Продам хороше надійне авто Мотор не димить масла не бере По кузову є один нюанс на задній лівій арці і попасти або замінити бампер. Переоформлення повне. Дія або в сервісному центрі
авто в гарному станi,в запасi э двигун також вiдеорегестратор камера сзадi та спередi.Чохли на сидiння типу кожа замiнник,авто красилось в 2023р.та задумалась салом дверi,та крила пороги.
Автомобіль на ходу, замінено всі саленблоки по ходовій, фільтри та рідини. Встановлено гбо 4-го покоління. Є іще один комплект коліс + докатка. Встановлено нові свічки та бронекабелі
Продам авто в хорошому стані, 2010 рік, 1.5 газ/бензин, 116 тис. км, кондиціонер, склопідйомники, Гур, хороша тонація, гума два комплекти зима, літо на литих дисках (зима нова), килимки два комплекти, новий акумулятор ще на гарантії, гаражне зберігання, торг доречний, продаж з переоформленням, можливий обмін з моєю доплатою. Всім вдалих продажів.
Авто в нормальному стані, сів та поїхав, було замінено комплект зчеплення, заміна масла в коробці та двигуні, всі питання по телефону
Автомобіль в гарному стані, невелика корозія на кузові, робочий кондиціонер, електросклопідйомники, центральний замок.
Продаю власне авто, в гарному стані, другий власник, володію 8 років. Авто технічно справне, все замінено по регламенту, робити нічого не потрібно, сів і поїхав. Регулювання дзеркал електронне, підігрів дзеркал, електронне регулювання фар. Газ вписаний в техпаспорт. Легкосплавні оригінальні диски, нова літня гума.
GEELY MK Нова зимова гума Нова ходова Нові стійки в коло
Звоните все роскажу. Машинка в Хорошем ухоженном состоянии. Кондиционер, Парктроник, АБС, климат-контроль. звоните торг у копота
Продам власний автомобіль, в гарному стані,варити чи фарбувати не потрібно,кузов цілий. Повний єлекторопакет,гур,кондиціонер працюе,2дин магнітола,камера заднього ходу,парктроніки,гарна гума! Бажано переоформлення! Торг присутній.
Авто під реставрацію
Продам авто в гарному стані. Ходова обслужена повністю,пройдене ТО, масла і фільтра замінені. Салон не прокурений в доброму стані. Телефонувати зацікавленим особам. Всі питання за телефоном. Також цікавить обмін Авто на мені, переоформлення без питань
Geely MK impress, 1.6 МТ, максимальная комплектация этой модели .более 80 000 километров.работает хорошо. Купил этот автомобиль в 2020 году, я второй владелец. Это очень экономичная машина, с люком, Сиденья из искусственной кожи.чистым и комфортным салоном, год назад в машине было заменено сцепление, отрегулирована тормозная система. Заменил аккумуляторный блок 2 месяца назад, свечи зажигания и провода высоковольтные и радиатор. 2 летние шины и 2 зимние шины . Я иностранный студент, и сейчас я планирую возвращаться в свою родину, поэтому сейчас я продаю его дешево
Машина цілком в робочому стані,капремонт кузова зроблений рік назад. Вписано ГБО. Будь яке оформлення. Є свіже нотаріальне доручення. Власник перебуває на фронті. Машина доступна для огляду в будь-який час в Києві.
Мотор коробка в нормі. Ходову можна глянути але не критично Кузов на фото магнітола, склопідйомники, є кондиціонер, але не працює. 2 власники обов'язкове переоформлення.
Авто їздить кожен день,мінялось ,тормозні диски,аморти,гранат и,кондиціонер працюе відмінно,фари нові. масло не бере от заміни до заміни Всі питання по телефону
Джилі мк 2010 року з ГБО розхід газу 10 літрів. Єкономічне авто. По кузову присутні рижики. Треба робити один поріг пасажирський. Технічно все зроблено. Трубки , антифриз все нове. Було поміняно за 1.5 року зчеплення, радіатор охолодження двигуна, новий акумулятор, газ новий встановлений пів року тому,форсункі топлевні теж нові, регулювання клапанів зроблено, подушки двигуна поміняні, колодки передні ,задні, супорта нові ,ноконечнікі теж нові,амортизатори передні і задні теж нові 4 місяці тому, шрузи теж нові, по електроніці теж все зроблено поміняно багато чого + зроблено гарне світло ,нові лампи ,блоки розжигу теж нові. Світло в салоні + багажник і підсвітка номеру дуже яскраві леди перероблено світить гарно. Лампи в авто змінені на всі нові. Також є люк не тече ,все працює. Електро дзеркала + всі склопідїомники теж працюють. Із нюансів лише по порогу а з технічної сторони все добре.
авто на полному ходу, нова резина, є вм'ятини на лівому крилі, а взагалі авто в нормально стані новий АКБ
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?