Мопед Без пробега по Украине в хорошем состоянии с Контейнера ,подготовленный .4 тактный с водяным охлаждением 1,5лит. на 100км, Мотор шепчет заводится с пол оборота как со стартера так и с Кикстартере,резина в хорошем состоянии , все вопросы по телефону.
Honda Accord 2000 року випуску 2.3 літри об"єм, мотор F23A Коробка автомат Шкіряний салон Авто сів і поїхав :) оригінальне та доглянуте Продаю як другий власник в Україні. кузов в хорошому стані, без гнилі чи дирок, авто цілісне та приємне для їзди. З заміною рідин/ фільтрів, та доглядом за двигуном поміняний ремінь ГРМ, помпа, ролікі, фільтра, масло двигуна приведена в порядок ходова Надійний мотор, все на ходу 2 комплекти шин, домкрат, аптечка, чохли на сидіннях та кермі. Цифровий медіа центр ( є камера заднього виду, яку потрібно встановити ) Люк Є незначні пошкодження кузова ( трохи коцнутий капот спереді зліав. Невелика вм"ятина на правій пасажирській дверці ) Попри це - авто в чудовому технічному стані, гарно збережене та в унікальному кузові Продаю бо купую більше авто Перегляд авто за домовленністю ( знаходиться в Борисполі )
Продам свій скутер мопед Хонда Діо 34 , була в гарному стані , їздив за кордон , як приїхав перестала заводитись , проблему знайшов дальше займатись не хочу , треба бензонасос , механізм кікстартеру і шланг на карб , мопед не поганий за ці гроші , на розборці це все вийде в гривень 500-600 , по внєшці є нюанси на фото , так під стант чи в магазин за хлібом з’їздити нормальний мопед , пишіть і звоніть , торг є , мопед в Хмельницькому , документів на нього нема ніяких
Продам хонду, стан середній, трохи розбита куліса і трохи димить, шумка 35мм, лед лінза+лед лампи, всі питання в особисті повідомлення.
Що на нього встановлено: поршнева японська розточена 65сс, комутатор дайтона червона, варіатор копія малосі, шківи 118 спорт з прямими доріжками, зчеплення топперфоменс, дзвін спорт полегшений, ремінь атена, глушник Leo Vince TT сенсейшена, ручка караткоходна NCY нова резина! Решта все по дрібниці.
японський люкс,повністю на ходу,є нюанси по лкп,якщо не відповідаю то в тг
Продам скутер Honda Dio AF 34 в ідеальному стані. Ніяких пошкоджень немає,пластик повністю цілий. Все в ідеальному стані все працює гарно всі датчики в нормі. Електрика повністю робоча. Акумулятор стоїть новий. Двигун працює ідеально заводиться з пів обороту. Сів і поїхав, за більш детальною інформацією звертайтесь.
Продам хонда хорнет 600 1 покоління 2000 року стан як на фото КАРБИ НАСТРОЄНІ СЦЕПЛЕНЯ ЗАМІНЕНЕ та НОВИЙ РЕЛЬЄ НАПРУГИ, по мотору стан ідеальний і питань немає, , багато тюнінгу(японського) стоїть банка за 250 євро, дзеркала 125 євро, руль тюнінг курки грузіки фара задній хвіст переднє крило та приборка. Пробіг 40 тисяч. Оригінальна приборка була втрачена. Перший власник в Україні, пригнаний з Швейцарії. Є страховка на рік по 8 липня 2026 року. Торг присутній
По техніці все добре - мотор працює рівно, коробка переключає нормально, без ривків. Повний привід працює як треба (підключається автоматично) Обслуговувалась вчасно, серйозних проблем не було. Поїхав і користуєшся. Салон чистий і доглянутий. Є підігрів сидінь, парктроніки, хороша мультимедія По кузову виглядає добре, є дрібні сліди використання по роках - нічого критичного. Надійна і проста в обслуговуванні машина, добре підходить і для міста, і для траси. Будете довольны покупкой ) торг у капота
Honda CR-V 2000 року
Авто дійсно в гарному стані, у мене у власності з січня 2025 р, довго наважувався, аби продати її, причина продажу, нема можливості їздити на ній стоїть дома під навісом, вбивати по прифронтових дорогах не хочу, думаю купити якогось рамника, По машині: Салон доглянутий, по кузову іржі нема, ходова і двигун в ідеальному стані, коробка автомат 4 ступені перемикає нормально, для свого віку. Технічно і по електриці авто в повному порядку як то кажуть сів і поїхав. Музика стоїть хороша з заводським сабом. Якщо є якісь питання телефонуйте за цим номером, також WhatsApp, Telegram, Wiber, **********. Торг присутній.
Продам скутер Honda Dio 35 ZX — надёжный и обслуженный Скутер в хорошем техническом состоянии, в пользовании 6 лет, привезён из Японии (контейнерный). Всегда обслуживался вовремя, все расходники менялись. Надёжный вариант для города или дачи. Технические доработки и улучшения: Поршневая расточена до 65cc В конце прошлого сезона установлен полнощекий коленвал, новые подшипники, сальники и прокладки Новый задний амортизатор MSU, передний вариатор Koso, ролики 8.5 г Задний вариатор — родной, заменены тормозные колодки Новый ремень Dayco 670?18 Карбюратор и воздушный фильтр — заводские Литые диски, бескамерная резина Kenda K413: перед 3.00, зад 3.50 — прошли всего пару тысяч Дополнительно: Вварены пеги/слайдеры — удобно для второго пассажира Установлена китайская фара с хорошим светом (родная есть в комплекте) Удалены бензобак, бензонасос и маслонасос — канистра на 5л и литр масла для смешивания (30г/л), маслобак переоборудован в бензобак на 1.3л Установлен коммутатор Daytona (синий) — без ограничения оборотов По пластику: есть нюансы, решаются заменой подклювника — после этого все зазоры станут на место. Снят бендикс стартера, заменена крышка картера тоже с контейнера. Все зубы полумесяца и храповика целые. Скутер заводится и едет уверенно. Хороший вариант для тех, кто ищет доработанный и обслуженный аппарат. Пишите — отвечу на все вопросы!
Продам без торга и обмена!!!Машина находится во Франции но она на укр номерах, показываю только покупателю, привезу к границе при покупке. По видеосвязи могу показать в любой момент, являюсь владельцем и документы тоже могу предоставить. Машина на ходу, перед выездом сделаю замену масла . Есть нюансы по кузову, разбито пассажирское стекло стоит временное. Салон в идеальном состоянии, кожа. Газ+бензин. В целом очень хороший автомобиль, так как проживаю во Франции здесь есть сложности в обслуживании поэтому продаю . Звонить и писать только вайбер/телеграмм на указанный номер
Продаєтья , всі остальні деталі по телефону . Машина така як на фото не бита . .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?