Продам хороший надійний автомобіль .
Автомобіль повністю в робочому стані, без жодних прихованих дефектів. Надійний та невибагливий помічник на кожен день. Великий кліренс: впевнено почувається на наших дорогах, легко долає бордюри, глибокі калюжі, ґрунтовку та снігові замети.Місткий та просторий салон: багато місця для водія та пасажирів. Задні сидіння легко складаються, перетворюючи авто на справжню «вантажівку» для перевезення габаритних речей чи інструментів.Залізна надійність: рамна конструкція, простий та недорогий в обслуговуванні автомобіль з міцною підвіскою та витривалим двигуном Стан: Повністю на ходу, технічно справна Кузов: Днище переварено Додатково: Два комплекти гуми+ якась кількість ЗЧ, задні фонарі, та інш Торг: Розумний торг біля капота. Для потреб ЗСУ окрема ціна.
Машина повністю обслуговувалась. В наявності є чотири зимових колеса з дисками. Гаражне зберігання.
Продам авто в відмінному стані. Все працює на 100%. СТАН НОВОГО АВТО!!!
Машина в хорошому стані, має рамну конструкцію, галогенки, рейлінги, пороги, спойлер, титани 5шт, Ел 4вікна і 2 дзеркала з підігрівом, датчик темп за бортом і в середині, новий акум, темні вікна, ц.з.і сигналізація, дискові тормоза, абс, Білий салон, мп3 піонер, підсилювач+сааб, не битий, г.п керма, 3 стоп, то на 55тис, серв книжка+4 нових зимових колеса, та ін....можливий обмін на бус, бажано спрінтер, розгляну різні варіанти з доплатою, або на квартиру або дачу у Львові,детелі по телефону - Двигатель 2.2 - Легкосплавные диски резиной 225/70 R16 + полноразмерная запаска . - бежевий салон - магнітола піонер(FM + CD + мр3 + підсилювач + сааб), 4 динамика . - Галогенки - Ц/з - Сигналізація - Темні вікна - Серворуль - Рейлінги - Не бита - Спойлер - 5тит дисків - літня + нова зимова резина + нова запаска - підножки - Кондиціонер - Резинові коврики - Центральний замок - Гидропідсилювач руля - Рамна конструкція - Кліренс 250 мм - Реальний пробіг 63 тыс.
Авто в робочу стані, прохідне, є видні сліди експлуатації, багато що ремонтувалось, також можливий обнім, торг присутній
Всі деталі з приводу машини та стосовно переоформлення уточнюйте по телефону.ПРЕДЛОЖИТЕ СВОЮ ЦЕНУ.
Продам авто на повному бойовому ходу. 2000 кілометрів тому було проведено капітальний ремонт двигуна, замінено зчеплення, заміну всіх рідин, олію в коробці. Автомобіль на щоденному ходу, дуже прохідний завдяки своєму кліренсу. З усіх питань, що цікавлять, телефонуйте.
Продаю Грейт вол Пегасус рамний внедорожник. Мотор 2.2 бензин розхід 12 літрів це з кондиціонером без 10-11. Встановлено ГБО. Розхід близько 14 літрів. Водійське та переднє пасажирське крісло замінено на сидіння від Тесли. Датчики та фільтра замінені по колу. Нова прокладка ГБЦ. Рідини всі замінені. Радіатор новий. Замінений комплект ціпка та шестерні коленвалу. Автоматичне регулювання дзеркал, та сидіннь. Cалон у порядку, рама не гнила, дно не гниле. По кузову є питання, на фото все видно. Автомобіль знімається з обліку з переоформленням проблем не буде
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?