Автомобіль 2012 року , я другий власник . Є сліди експлуатації , є також недоліки рижики та подряпини . Також стоїть газ але він не працює , треба на СТО , також деякі проблеми з електронікою.
Продаю своє авто. Один власник з 2010 року. Технічно повністю справна машина, працює кондиціонер, ксенон, двигун та КПП в чудовому стані, двигун не зіпсований газом. Без гнилі, кузов у гарному стані. Повна історія машини.
Продається гарне авто 2010 року, один власник з салону, 74 тис рідного пробігу, автомобіль зберігався в гаражі з моменту покупки, зроблена антикорозійна обробка, регулярне обслуговування та заправка тільки якісним пальним. Не був в ДТП, не фарбований. Авто доглянуте в гарному стані.
Продам Джиллі СК 2007 р. В доброму стані, на ходу. По техніці питань нема ніяких. Двигун, коробка, ходовка - без зауважень. Кузов не гнилий не ржавий... варити фарбувати нічого не потрібно. Салон чистий, доглянутий. Пічка дує, музика грає.. Нова гума.. На даний момент по машині нічого робити не потрібно, сідай і їдь. З документами повний порядок.. Кому потрібно більше інформації - дзвоніть. Ціна чітко ясно вказана в оголошенні - свою ціну пропонувати не потрібно. Тому будь ласка без дурних запитань і пропозицій..
Продам власне авто повністю на ходу сів поїхав ніяких вкладень не потребує по авто багато чого було зроблено і вкладено установлено газ всі деталі в смс або по телефону присутній гарний торг но тільки біля авто, любий вид переоформлення...
Автомобіль в відмінному візуальному і технічному стані, весь у рідній заводській фарбі, без ржавчини і без вм'ятин. Повне сервісне обслуговування, всі фільтра і масла в двигуні і КПП замінені. Максимальна комплектація. Запуск з кнопки Start/Stop Відкриття багажника з пульта, є функція не закриття дверей і багажника якщо ключ забули в салоні. Підігрів сидінь. Електро-зеркала Електро-скло підйомники Мікроліфт сидінь Регулювання руля ГУР, ABS AIRBAG 2 шт. Парктроніки ГБО-4 покоління
Продам Gelly Atlas Pro, Високий вмісткий кроссовер з мотором 1.5 турбо бензин на 177 кс. Автомат гідротрасформатор айсин 6-ти ступінчастий, з салону виїхала 2024 році, стан нового авто, гарантія до 2029 року, є все сервісне обслуговування, комплектація багата, підігріви всіх сидіть передніх та задніх, підігрів руля, камери 360 високої якості, парктроніки 360, безключовий доступ, круїз контроль, електро дзеркала, електро сидіння, велика мультимедія, електро ручник, автохолд, помічник спуску з гори, авто вже на літній резині Michelin, також є зима Bridgestone, пробіг 35 тис км, майже нове авто, по авто питань немає взагалі, любі перевірки на вашому сто.
Автомобіль весь час був в одній сім’ї (з 2013 року), куплений новим в салоні в Україні, жодного перепродажу (переоформлявся всередині родини). Технічно справне. Два комплекти гуми.
Машина в чудовому стані. Торг біля машини. Перекукам і автостоянкам не турбувати. Переоформлення в сервісному центрі. ********** Іра
Авто придбане в салоні 02.2014, перший і єдиний власник, авто в максимальній комплектації, було переоформлення при установці ГБО, є нюанси по лкп , була одноразово в незначному ДТП замінено всі деталі на нові, при необхідності надам фото , заміна масла в двигуні 3 тис назад, поміняно по ходовці салінблоки тяги накінечники, повнорозмірна запаска , віддам також рульову рейку , задні супорта,б/у під реставрацію, зимова гума рік назад купувалась, нюанси по машині і лкп розповім, гарний паркетник, вмістимий, просторий, тонований,мультируль , андроїд мультимедіа, камера заднього огляду, торг можливий .
Пробіг не скручений. Є задній парктронік. Всі дефекти видно на фото. Поставлено 3 нові двері, окрім водійської, пішла трохи ржавчина, тому вирішили поставити нові, щоб не було проблем. Авто батьків. Перекупам не турбувати.
Авто в хорошем состоянии. В ДТП не был. Пробег не скручен. Сделал ремонт ходовой и заменил коробку. Ничего делать не надо. Есть незначительные следы ржавчины на кузове. Есть почти новые комплекты зимней и летней резины. Торг
гарна машина, в одних руках з 2014 року, жодної поломки та ДТП, реальний пробіг 105 тис. км. витрати палива газ - 6-7 літрів траса. Місто 8-9. Авто на реєстрації у Києві, а реально знаходиться у м. Могільов Подільський Вінницької області.
Вотсапп, Вайбер, телеграм.
Geely CK. 2013 рік. Газ/бензин. Пробіг 1263. Другий власник. Можливий торг
Продам авто в задовільному стані, сів і поїхав , подробиці по телефону. **********
Авто у доброму стані. Сів і поїхав. Вкладень не потребує. Заміна мастила була на 47 тис.км. Кріплення запаски зняте. І запаска теж. Лежить в гаражі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?