Мазда 6. Добрий стан. Є нюанси по ЛКП. Комплект літньої гуми. Невеликий торг.
Машина на впевненому ходу. Ходова та двигун у порядку. Дуже економна витрата, містом 10л газу, трасою 6.5. Кондиціонер заправлений, підігрів передніх сидінь працює. Салон у хорошому стані. Користуюсь машиною майже чотири роки, ніколи не підводила. Є фарбовані деталі. Корозія також місцями є. Докладніше з цього приводу під час огляду машини. Нещодавно поміняна помпа, ремінь генератора, термостат, газові фільтри, 3 тис. км після заміни масла. Хто вважає, що 20-річна машина, тим більше мазда, має бути в ідеалі по кузову, прохання не турбувати. Пишіть тут або в телеграм, на дзвінки можу не відповісти, часто не в мережі
Mazda 6 2006 року Технічно обслужена, документи прикріплюються. Потрібно відполірувати деякі деталі. По всім питанням пишіть дзвоніть. Пробіг 225 000 км Газ / бензин вписаний. Продажа без магнітола, або додатково оплата.
Продам авто в доброму стані вкладень не потребує, було замінено масло і всі фільтри, газ бензин (вписаний в ТП) клімат контроль, круіз контроль • Повний склопакет, сенсорна мультимедіа, • два комплекта ключів, два комплекта ковриків, два комплекта гуми з литими дисками. Є тріщина на лобовому склі огляду не заважає • Пдовне переоформлення, торг біля авто
ціна фінальна, менше не розглядаю Авто на ходу, технічно справне, двигун працює рівно, не димить, масло піїдає тільки влітку на газу, чек випадає також в зв'язку з цим. Коробка передач працює добре, передачі включаються чітко. Ходова частина перербрана, проводилось щорічне ТО (масла/фільтра/колодки/свічки/газові форсунки). По салону та кузову - є сліди експлуатації відповідно до віку. Пороги та арки підгнивші, потребують заміни. Документи в порядку, можливе переоформлення.
З документами все в порядку всі деталі по телефону Терміновий продаж !!!
продам авто у гарному стані вкладень не потребує зимова резина нова є незначні сліди експлуатації а по техніці питань не має 2.0 газ бензин фільтра масла замінено ходова перебрана любий вид переоформлення
Продаю власне комфортне авто у зв'язку з переїздом. Автомат, газ/бензин, двухзонний клімат, задні/передні парктроніки. Не Америка. Авто обслужене, повний комплект зимової гуми(24рік) і літньої (25рік)ю !Прошу помічників з продажу авто не турбувати.
Офіційна ! Хороша комплектація ! Повністю обслужена ! Встановлено газову установку ! Відмінний технічний стан ! Можливо розгляну варіанти обміну/продажа в кредит/лизинг/оплата крипта валютой/Пригон авто у ваше місто ! Торг доречний
Авто на ходу все добре газ бензин все працюе треба проводити зварювальні роботи машина на автоматі все добре салон гарний
Продам повністю обслужено авто. По авто зробилось все, ходова перед нова, зад новий, зроблений розвал, і сходження щеплення нове від слова зовсім. Масла фільтра ремені, натяжні нові, антифриз помінятий. Тормоза система обслужено , колодки по кругу нові. По авто робити нічого не потрібно.Повне переоформлення. Стоїть 4покоління газу, яке вписане в т.п.
авто з відимими ознакоми користування від часу.крашена в круг.
автомобіль у хорошому технічному стані. Авто повністю справне, вкладень не потребує. Нещодавно був замінений двигун на мотор з пробігом 50 тис. км, працює рівно та без нарікань. Ходова, коробка та електрика — без зауважень. готова до будь-яких перевірок. Документи в порядку. Більш детальна інформація — по телефону.
Автомобіль у хорошому технічному стані ,є певні нюанси по кузову ,на фото їх видно ,відносно корозії стан добрий для таких авто ,коробка автомат працює відмінно у ній замінене масло та фільтр ,масло мотор не бере ,комлектація хороша ,є підігрів сидінь,круїз контроль (але потребує вправного електрика щоб вони працювали) мульти-руль в комплекті є зимні шини на дисках ,r15 та літні на дисках r16 які на фото +повноцінна запаска Писати по авто прошу на вацап +**********
Машина на впевненому ходу, використовується щодня, повністю обслужена технічно і готова до будь-яких поїздок. Я фактично другий власник в Україні (перший власник пригнав її з Литви та займався безпосередньо прогоном, тому машина тривалий час в одних руках). Грошей на авто не шкодували, обслуговували вчасно за регламентом. Гальмівна система: Повністю замінено гальмівні диски та колодки НА ВСІХ чотирьох колесах. Трансмісія: Встановлено повністю нове щеплення (зчеплення), також замінено мастило в коробці. Ходова та рульове: Повністю перебрана вся підвіска із заміною важелів (ричагів) — хто знає багаторичажку Мазди, той оцінить. Також замінено рульову рейку Газове обладнання (ГБО): Повністю перероблено «з нуля» — прокладена нова якісна магістральна траса, встановлені нові форсунки та новий редуктор. Працює ідеально, розхід газу приємно радує. Світло: Встановлене якісне лінзоване світло в штатні фари Усі лампочки салону замінені на сучасні білі діодні. Кузов (знизу): Професійно та якісно переварена підлога (дно повністю ціле, без дірок). Охолодження та ТО: Зроблено повну промивку системи охолоджувальної рідини, залитий свіжий антифриз. Мастило в двигуні змінювалося суворо за регламентом. 1 Літо: на красивих титанових дисках. Встановлена гарна літня гума, залишку протектора спокійно вистачить ще на 2–4 сезони. В салоні лежать стильні та практичні EVA-килимки. Встановлені додаткові датчики тиску в шинах (для міста супер, якщо їдете на далеку відстань за місто — краще знімати, детальніше розкажу при зустрічі).
Mazda 6 2007 рік • 2.0 бензин/газ Авто у хорошому стані, доглянуте, не гниле, оброблене антикором. Є кілька незначних косметичних нюансів по кузову. Днище та пороги повністю зроблені та оброблені Двигун працює відмінно, їде добре, всі витратні матеріали мінялися вчасно. Газова установка вписана в документи. Ходова у ввідміному стані, двигун та КПП у відмінному стані,нічого зайвого не стукає. На огляди за межі міста не виїжаю Ціна на обмін на 500$ більша торг біля капоту !
Mazda 6 ? Чорний колір ? Газ/бензин ?? 6-ступенева механічна коробка передач Автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу та не потребує вкладень. ? Шкіряний салон ? Електросидіння водія з пам’яттю положень ? Електродзеркала ? Монітор ? Камера заднього виду ? Преміальна аудіосистема Bose ? Тонування по колу ? Легкосплавні диски R17 ? Обслуговане ГБО ? По електроніці все працює без зауважень ? Економний у витраті пального ? Стильний, комфортний та надійний японський автомобіль Авто доглянуте, вкладень не потребує. Сів і поїхав. ? м. Ізмаїл ? ********** ? Торг біля авто. Реальному покупцю — адекватний торг
Дуже гарний стан! Двигун працює чудово! Газ 4 покоління BRC Ходова без жодного стуку! Кузова без корозії! Кондиціонер заправлений! Нова резина! Авто без додаткових вкладень! Мінімальний торг!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?