Автомобілем володію майже 6 років, за цей час ні разу не підводив, кожного дня в русі. Надійни не масложорний мотор, маханічна КПП, склопідіймачі в коло, електроналаштування бокових дзеркал заднього виду, кондиціонер, круїз контроль, мультируль, підігрів передніх сидінь, заводський підлокотник спереду і ззаду ( складається в заднє сидіння ), дуже гарна комплектація для автомобіля 2004 року • 2 роки назад була замінена помпа, термостат, ремінь грм, антифриз, навісні ролики, свічі запалювання ( Denso ),переднє праве крило, задній бампер, мастило в моторі мінялось кожні 9-10 тис. пробігу.( остання заміна мастила, фільтрів була 4 тис. назад ) • З недоліків як і у всіх Mазд першого покоління - це кузов, цьогорічна зима стала викликом не лише для асфальтних доріг а й для кузова автомобіля ( потребує поварочних робіт порогів, передньої правої арки, піддомкратних місць, присутні рижики ) • Фарбована і трохи шпакльована задня ліва дрерцята ( на стоянці жигуль вперся бампером ) • Є деякі питання по ходовій ( пізстукує ззаду при качках, можливо якийсь сайлентблок ), займатися і ремонтувати автомобіль на разі не має часу та можливості, тому хто дійсно буде зацікавлений в купівлі можливий Торг на усунення деяких нюансів • Одразу наголошую що продавати за безцінь не збираюсь і не кваплюсь, тому прохання з пропозиціями купити за 2000+ навіть не телефонуйте !
Авто в хорошому стані. Я другий власник. Авто не з Америки. У авто було поміняні передні стойкі оригінал. ТО проводилося вчасно. Присутній торг.
ПРОДАЮ офіційне авто дружини,по факту ми другі власники бо при купівлі оформили на брата, тепер на мені. Купували з пробігом 200000км у першого власника, зразу замінили набір ГРМ(цеп). Авто купувалось надовго, але в звʼязку з обставинами, нажаль треба продавати. Мазда 6- комфортне і привабливе авто( особливо в цьому кольорі) Першим власником, була зроблена антикор обробка, авто в рідній фарбі,дуже динамічне, як для 2.0 не очікувано, дружина закохалася з першого погляду, авто доглянуте і повністю обслужене, так як продавати не планували. З нюансів, на задній правій арці невелика вмятинка. Впевнений, що новий господар буде задоволений. Слава Україні !!!
Продам надійний та комфортний автомобіль Mazda 6, 2006 року випуску. Рідний пробіг — 179 тис. км. Машина в хорошому технічному стані, доглянута та своєчасно обслуговувалась. Основні характеристики: Двигун 2.0 л (бензин/газ) Автоматична АКПП Передній привід Переваги: Надійний та динамічний двигун Економна в експлуатації Комфортний та просторий салон Місткий багажник Кондиціонер / клімат-контроль Електросклопідйомники Центральний замок ABS, подушки безпеки Авто добре підходить як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Двигун працює рівно, коробка без зауважень, ходова частина в порядку. Вкладень не потребує. Документи в порядку, можливе переоформлення. Реальному покупцю — торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?