Продам скутер дио 27 Характеристики: Поршневая на 65 кубов( сделано на поршень протерку ) прошла обкатку. Передний вариатор спортивный. Задний вариатор тоже. Скорость 68-76 Как при старте он рвёт так и при дальнике . Передняя шина новая задняя ещё два сезона проездит ( стоит без камирка ) Масло почти не ест . Расход 100км/2.5 л Объем бака 4.4 л Если ещё вопросы,доп фото, видео в лс или Вайбер.
Продам діо 2008 году на фулл конфі для станта: -Цпг тммп 72куба 47мм пробіг 40км запил -поршень komatcu 47мм пробіг 20км -підшипники колінвала NTN оригінал нові -солоніки теж нові Тайвань see -Варіатор спорт tmmp -Ролики сее 6.5г -Ремінь сее 664 16.5 -Шківки 118 з рівними доріжками -Торка TWH червона 2000rmp -Пружинки зчеплення GXmotor червоні 2000rmp (нн) -Карб пз 19 з жиклерами від 125 кубів + нульовик -Новий лк Там ще по дрібницях: нова спорт свічка, пропалений глушник, нове масло в редукторі, лічильники моточасів, камери в колесах, перенесений бак назад, розтяжка картера, лк і впуску, заводиться з пів кіка і з електро моментально навіть на холодну. Підрив лютий навіть двійкою, розхід не маленький при звичайній їзді 4.5л в станті 6л, максималка близько 75-85км залежить від вітру, сквіш під 92 бенз але на обкатці бажано на 95 поїхати краще буде двигуну, була зроблена капіталізація двигуна, люфтів на колінвалу немає. Увага! Через місяць ціна буде завищена на 2000, адже буде повністю відновлений пластик і все пофарбовано, коротше ідеал. Тільки самовивіз! Може обмін на Пит 125-150 кубиків, дивлячись у якому стані, звісно, з моєю доплатою
Скутер на ходу, технічно справний. Відсутній пластик, стан на фото. Коли по ямах їздити сильно, то може глохнути, але якщо знову завести, то поїде.заливає карб словом. Є тех паспорт та талон в якому можна себе вписати Авто стартер робить , проводка в нормі, в подарунок віддам акамулятор до нього . Самовивіз Струмівка. Можливій обмін на телефон, або якусь іншу електроніку
Продам мопед Honda Dio 27 в ідеальному стані для своїх років працює абсолютно все. Щодо двигуна, він працює рівно все стоїть рідне японське навіть циліндр. Запускається і зі стартера і з ніжки без проблем. Пластик без тріщин і подряпин. Мопед весь обслужений і готовий до експлуатації. Хто купить, не пошкодує.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?