Пежо 405 1.6 бензин. Авто має лужоний кузов тому не гниле з мінімальними слідами корозії. Новий акумулятор, нові свічки запалювання, повністю перебраний карбюратор, 15 колеса з нормальною зимовою гумою, страховка. Замінено грм з помпою та масло з фільтрами , повністю перебрані задні гальма з новими тросами і замінені передні колодки, також гальмівна рідина. Залита нова охолоджуюча рідина.Замінено комплект зчеплення разом з сальниками в коробці і маслом в коробці. По авто вся електрика працює, також новий акб , на свій вік авто в непоганому стані. Є фаркоп. З мінусів стан лакофарбного покриття. Я власник, авто переоформлюється.
Продам харошу машину користуюся кожен день газ бензин газ вписаний Капіталився мотор порохи і дно ціле
Авто в доброму стані. Ні варити, ні красити не потрібно. Працює все. Масла не бере. Газова установка не вписана. Не шумить, не гримить. Все працює справно.
Машина по форсовано по варено, ходова перебрано. По автомобілі багато чого зроблено
Продам два авто однакові, бежеве + синє. Бежеве кожного дня на ходу газ-бензин(газ вписаний), запуск з кнопки, є мінус по панелі(видно на фото). За додатковою інформацією та фото звертайтесь за телефоном
машина на свої роки виглядає добре все працює без зауважень торг біля машини
авто в задовільному стані. кап.ремонт двигуна, газ 4 покоління, світло ксенон,люк, сигналізація.
Продам авто в не робочому стані як донора. Всі питання по телефону.
Авто на повному ходу, мотор масла не бере,коробка не вибиває, більше інформації по телефону
Стан авто відповідає віку. Їде вперед та назад. Авто в сім'ї з 2021р. За цей час замінено свічки, бензонасос, газовий балон, свічні провода, вакуум з головним гальмівним циліндром, стартер, деякі датчики, комплект щеплення та інші деталі по ходовій. По кузову неробили абсолютно нічого, тому все видно, продається як є.
Продам автомобіль Peugeot 405, бензин, об'єм 1,9 . В дтп не був. Не димить. по ходовій все добре, новий радіатор, новий бензонасос, нова резина, поміняно щеплення. Без гідро підсилювача керма. Поміняно масло, і ремінь грм. Стан авто як на фото. Двигун в доброму стані, в любу пору року заводилась без проблем, завів і поїхав. Добра тяга, бо двигун 1,9 бензин. Реальна ціна. Продаж авто тільки зняття з обліку. Авто находиться в с.Митниця , рядом з Васильковом
Робоча машина. На ходу, дуже економна. Кузов оцинкований, гарно йде по снігу та грязюці. Нова АК) Ручник не дуже тримає, спідометр і тахометр варто перепідключити, не показують.Тріщина на лобовому приблизно з початку весни, прильот. Руль важкувато крутиться, варто рульове управління замінити та додати ГУР, хоча завдяки його відсутності вона зараз трохи економніша. Казали що варто вентиляцію двигуна перероблювати щоб до ідеалу довести і фільтри масла замінювати (бо зовні все в маслі, ніби тече, але за кілька місяців користування масло ніби особливо не тратить. Можливо через те, що його було налито більше норми). Частина ручок та скло підйомників не працюють або працюють з особливостями, але двері всі відкриваються і загалом на зручність користування впливає, як на мене, несуттєво Торг можливий або обмін. Лише переоформлення
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?