Машина в максимальній комплектації Grand Touring: - безключовий доступ, - запуск двигуна кнопкою, - класна акустика Bose, - камера заднього виду, - проекційний екран, - двозонний клімат контроль, - заводське тонування, - система контролю сліпих зон, - дзеркало заднього виду з автозатемненням, - шкіряний салон з підігрівом передніх сидінь та багато іншого. Машина в одній сім'ї більше 5 років, я другий власник в Україні. По машині все робилося вчасно, кожні 7-8 тис. заміна оливи, є вся історія обслуговування, на паливі не економилося - 95 Pulls/Mustang. Класна тяга атмосферного двигуна, механіка, чуйне керування – машина драйвова та приносе одне задаволення. До машини додається комплект зимової гуми Nokian Hakkapeliitta 8 215/55 R17, гума як нова. Причина продажу проста - чергове поповнення у сім'ї, і відповідно з'явилася потреба у купівлі більшої машини.
Продам своє авто , перший власник в Україні Стан чудовий , пробігу по Україні дуже мало ! Вкладень не потребує , їздили дуже мало . Двигун , коробка , кузов , все в хорошому стані ! Два комплекти дисків , та резини Любе переоформлення ! За іншими питаннями - звертайтесь по телефону : 09******88 Торг біля капоту , перекупи не цікавлять!
Продам Mazda 3 у останньому кузові. Сучасний, стильний та технологічний автомобіль з хорошою комплектацією. Оснащений адаптивним круїз-контролем, системою утримання в смузі руху, камерою заднього виду, автоматичним світлом, автоматичним дальнім світлом, датчиком дощу (автоматичні двірники) та багатьма іншими функціями для комфортного та безпечного керування. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, салон охайний. Є декілька незначних моментів, які за бажання можна доробити, проте ціна повністю компенсує ці нюанси. За свої кошти — дуже цікавий варіант з набором опцій, які зазвичай зустрічаються в значно дорожчих авто. Mazda дарує приємні емоції від керування, має сучасний дизайн, економічний двигун та хорошу керованість. Детальніше по телефону. Торг присутній біля автомобіля.
Продам свое авто , пригнане із США, реальний пробіг , по паливу -7.5 траса , 8,5 - місто , є нюанси (бампера потребують ремонту) на фото видно , 10000$
Свіжепригнаний автомобіль з Німеччини. Ідеальний стан технічно і візуально. Повна відустність корозії. Клімат-контроль заправлений. Підігрів сидінь. Практично нова літня гума. Додаткові питання за телефоном, в зручний для вас час.
Автівка в гарному стані. Безаварійна. Гарна комплектація з клімат-контролем, круїз-контролем, датчиками світла та дощу та іншими функціями. Є обігрів лобового скла(так само як і заднього). Встановлено газобалонне обладнання. Технічно обслуговувалась вчасно. Літня гума нова, придбана в цьому році. Зимова на металевих дисках у комплекті.
Вкладень не потребує, авто замовляли для себе з США (не бите) в 2020 році. Хороший, зручний, швидкий автомобіль. Авто без полірування, хімчистки не приховуючи жодних недоліків. Використовувалось виключно по місту (робота/дім) гаражне зберігання.
На авто їздила дружина. Дуже гарний стан. Завжди доглянута. Зберігалася в гаражі. Автівкою будете задоволені. По всім питанням звертайтеся по телефону
Машина повністю в робочему стані, сів і поїхав. Машина використовувалась лише для власних цілей, їзда в межах міста, далі ніхто не виїзждав. Усе необхідне то проводилось, машина не потребує великих вкладень. Машина на газу. ( бензин+газ) Газ офіційно вписаний в тех паспорт, булу офіційне заключення експертизи. Балон замість запаски в багажнику на 34 л. Кондиціонер робив заливку фріона в 2025 году. Машини у мене в використанні 5 років. Машина без ДТП та Аварій !
Мазда 3. Брав у друзів для дружини, як перше авто. У липні була повністю обслугована: мастила двигуна і автомат, фільтра, охолоджуюча рідина, тормозна рідина, колодки . Шини літо мішлен 1й сезон ,пройшли 2 тис км. 2 комплекта килимів. Допомоги в продажу не потребую. Всім миру та злагоди
Від першего власника.Авто було куплено в салоне в січні 2011 року. В ДТП не була.В гарному стані. Була у єдиного власника. В наявності зимовий комплект шин на тітанових дісках. Обогрів лобового стекла, та зеркал.
Продаю власне авто. Повністю обслуговуване і не потребує вкладень. Все мінялось вчасно. На 170к поміняно мастило, фільтра на двигун і на газовій установці. В ДТП не була.
Авто в гарному стані, доглянуте і обслужене згідно регламенту. Гаражне зберігання.
Продам економний автомобіль, на дизельному моторі 1.6 ,працює кожна кнопка , машина в хорошому стані, все вчасно обслуговувалось, Розхід машини по трасі 4.5л по місту до 6л Жодних нарікань по машині немає , машина в дуже хорошій комплектації , можливий невеликий торг за детальною інформацією звертайтесь у приватні повідомлення або за номером телефону
Mazda 3 2011 | 2.5 Газ/Бензин | Гарна комплектація Продам надійний японський автомобіль Mazda 3 (2011 рік) з потужним двигуном 2.5 л. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, обслужений і доглянутий. Мотор працює рівно, має чудову динаміку. Коробка передач працює плавно, без пинків та ривків. На 177тис. пройдено планове ТО, замінено всі розхідники. Комплектація: Люк (працює у всіх положеннях, не тече); Якісна акустика Bose із сабвуфером; Охайний світлий салон. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Розумний торг. Краще пишіть у вайбер.
Стильний та надійний седан у гарній комплектації Touring. Оснащений потужним та економним двигуном 2.5L, який дає приємну динаміку та комфорт у щоденній їзді. По комплектації: шкіряний салон, мультимедійна система з великим дисплеєм та керуванням шайбою, камера заднього виду, двозонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, шкіряне кермо та преміальна обробка салону, круїз-контроль, система контролю сліпих зон (BSM), датчики світла та дощу, безключовий доступ + кнопка Start/Stop, легкосплавні диски.
Cтан близький до ідеального. Машина у власності і користуванні була у дівчини. Мотор, коробка, ходова без зайвих запитань. Вкладень не потребує. Заміна олив і фільтрів 1700 км назад. До огляду на будь якому СТО готова.
Ідеальне авто, для сучасних умов! Надійний, економний та просторий! Офіційне авто! Куплена 2015 році! Проведено повне ТО! Замінені всі мастила (діє гарантія)!!! А далі як усі люблять: Гарна комплектація комплектація! Підігріви, датчики! Кузов в ідеалі! Салон в ідеалі! Колір супер! Гарна резіна! Не вимагає абсолютно жодних вкладень! ДОПОМОГА АВТОБІЗНЕСМЕНІВ - НЕ ПОТРІБНА!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?