всі питання по телефону
Продам домашнє робоче авто, завжди завчасно обслуговувалась куплена в автосалоні 1 власник віддаємо з сім?ї. Надійний тойотовський двигун. Машина обслужена, масло замінювалось кожні 7-10тис. Звісно є моменти по кузову (це болячка всіх джиліків) деталі за телефоном можете писати в вайбер, телеграм по дзвінку не завжди можу відповісти.) Можливий торг, також обмін з нашою долплатою.!!!!
продам Джилі крос 2013 газ бензин у нормальному стані їздить кожен день я господар подробиці по телефону
Авто вкладень не потребує,все працює
Автомобіль після капіталки двигуна ще на обкатці капіталка коробки 20т назад ставилися тільки якісні запчастини кондиціонер працює є торг
джілі мк крос 1.5гаг бензин повністю находу деталі по телефону
встановлено газ . розхід 11.9.7
Продається машина, у хорошому стані, доглянута. Встановлено газ 4-го покоління та вписано в техпаспорт. Кондиціонер заправлений і в робочому стані, так само працює пічка, добре гріє без проблем. Пороги вже були замінені. З усіх інших питань звертайтеся. Можливий обмін, пропозиції в особисті повідомлення або на вайбер, телеграм.
Автомобіль на ходу. Машина комфортна, зручна в керуванні, є в наявності зимова гума, заміна масла здійснювалась кожні 10 тис.км. Замінено задній бампер, відремонтовані пороги (встановлено нові). Більше інформації по телефону.
Продам джилі мк крос 2014 р на повному ходу сів і поїхав,машина дуже комфортна зручна в управлінні, працює кожна кнопка, кондиціонер заправлений,дуже економна 8 л на 100 км,гаражне зберігання,резина зима всі 4 колеса нові,є також літня резина,масло мінялось кожні 10 тис,дешева в обслуговуванні.Більше інформації по телефону.
Технічно справне авто розхідні матеріали змінювалися вчасно небільше 8 тисяч. Всім вдалих продаж та покупок.
Продам власний автомобіль у користуванні більше 4 роки, за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону
Машина знаходиться у Варшаві! Я також тут, пишіть, телефонуйте на тг за номером. 83 тис. км, газ/бензин, я другий власник, купував у 22 році (з пробігом 70 тис. км у друга) для виїзду за кордон. У Варшаві рідко буваю, тому продаю тому, кому вона буде служити на благо. По машині встиг зробити: мультимедіа з екраном і блютузом, камера заднього виду, заміна масла, заміна свічок, котушок, високовольтних проводів, помпа на 79 тис. км, ремінь ГРМ, ремінь генератора, новий радіатор півроку тому поставив, термостат з ним же і антифриз. Кожна кнопочка працює, кондиціонер справний і заправлений. Загалом, машина обслужена, продаю через "Дію". Машину можу підвезти до кордону до населеного пункту, з реальним покупцем готовий обговорити продаж та розумний торг, якщо замовляти пригін її в Україну, люди є.
Автомобіль з салону, один власник. Комплектація з люком і екошкірою, з фаркопом. Під час експлуатації підфарбовувалась. Два комплекти резини зима- літо. Стан авто сів і поїхав.
Потребує ремонту по кузову Двигун потрібно капіталити
Продам хорошу доглянуту машину з серцем від тойоти. Мотор працює відмінно. Коробка без проблем. Зчеплення нове. Гранати не хрустять. Кузов у нормальному стані. Салон доглянутий. Електрика працює. Ходова в хороша. Оформлення. Решта питань по тефлону.
Автомобіль в хорошому технічному стані перший власник з салону. Встановлено газ 4 покоління.негнилий є пару рижиків на кришці багажника і одному порозі дирок ніде немає. пробіг оригінальний. Дісно зацікавленим хороший торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?