Продам або обміняю з моєю доплатою до 5000у.о.Авто в надійному доброму стані. Розхідники замінені. Є партронік. Клімат-контроль працює. Газова установка 4 покоління вписана в техпаспорті. Масложору немає. Після заміни масла проїхав 1000км .але масло ще не доливав бо немає потреби. Машина надійна. Але є один недолік : почали ржавіти пороги. Пороги на заміну придбав, але немає часу з ними возитись ,тому в ціні уступлю. Авто дійсно хороше, хто купить не пожалкує. Економне. Машина вже на зимові гумі , також дам літню гуму на металевих дисках. Деталі по телефону.Дзвоніть, домовимся.Перекупам не турбувати.
Авто в гарному стані , сів і поїхав, їздила дівчинка Мотор в гарному стані , немає рижиків Вписаний газ Переоформлення через дію
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Повністю обслужений і не потребує вкладень. Оригінальний пробіг. Пройдено планове технічне обслуговування із заміною всіх необхідних рідин. Надійний 1,5 турбо дизельний двигун з відмінною динамікою та невеликою витратою палива. Гарна комплектація. Чистий та доглянутий салон у хорошому стані, монітор, камера заднього вигляду, кнопка старт стоп, клімат контроль та безліч додаткових опцій для комфортної їзди. Додаткова інформація за телефоном. Можливий розрахунок у USDT.
Авто в гарному технічному стані, щодня на ходу. Вкладень не потребує — сів і поїхав. Обслуговування проводилось вчасно, усі розхідники та необхідні деталі замінювалися якісно та за регламентом. Продаж у зв’язку з купівлею нового автомобіля. Розумний торг присутній біля авто. Автомайданчикам прохання не турбувати.
Машина в робочому стані кожен день на ходу кузов не гнилий по ходовій і мотору все добре.Можливий обмін на повнопривідне авто і не тільки.За налічні гарний торг.
Авто на ці роки у гарному стан.
Розгляну обмін на новіший кросовер з моєю доплатою
Продам нісан примера р12, 2003 року , більше по телефону. Повне переоформлення. Торг присутній.Коробка впала в аварію. Потребує ремонту.
Переоформлення .Був в ДТП мінялися телевізор нові 2 радіатори .Фарбована Безпека не відновлювалася подушка руля і панелі цілі
офiційне авто,2 рідних ключа,ходова нова,обидва мости працюють,замінив майже пів авто,стоїть газ але не вписанй....останній час їздила жінка,переоформлення через ДІю!!!!!перекупам не рекомендую звертати увагу на це авто, звонить **********ТОРГА НЕТ!!!! цена ниже рыночной
є нюанси по порогах по техніці все добре авто обслугованне переоформлення торг біля авто
Продаємо бо придбали інше авто. Хто купить не пожалкує.
Продам Nissan X-Trail 2004 рік, 2.0 Коробка Автомат, Авто в гарному стані, нова ходова, 4 нові стійки і пружини, підігрів сидінь, кожаний салон, ТО пройдене, зимова гума. Ціна 6600$ Реальному покупцю хороший торг!
Продам комфортний вмiстимий автомобiль представницького класу. Придбаний у Харковi в автосалонi NISSAN у2005 р. Комплектацiя: електро склопiдйомники, дзеркала з пiдiгрiвом, електрорегулювання i пiдiгрiв переднiх сiдiнь, електролюк, заводська тонiровка, сигналiзацiя, два ключi,шкiряний салон черного кольору, рiдний пробiг, на дисках, новый аккумулятор.
продається авто у дуже гарному технічному та візуальному стані, працює кожна кнопка, охайний та збереженний салон, пройдено велике ТО 2000км тому, газ ніколи не стояв, кузов живий не луплений, має пару косметичних підкрасів, дуже жвавий автомобіль, дінаміка як у літака, робити ні чого не треба, не має проблем з переоформленням.
Автомобіль на повному ходу: було замінено олію, поміняно ходову, замінено всі стійки, ззаду поставлено проставки. Подробиці по телефону
Технічний стан машини сів і поїхав, по лакофарбовому покриттю є нюанси! Пишіть в месенжери, по мобільному не відповім
Продається машина: - перша реєстрація - 2003 рік; - двигун - бензин, 1.8L; - коробка перемикання передач - механічна; - гальма - ABS; - гідропідсилювач керма; - електросклопідйомники усіх дверей; - салон - темний, скло на дверях та заднє скло тоновані, стеля переклеєна алькантарою. Автомобіль повністю на ходу, їздить кожного дня, але треба відреставрувати або замінити рульову рейку . Замінено мастило, фільтри, передні тормозні колодки, генератор, кондиціонер з трубками та радіатором, вентилятори встановлені від іншої моделі більш надійні. Сигналізація є. Встановлена гучна акустика. Працює камера заднього ходу. Є незначні дефекти по кузову. Сам кузов знешумлений. Можливий обмін на нерозмитнене авто з повним приводом або кросовер (потрібне авто з великим кліренсом) Пробіг менше 217 тис.км (в об'яві 230 не вірно вказано) Тільки переоформлення. Торг присутній. Пишіть
Машина в гарному стані. Газ/бензин. магнітола андроїд, запуск двигуна дистанційно(автозапуск). Резина в гарному стані, є докатка. По кузову гнилі не має. Я хозяйка по документам! Тільки перереєстрація ( можна через Дію).Пишить дзвоніть відповідаю швидко! Перекупів дуже прошу не турбувати!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?