Автомобіль в гарному стані , на повному ходу, сів і поїхав , вкладень не вимагає , авто не велике але дуже багато місця як в салоні так і в багажнику , у моєму володінні з лютого 2024 року, авто 2013 року одна із останніх цього модельного ряду, на гарних титанових дисках, є 2 комплекти резини , літо відкатало 4 сезони , зима два сезони, обидва комплекта в дуже гарному стані, є повноцінна запаска, за 13 років авто була у використанні один раз , проїхала близько 30 км, по техніці проблем немає , їде добре , мотор працює ідеально, на свої 1.5 їде доволі не погано , стоїть захист двигуна , 4 тис. назад замінений грм по регламенту, стоїть ГБО 4 покоління , близько 5 тис. тому були замінені форсунки ГБО, ГБО вписане в тех паспорт , салон доглянутий , весь час експлуатації авто салон був в чохлах, чистий та не прокурений, на автомобілі стоїть сигналізація 2-х зона , мультимедіа на андроїді , камера заднього виду HD якості , можливий розумний торг, всім вдалих продаж.
Продам Джиллі СК 2007 р. В доброму стані, на ходу. По техніці питань нема ніяких. Двигун, коробка, ходовка - без зауважень. Кузов не гнилий не ржавий... варити фарбувати нічого не потрібно. Салон чистий, доглянутий. Пічка дує, музика грає.. Нова гума.. На даний момент по машині нічого робити не потрібно, сідай і їдь. З документами повний порядок.. Кому потрібно більше інформації - дзвоніть. Ціна чітко ясно вказана в оголошенні - свою ціну пропонувати не потрібно. Тому будь ласка без дурних запитань і пропозицій..
Авто в хорошем состоянии. В ДТП не был. Пробег не скручен. Сделал ремонт ходовой и заменил коробку. Ничего делать не надо. Есть незначительные следы ржавчины на кузове. Есть почти новые комплекты зимней и летней резины. Торг
Geely CK. 2013 рік. Газ/бензин. Пробіг 1263. Другий власник. Можливий торг
Продам авто в задовільному стані, сів і поїхав , подробиці по телефону. **********
Продам авто після ДТП.
НИЗ РИНКУ! Машина на ходу, є моменти по кузову, а так по мотору все добре, в салоні все гуд. Мінялась не так давно рульова рейка, масло мінялось 2000 км тому. Зимові колеса (не резина) в подарунок
КОМУ ТРЕБА СКИНУ БІЛЬШЕ ФОТО ВІДЕО ПО АВТО ДЗВОНІТЬ ....ВАЙБЕР. ТЕЛЕГ. ВАП ШАП....
Продам Geely CK2 2013року.В комплекті зимова гума на дисках.Відповім на усі питання.
Кондиціонер, Ел.регулювання дзеркал, Ел.склопідйомники, гідропідсилювач керма, магнітола Двигун працює чудово З документами порядок Потребує ремонту по кузову БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
продам свій автомобіль. стан на четвірку багато зроблено, але ще є що потрібно до робити. кому цікаво звертайтесь, розповім **********
Автомобіль а хорошому стані, сів та поїхав. Салон майже новий. По кузову підварювалися задні арки. ГБО четвертого покоління вписане. Чотири скло підйомника, кондиціонер.
Автомобіль в доброму стані, я другий власник.На авто встановленний якісне ГБО(в тех паспорт не вписане),технічно авто в гарному стані сів поїхав,авто в рідній фарбі без гнилі.Деталі за телефоном
Продам авто в хорошому технічному стані . Мотор супер,КПП супер,ходовка супер. Є не значні питання по кузову,але на їзду не вліяють . Все робить. Кондиціонер заправлений. Торг у капота на каву. Можливо обмін.
Машину купляли для себе, на ринок з’їздити і до бабусі в гості. Довгий час перебувала в Донецьку. Праве крило пошкоджено. Подробиці по телефону. Нещодавно замінили всю ходову. Новий акумулятор. Торг біля капота. Обмін не цікавить.
1 власник , газ не стояв . Пробіг рідний , не кручений . Нещодавно мінявся грм . Є нюанси по кузову , торг біля авто . Якщо не відповідаю на звінок , пишіть .
Продаю своє авто Geely CK 2007 року. Один власник. Машина на ходу. Заміна масла та інших рідин була своєчасною. Є питання по лакофарбовому покриттю, видно на фото. Є комплект литих дисків та зимових шин. Витрати пального (л/100 км) місто 7.5• траса 6.5• змішаний 7 На додаткові питання відповім по телефону.
Купував авто півроку тому і наїздив 10 тис. Їздив тільки з Харкова в Київ, а більшість часу вона просто стояла. Особисто я по машині нічого не робив окрім заміни масла, тому нюансів не знаю, за цей час ніяких проблем не виникло. Авто в гарному технічному стані, без нарікань, мотор масла не бере, не димить. Газ/бензин працює чудово, вписаний в техпаспорт. З ходовою все в нормі. Є нюанси по кузову, царапини і рижикі. Переоформлення через дію. Обмін не цікавить. За 1000 не віддам, але адекватний торг присутній.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?