Автомобіль у Ідеальному стані!! Авто все ціле 100%! Сама максимальна комплектація для даної моделі авто! Авто все обслужене без капітало вкладень нова зимова гума два ключа!
Продається терміново. + Авто заїхало в Україну 2021 р. Має одну власницю. Регулярно проходить тех огляд. Нещодавно була заміна комплекту щеплення. Нове щеплення LUK. Замінений топливний та масляний фільтр , заміна масла. Шкіряний салон в гарному стані. Велике багажне відділення. - Авто має декілька невеличких вмятин, та подряпин.
Продам свою рідну і класну машину. Я не перекуп. Просто хочу нову Зафіру. Машина в ідеальному технічному стані. Замінені всі розхідники. Ланц, з всіма натяжниками. Всі сальники, роліки, все, що треба міняти по регламенту. Після того, проїхав 30 тис. Масло не бере. Завжди міняю в 6 тис км. Бо їду на далекі відстані і люблю, щоб все в машині працювало, як годинник. Екологія вся на місці і працює справно. Салон ідеальний. Працює кожна кнопка. Пред топова комплектація. По кузову, є маленькі подряпинки. (Машина їде, а не стоїть в салоні краси). Кого цікавить, то решту питань по телефону. Я перший власник. Машина з італії, з аукціону. Пригнана мені під замовлення.
Машина на ходу
Дуже гарна, зручна і головне економна машина. Росхід по трасі 4 по місту 6 Кондиціонер, підігрів руля, підігрів передніх сидінь. Електросклопідйомники
Доброго дня продам Опель омега за детальною інформацією за номером телефону.
машина в доброму стані небита рідний пробіг в даних руках на Україні
Продаю авто 2003 року випуску. Двигун 2.2, дизель, п'ятиступінчаста коробка передач. Авто в хорошому стані, не потребує ніяких вкладень, сів і поїхав. З документами все гаразд, переоформити можна авто на Вас в будь-який момент. Машина записана на мене. Витрата по трасі 5, 5.5 літрів. У салоні чохли на сидіннях з еко-шкіри. Весь кузов у рідній фарбі, в ДТП машина не потрапляла. Салон не прокурений. Двигун і коробка працює відмінно. Машину було пригнано для себе з Європи. В Україні я перший власник. Багато чого по машині було зроблено (деталі по телефону).
Авто в хорошому стані, обслужене все, як для себе. У власності 2 роки. В подарунок, нова зимова резина. Додаткові питання по телефону або вайбер. Торг присутній.
Opel omega 1988 в нормальному станв, на ходу, щоденно їжджу. Замінені пороги та наконечники рульоких тяг. Дизель.
зводити
Продам власне гарне доглянуте авто . По техніці нічого не гримить та не стучить. 1 ВЛАСНИК ТО робили по регламенту . ЛКП ціле ТА без корозії . Стан як на фото . Салон охайний та не замучений . Пробіг оригінальний . Резина літо нова , проїхала не більше 700 км . Всі системи та кнопочки працюють ідеально. Торг біля капоту Авто варте для покупки. Більш детально дзвоніть розповім . Усім Миру )
Авто в доброму стані було замінено на 210 тис. ГРМ. Також було замінено комплект щеплення на даний момент вкладень не потребує
Автомобіль , в мому користуванні 5 років , обслужений , все замінювалось вчасно, нюансів технічних немає, я перший власник в Україні , і 2 й після салону. Вся Електрика працює , нова магнітола і 15 тис тому змінений ГРМ... один підкрас де значок опель на ляді, була вмятина, витянута спотером десь 15 на 15 см. Все що не можливо не вказав розповім по тел.
Авто в ідеальному стані, без жодних зауважень.Передок та вразливі місця обклеєні плівкою,сервісне обслуговування, тоновані вікна по колу,комплект ризіни.МАЙДАНЧИКАМ та іншим подібним організаціям,прохання не турбувати!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?