Не прогавте можливість придбати даний кемпер. їх залишилось одиниці в такому стані і комплектації. пригнати такий неможливо або дуже дорого. Прошу не порівнювати з кемперами на базі Fiat, оскільки це зовсім інша конструкція - тут цільнометалевий кузов і надбудова фірми Reimo, а в Фіаті житловий відсік зроблений по принципу причепів-дач, караванів, тобто , дерев'яний каркас, пінопласт і алюмінієва бляха, які з часом розхитуються, тріскають і протікають, і в ремонті дуже дорогі. Цю модель Mazda e2000, e2200 можна з легкістю переробити на повнопривідний автомобіль 4х4, оскільки вини випускалися також і повнопривідними. В цьому автодомі можна відпочивати в будь-яку пору року, оскільки тут встановлений газовий обігрівач німецької фірми Truma. В будинку також є: - велике ліжко де можуть сміло розміститись 3 людини, з можливістю зробити другий поверх для дітей, - Холодильник (перевірений, робочий) який працює від 220 в , 12 в, і що дуже важливо від газу (розхід газу 30г/год (якщо я не помиляюсь)) - Газова плита на дві комфорки - Умивальник - Газовий балон на 12 л - Шафа і багато менших шафок і комірок, - Газовий обігрівач Truma з автоматичним підпалом і системами безпеки - Люк з москітною сіткою - Великі ящики (рундуки) під ліжком для зберігання речей - висока стеля, можна стояти в повний зріст По технічній частині: - двигун 2.0 газ/бензин (хороші японські двигуни) , заводиться з пів тику навіть через пів року простою. - пробіг 158 000 (всього лиш) - новий акумулятор - новий газовий редуктор - нові амортизатори - нові шарові - нові наконечники - підвіска передня торсіонна з регулюванням по висоті, задня - ресори. Загалом авто дуже м'яке. - Форкоп Мною були замінені повністю всі елементи ліжка на більш якісні і сучасні. Авто готове до подорожей. З будь яких питань телефонуйте або пишіть. Хорошій людині хороший торг))) Весною буде дорожче)
мікровен без двигуна за детальною інформацією звертайтеся за номером телефону **********
Продам Mazda e2200, дизель 2,2 л. 1990 року випуску. Не на ходу, хоча швидше за все заведеться, якщо постаратися, проте їздити так не вийде. Підозрюється тріщина в ГБЦ внаслідок чого рідина, що охолоджує, видавлюється з охолоджуючого контуру. Тому для подальшої експлуатації потрібна заміна чи ремонт головки блоку циліндрів. По кузову є питання. Торг є. Документи в порядку. Машина не їздить з грудня 2024 року, ремонтом немає бажання займатися оскільки у роботі цю Mazda замінив інший автомобіль.
Авто на ходу,щепленя ходова перебрані, авто використовувалось в сі ейних цілях. Остальне по телефону.
Чудове сімейне авто 8+1 або для малого бізнесу. Зроблений кап. ремонт кузова, стоїть обслугований інжекторний двигун від Mazda 626. Працює без нарікань. Стоїть ГБО 2 покоління, зроблена шумоізоляція. Повністю обтягнутий салон, розкладні сидіння диванного типу, які можуть перетворюватись у велике спальне місце. Стоїть хороша сигналізація Sheriff. Недороге обслуговування та справжня японська якість тих часів. Стан - сів, поїхав. Інші деталі за телефоном або при зустрічі.
Використовується як сімейний бусик, пасажир 1 + 8 (В) Витрата близько 8 літрів в змішаному режимі. Салон 3 метри з безліччю кріплень під будь-яку конфігурацію. Надійний, економічний, тяговітий але хиткий, для понтів не підходить, хороший як робоча конячка. Новий акумулятор, шини. По днищу відмінно, коробки під зрушенням треба підварити, ну і косметика не завадила б. За малому колі, капремонт движка. Розумний торг, у машини.
авто на ходу, але зважаючи на роки потребує уваги, зроблено кап ремонт двигуна частково поварена хороші скати є ще один такий самий з перегрітим двигуном обидва можу віддати за 1550 ДОЛАРІВ цікавить обмін на мінітрактор з моєю маленькою доплатою дет по телефону всім вдалих продажів покупок, та мирного неба над головою,,,
Продам Mazda E2200 в нормальному стані, доїде куди треба. За роки користування зарекомендувала себе як гарний помічник для великої сім'ї. 8+1 місць, задні сидіння складаються і з'являється великий вантажний відсік. Проблем немає, але треба розуміти, що авто не нове. Подивитися можна в с. Визирка
Автомобіль в задовільному робочому стані, мотор , ходова частина без нарікань , кузов фарбований , деякі деталі шпакльовані. Кому цікавий даний автомобіль - набирайте, все обговорюється.
Краще пишіть,не завжди можу взяти слухавку, обмін не цікавить
Автомобіль Mazda E2200 Автомобіль у нормальному робочому стані. Усі витратні матеріали оновлені. Можливий торг у розумних межах.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?