достойному стані.авто останній час не використовується і в ньому давно відпала необхідність тому і вирішено продати або обміняти на легкове авто.
Автомобіль на ходу . Правий поріг на фото . Автомобіль по технічним характеристикам - чудовий ! Працює рівно . На бензині . Номера :
Автомобіль в гароному стані, не гнилий є тільки рижики на дверцятах, автомобіль використовується кожного дня нарікань немає все працює на відмінно, є фаркоп, будь яке переоформлення я 2 власник додатково відповім на запаитання по телефону
Газ 3110 стан сів і поїхав газ/бензин вписані всі питання по тел
Продаю свою робочу Газель, до війни працював на ній кожен день. З початку війни пішов захищати Батьківщину, і машина стала не потрібна.У відпістках потихеньку її ремонтував,а саме перебрав ходову перед та зад тормозні колодки ітд.замінив будку ,зробивши її кап ремонт ,всі скати стоять нові.Єдинне не підключив холодильну установку,не вистачає часу та коштів.Телефонуйте все розкажу та покажу.
Продається авто в справному стані, всі документи в наявності. Можливий невеличкий торг. Знаходиться в селі Аджамка Кіровогрдської області Телефонуйте по номер - Людмила Миколаївна
історія авто досить цікава, а саме: авто зберігалося в сухому місці міста Києва. Перший власник помер, онуки успадкували. Я одразу в них купив з пробігом 37 тисяч по дорученню. До закінчення самого доручення, здійснив переоформлення. Авто було в оригіналі але чомусь два крила передніх було замінено досить давно та не гарно. Авто весь час використовував мій батько. Нажаль він в січні помер. Десь два місяці назад він відкапіталив мотор - була проблема з масляним насосом. Авто дир та критичних моментів не має. Чітко працює як на бензині так і газу. Непоганий варіант для реставрації..
Продається автомобіль Волга- ГАЗ - 24 в доброму технічному стані, двигун зроблений капремонт, працюе справно . . Газ - Бензин. Коробка передач 4 - х ступенева механічна. Замінено фільтра масла . Гаражне зберігання. Кого зацікавив даний автомобіль . Дзвоніть. Завжди раді вам.
Продам гарне авто на повному боєвому ходу без вкладень та нарікань. Працює як на газу так і на бензині, рівно та без всяких рпоблем. За більш детальною інформацією звертайтеся все розкажу по телефону.
на ходу красити варити не потрібно машина оброблена салон нової машини резина нова.
Колір синій, технічна помилка, техпаспорт 02.07.2025 отримано
Авто в хорошому стані. Мотор новий,лише пройшов обкатку всі деталі за телефоном **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?