Авто пригнане з Європи (Швейцарія). В Україні з квітня 2021. Розмитнене, зареєстроване в МРЕО. Машина пригнана своїм ходом (не на лаветі чи автовозом). В Україні проїхала 19.000 км. Двигун працює відмінно. Пробіг оригінальний 100%, не скручений, підтверджується сервісною книжкою. Всі вікна рідні (включно лобове). Салон не затертий, як новий і взагалі машина виглядає краще в живу чим на фото. Кондиціонер працює добре, присутній підігрів сидінь. Запаска нова, домкрат, ключ балонний, крюк, аварійний знак, аптечка присутні. Ходова працює відмінно, нічого не стукає. Вся електрика працює, кожна кнопка. Таких машин у чудовому стані залишилось дуже мало, тому не проґав свій шанс купити достойне авто!
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2010!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто повністю у рідній фарбі (підфарбовувались лише праві двері - прибиралась царапина)!!! Скло по всьому автомобілю рідне (лобове у тому числі)! Автомобіль в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна комплектація з клімат-контролем, круїз-контролем, переднім та заднім парктроніком, підігрівом сидінь, датчиком світла, сенсором дощу, навігацією, підігрівом та електрорегулюванням дзеркал, електросклопідіймачами, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!! Авто у стані як приїхало від власника з Німеччини (не хімчистилось, не паліровалось, губи не нафарбовувались), робити нічого не потрібно!!! Можливий пригон авто у Ваше місто!!!
По кузову є нюанси ( на фото видно ) 3 мальовані елементи По техніці все працює без нарікань 9 місць 100 - 6 кпп Двигун замінено з пробігом 200 тис Наіздила 133 тис на цьому двигуні Замінено грм і багато іншого є всі чеки які підтверджують заміну
🚗 Opel Insignia 2010 | 2.0 дизель | механіка Продаю власний автомобіль в хорошому стані. Рік: 2010 Двигун: 2.0 дизель Коробка: механіка Привід: передній Пробіг: 242 тис. км Колір: сірий Авто доглянуте. Двигун працює добре, коробка без нарікань. Салон чистий та охайний. Новий акумулятор в січні поставлений а також замінений ремінь генератора. ГРМ 30 000тис.км назад На хорошій літній резині дорогих і гарних титанах R19 📞 Дзвоніть/пишіть — домовимось Торг присутній
Авто в хорошому, доглянутому стані • Дуже класна комплектація: Клімат, круїз, парктроніки, керування аудіосистемою на кермі, зовнішнє дзеркало з електроприводом,лектро привід сидінь, комбінований салон • Нові колодки, видалена екологія, замінені масла фільтра, ГРМ • Авто на гарних 18 дюймових дисках, на літній резині • Підвіска автомобіля без стуків без нарікань, так як 20 тис. назад була вся перебрана. Також є комплект зимньої гуми R16 • Вік авто дає про себе знати - присутні косметичні недоліки по кузову ********** Людмила
Продається Opel astre H 2008р, авто комфортне і динамічне, без ДТП, рідний пробіг. В авто є датчики світла, дощу, круїз, задні парктроніки.
Продається власний, сімейний та надійний автомобіль, пригнаний для нас у 2022 році, з тих пір в одних руках. Сервісна книжка наявна, все працює відмінно. Торг можливий реальному покупцю. Більше інформації за телефоном
Автомобіль обслужено від а до я, технічний стан відмінний, по кузову присутні незначні сліди експлуатації
УВАГА!! Іншими торговими майданчиками не цікавлюсь, так само як і додатковою рекламою на інших платформах. Про авто Авто готове до експлуатації. Здійснено обслуговування/замінено: - комплект ГРМ; - комплект (ремінь та ролики) генератора; - мастило, фільтра; - свічки; - клапанна кришка; - контактна група свічок; - охолоджуюча рідина. Нюанси по кузову видно на фото, товщина лакофарбового на 90% відповідає заводу. Все скло рідне. Салон в доброму стані, стеля не провисає. Коврики ЕВА. Відмінна зимова резина. Телефонуйте. Пишіть, якщо не беру слухавку.
Заголовок: Opel Astra G 2.0 DTI — Кузов та ТНВД обслужені! Опис: Головний плюс: ТНВД повністю перебраний (найдорожча проблема цього мотора вирішена). Заводиться з півтичка, тягне відмінно. Кузов: Пороги переварені, дір і гнилі немає. Машина міцна, варити і фарбувати не потрібно. Техніка: Турбіна дує, підвіска не гримить, всі кнопки працюють. Нюанс: не працює ручне гальмо. Підсумок: Живий дизель для тих, хто шукає машину «сів і поїхав», а не проєкт для зварювання.
Продам свій автомобіль. на ходу. треба варити пороги, арки. встановлено новий радіатор, термостат, проведена ревізія генератора, стартера, нові диски/колодки спереду, куплений комплект на задню вісь + ручник (віддам з авто) , встановлені нові пружини кругом і Бильштайн нові амортизатори на зад і багато іншого. кузов універсал- ван лав) є документи з-за кордону по сервісах + чеки з ремонтів. а також вся історія життя авто в Україні починаючи з першого дня, від заправок і до ремонтів. тільки переоформлення, торг. авто на зимовій резині, є комплект літньої. авто стоїть, страховка скінчилась.
У власності 6 років технічно добре , за останні роки вкладено 2500$, (ходова акпп,стартер,генератор ,акумулятор новий)рідний пробіг, екологія на місці Є нюанси по кузові, . Сів і поїхав,без дурних пропозицій ,власник .Можливий обмін!
Продам свіжопригнаний Opel Zafira Опель Зафіра 2012 р.в. Двигун 1,7 дизель, Евро 5. КПП механічна, 6 ступенева. Салон трансформер, 7місць. Пробіг ОРИГІНАЛЬНИЙ 203280 км. Хороший стан, без пробігу по Україні.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?