Продаю власне авто у збереженому стані. • Пробіг: 94 200 км, рідний, я другий власник (минулі власники знайомі батько і син, син їздив мало), знаю повну історію авто. • Двигун: 1.8 л, суто бензин (ГБО ніколи не стояло). • Коробка: Варіатор в гарному стані, обслужений на 50000км • Стан: Уся електрика та кондиціонер працюють, авто повністю на ходу. • Бонуси: 2 комплекти дисків (літо — литі, зима — заводські з ковпаками). • Нюанси: Є характерні для моделі рижики і вздуття фарби в кількох місцях, суто косметика, на стан авто не впливає. Два ключі, один з протиснутою кнопкою (не натискається), інший відв'язаний від авто, треба буде прив'язати.
В хорошому стані . Перекупам не турбувати!!
Машина у власність з 21 року, в хорошому технічному стані, підвіска півтора роки назад перебиралася нарікань немає, по мотору місяць назад міняли цеп грм, тільки замінив головний циліндр щеплення і робочий. Кондиціонер потрібно до заправити, газ працює вписаний в документи. По кузову є рижики. Торг присутній. Все інше за номером телефону, або пишіть відповім на всі питання.
машина своя, зроблено дуже багато, замінена рульова, нова кп, двигун після кап ремонту, ходова збита не гримить не стукає, всі кнопочки працюють до однієї, комплектація з люком, у машині не курили, є сліди експлуатації по кузову, телефонуйте відповім на будь-які питання.
Емгранд в робочому стані, їзде кожного дня. По ходовій без питань, нічого не стукає, нова рейка, кондиціонер працює, пічка гріє, чудове світло на білед модулях. По кузову є моменти. Кому нове авто, прохання не турбувати.
Авто в доброму стані продавця у зв'язку з придбанням іншого авто
Продам авто кожного дня народу,документи впорядку,всі питання по телефону.Рік авто 2012 рік.
Продам авто в гарному стані. Газ/бензин. Двигун не димить, масло не бере,коробка передач в порядку. Кузов не гнілий
Двигун чудовий, без потьоков, салон (сидіння) потерте, електрика працює чудово, вмятина з лівого боку, подушки цілі.
Доброго времени суток. Газ вписан, климат дует, коробка и мотор в исправном состоянии, кожа без дыр, потертостей и трещин. Площадки просьба не беспокоить. Все вопросы по телефону. Только полное оформление. Все удачи.
Машина потребує ремонту порогів,має тріщину на лобовому склі
В комплекті літня резина
Доброго дня. Продам своє авто. Володію більше року . За цей час , було проведена ревізія двигуна , замінені форсунки ,замінена поршнева група .Авто на повному ходу ,є ньюанси по кузову , на скину реальному покупцю
Продам технічно справний автомобіль, на оригінальних r15 титанових дисках.Гур, задні парктроніки, 2-din магнітола, передні і задні стеклопідйомники, кондиціонер -1 - зоний клімат, електро регулювання дзеркал, 4 гбо, коврики Еva, оригінальні чохли, авто світло( в фарах і противотуманках led)
Авто служило вірою і правдою але є потреба в продажі. Продаж терміновий тому розумний торг присутній. Авто використовується кожного дня. Повністю в робочому стані. На авто встановлено газ тисяч п'ятдесят тому. Щойно зроблено ТО,замінені фільтра та масла. Замінені газові фільтра. Газове обладнання на гарантії. Двигун 1,8 як на тойоті Авенсіс. Зовсім без проблемний. Працює як годинник. Авто в рідній фарбі але по кузову є пару не критичних нюансів які потребують косметичного впливу. По електроніці все працює відмінно. Машина простора та надійна.На авто зимова гума. Стоїть хороша магнітола, з МР3,ауксов,флешкою та блютузом. Всі інші деталі по телефону. Торг до перемоги))
Машина у відмінному стані. Сів і поїхав. Пробіг 111078 без накрутки. Усі питання по телефону. +********** Надія на Ватсапп або +********** Георгій (мій тато)
Geely Emgrand EC7 у гарному стані. Двигун та КПП без зауважень, ходова частина обслужена.Клімат працює справно, салон чистий та доглянутий. Автомобіль повністю на ходу, не потребує додаткових вкладень. Будь-який вид переоформлення. Торг біля автомобіля.За додатковою інформацією звертайтесь в чат ,не завжди маю змогу відповісти на телефони . По кузову є сліди експлуатації, автомобіль не новий.Газ вписаний
Продам свою машину. Я 2-й власник. Машина зберігається в гаражі. За останній час замінено: передні стійки та наконечники, опори, сальники, пильники, фільтри салону та кондиціонера. Новий стартер поставив у 2025. Всі витратні матеріали міняв вчасно. Салон не закурєний, приємний запах, чистий, не порваний. Докупил и сам поставил планшет с задней камерой, музику читает с флешки. ГБО с завода. Перекупы и площадки просьба не звонить. Лучше звоните, т.к. на сообщения в авториа отвечать неудобно.
Автомобіль гарному стані не битий не фарбований Оригінальний пробіг 96 тис.км Один власник з салону Масла фільтра замінили 500км назад По автомобіль робити нічого не потрібно сів і поїхав
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?