Продам своє авто! Офіціал. У відмінному стані, не потребує вкладень. Замінено всі витратні матеріали, повне т/о, турбований двигун, за бажанням надамо виписки по ремонту. Салон шкіра, підігрів передніх сидінь. Рідний пробіг 150 880 км. Реальному покупцеві торг. Авто на зимовій резині. Є комплект літньої гуми за доплату, куплена у 2024 році.
Автомобіль технічно справний вкладень не потребує два комплекти коліс машина куплена в салоні я другий власник
Питання по автомобілю по телефону **********
Продається шикарнюче авто на автоматі з повним приводом ,на хорошій резині MICHELIN r18 з високим кліренсом. Білосніжний колір авто вдало поєднаний з шикарним чорним салоном. Мотор сухенький і газу ніколи не бачив ,заводиться з пів тику. В салоні ніколи не курили ,дуже збережений . Автом будете задоволені…**********
Продам потужний та комфортний кросовер Mazda CX-7 у хорошому стані. ? Основне: Двигун: 2.3 турбо (MZR DISI) Коробка: автомат Привід: повний (AWD) Пробіг: ~274 000 км Паливо: газ/бензин (встановлено ГБО) Колір: червоний металік ? ГБО: Встановлений газ (економія пального) Їде як на бензині, так і на газу ? По техніці: Двигун працює добре Турбіна тягне Ходова в нормі ? По кузову: Є сліди експлуатації (подряпини, потертості) Без серйозних ДТП ? Комплектація: Клімат-контроль Електропакет Круїз-контроль Парктроніки Мультимедіа Рейлінги ? Переваги: Повний привід — впевнено взимку та на поганих дорогах Турбо — хороша динаміка Газ — економія
Продам своє авто, їздила дружина, стан як на фото. Машина 2009 року перша реєстрація була в 2011!! На авто встановлена сигналізація СтарЛайн з автозапуском !! ГБО BRC!! Телефонуйте за детальною інформацією про авто, розповім по телефону !! Гарний торг під капотом !!
Авто повністю на ходу, та на документах! Авто має сервісну книжку обслуговування в Івано-Франківську, коробка працює ідеально (немає ні стуків, ні ривків), мотор обслужений, масло мінялось 2 тис.км тому. По салону 7/10, машина на хорошій комплектації, кожна кнопка електро пакету робоча, люк робочий та регулюється, встановлена електро-пічка,підшитий сенсорний дисплей з камерою заднього виду, також є можливість встановити сабвуфер. На авто замінені гальмівні диски та колодки, всі 4 шини Michelin зимові у відмінному стані. Авто покрито раптором,участі в бойових діях не приймала! (думаю зрозуміло по комплектації). По документах все супер, при покупці бажано перепис. По всіх деталях та питаннях звертайтесь за номером телефону.
Продається мазда CX 7 2008року випуску в нормальному стані, на новій зимовій резині.Авто обслуговане,Масла,фільтри поміняні.Ходова частина перебрана.
Офіційне авто, повністю ціле в рідному окрасі. Без нюансів , зроблена ходова. Безключовий доступ, підігрів сидінь, музика Bose та багато іншого. В наявності в Київі доступна до перегляду. Деталі в особисті або по номеру телефону.
Продаю авто з переоформленням, Багато чого замінено в авто. Авто в доброму стані, як кажуть «сів та поїхав» Для уточнення деталей пишіть та дзвоніть
Деталі за номером телефону +********** Торг присутній біля капота
Авто в нормальному робочому стані мотор масла не бере від заміни до заміни, кап переключає добре без ривків, ходова перебрана встановлено гбо і вписано в техпаспорт. Два комплекта резини. Можливий обмін з моєю доплатою на повний привід
Продається машина пригнана з Америки, пошкодження було ліва фара! Авто доглянути, їздить дівчина- власниця! З документами все в порядку, вписаний газ! Машина знімається з обліку та переоформлюється без проблем. Невеликий торг присутній біля капоту. Перекупам - Не турбувати! Всі питання за номером телефону **********
Авто в дуже гарному стані.Технічне повністю обслужено,без зауважень .Все робилось по регламенту.Коробка та двигун працює без нарікань.Автівка максимальної комплектації .Сервісні записи по ремонту авто є.Автівка куплена з автосалону.Другий властник.Зараз на зимній гумі.Літня гума також є.
Терміново продам авто ,у гарному стані ! Всі питання по телефону
є нюанси по лкф ( точково), заміна мастила відбувалося вчасно. були замінені паливні форсунки, акумулятор новий , радіатор. авто в ходу. АКПП адаптивна, без ривків, плавна. все працює справно. акустика штатна BASE. реальному покупцю торг у капота. прохання перекупам не турбувати.
Також хочу зазначити що по машині робилися технічні роботи а саме заміна патрубків, ( НЕ ВСІХ ) заміна прокладки ГБЦ, помпи, заміна цепа ГРМ, прокладка впускного та випускного колектора, купівля нових стаканчиків для голови та заміна форсунок і також 2 клапана було замінено ( бажано замінити свічки на оригінал ) бо поставив аналог не по ВІН машинці вони не подобаються ?детальніше по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?