Не на ходу, пробило прокладку ГБЦ (виганяє рідину охолодження). Під ремонт, або на запчастини. Я власник, тільки переоформлення. Всі інші питання по телефону.
Продам, власне авто, з документами, та переоформленням, на ходу, по кузову є моменти, в ходу авто приємне, та м'яке, 3 тис тому була заміна кілець, та вкладишів, салон не має посторонніх запахів, можливий гарний торг біля авто
Продам авто ГАЗ 2410 Волга 2410. 402 двигун, 30 000 після капітального ремонту, 151 карбюратор з проставкою під газ, на авто стоїть гбо2 покоління, стоїть 5 ступенчата кпп, по кругу свіжа резина, задні диски - розварки. Стоїть добра вихлопна система, дуже тихо працює. Встановлений електричний бензонасос. Працює як на бензині так і на газу. Стоїть добрий акумулятор. Авто на повному ходу та обслуговано( нові тормозні колодки з переду та сзаду, нове масло у двигуні, обслуговано гбо. Страховку не робив, бо є друге авто. Знаходиться у місті Запоріжжя.
Авто в гарному технічному стані, вчасно обслуговувалось, ремонти тільки поточні. Гаражне зберігання, один власник, новий акумулятор, посилені ресори, чистий салон. Газ метан. Комплект зимової резини на дисках у подарунок. Недоліки: ржавчина на дверях . Переоформлення. Торг.
Рік випуску: 2000 Двигун: газ-бензин, 2300 см³ Коробка: механіка Пробіг: 147 тис.км Автомобіль у хорошому стані для своїх років. Встановлено газ. Кузов рівний, без ДТП. Салон чистий, просторий, зручний для поїздок. Технічно обслуговано: двигун і ходова працюють справно, масло та витратні матеріали мінялися вчасно. Документи в порядку, авто готове до переоформлення Ціна: 1100 $
Продам Волгу,гаражного зберігання після ДТП ,потребує ремонту заміни переднього крила,радіатора,фари потрібно робити ріхтовочні роботи ! Двигун та коробка працює добре .
Автомобіль зберігається в гаражі. Продаж від першого власника ( був тільки в одній родині). Стан під ремонт.
Авто в гарному станi, без дтп, высока посадка, салон чистий, зручний, ходова в порядку. Авто куплене в салонi 2001, 2016 переоформлена на другого власника. Зберiгаеться в гаражi +Зимова Гума Нова.
Дзвонити на **********
В робочому стані, все працює. Нова гума.
Авто в гарному стані,дуже гарно працює нарікань немає,особиста зустріч в Харкові. Більш детально телефонуйте ********** Геннадій Бенз/Гбо
В достойному стані.
В хорошому стані. За деталями дзвоніть.
Продам Волгу 31105 2008 рік перша реєстрація 2011році. газ 4 покоління, інжектор 406 двигун, авто на повному ходу, добра зимова гума, фаркоп,музика. Є нюанси по косметиці на фото видно. деталі за телефоном. Срочно
Автомобіль на ходу, заводиться та їде без питань, тормоза, щеплення двигун та ходова частина в доброму стані , встановлено гбо, електросклопідіймачі передніх вікон, магнітола, по авто все працює, але є нюанси по кузову, за іншими запитаннями телефонуйте, якщо не беру слухавку пишіть на вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?