Продам своє авто, в користуванні у мене з 2021 року, на авто встановлено ГБО пропан, балон на 50 літрів , кондиціонер працює, в комплекті віддам зимову гуму, ще на сезон вистачить, на всі інші питання відповім по телефону.
Газ-бензин вписан 4 пок. Двигун 1.8 гідропідсилювач керма електросклопідйомники, кондиціонер, сервокермо, Кузов крепкий оценкован.На відмінному ходу. Будь-яке оформлення.
Продаю автомобіль, приїжджайте дивиться Авто на ходу але потребує вкладання Подивитись можна станція метро Студенська. З 16-00 до 22.00 Надійне авто зроблено на базі С класу Peugeot 405 Салон чистий не прокурений, не курили ні 1 цигарки Встановлена гарне газове обладнання 4 покоління
Samand 2008 рік випуску 102 тисячі рідного пробігу 1.6 бензин Не фарбований! Є вм'ятини по кузову! Без гнилі та іржі ! Короба рідні — Цілейші! Днище в ідеальному стані! Низ дверей як нові! Підкапотка вся в Оригіналі! Салон в ідеальному стані! Сидіння як нові! Мотор працює Ідеально ! Шепоче як Часи ! Кондиціонер заправлений і холодить! Парктроніки, Повний електропакет, ABS По Ходовій без зауважень ! В ходу м'яч Лобове ціле — без тріщин! Литі оригінальні Диски R15 Нова зимова гума ! За Документами повний порядок! Невеликий торг біля капота !
IKCO Samand 1.8, 2008 рік.Надійний, комфортний та економний автомобіль за чесною ціною! Авто доглянуте, у гарному технічному та візуальному стані, готове до щоденної експлуатації. ? Двигун 1.8 л ? Газ/бензин (ГБО вписане в техпаспорт) ? Пробіг — 233 000 км ? Повна комплектація ? Колір — сірий ? Просторий та охайний салон Автомобіль регулярно обслуговувався, повністю на ходу та не потребує термінових вкладень. Чудовий варіант для сім'ї або роботи — комфортний, місткий та економний. Телефонуйте, відповім на всі запитання. Реальному покупцю — торг біля авто.
Продам власний автомобіль Саманд, мотор 1.8, 130 тис км пробігу, в гарному стані, є недолік по порогам. Масло не підїдає, ходова в порядку. Деталі за телефоном. Машина вогонь, просто ТОП за свої гроші. Запчастини доступні - це повний аналог Peugeot 405, недорога в обслуговуванні. Нещодавно були замінені всі колодки, радіатор, тосол.
Продам ретивого коня
Продам свою машину, потрібні терміново гроші через службу вся детальна інформація за номером телефону: ********** (телеграм або вайбер) ********** (ватсап) Олександр
Машина в гарному стані, замінені фільтра, масла. Два комплекти резини (зима/літо) на титанах. ГБО вписане в ТП. Гаражне зберігання. Деталі за телефоном.
Характеристики: Рік: 2008 Двигун: 1.8 бензин / газ Переваги: Економна експлуатація завдяки ГБО Просторий салон та великий багажник Надійний та простий в обслуговуванні автомобіль Комфортний для міста та траси Стан: Авто на хорошому ходу Технічно справне Готове до щоденної експлуатації Документи: Переоформлення
В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Встановлене ГБО! Є кондиціонер! Документи в порядку! Є чотири склопідйомники! Вчасне обслуговування! Доглянутий салон! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Продам свій саманд! Машина гаражного зберігання,використовувалась як основна,безвідмовна. На машині стоїть мотор 1.6 16клапанний. Він набагато краще ніж 1.8 що зачасту використовували на метані!!! • Стоїть газ пропан 4-го покоління.( Вписаний в техпаспорті) Також стоять гальмівні диски (не барабани) з заду і само собою спереді • Салон замінив з Mercedes 211 передні і задню сидіння. Комплект! Друже зручні, електричного управління. Все працює • Кондиціонер також є і справно працює! • Стоїть новий акумулятор і багато іншого по машині зроблено. Вкладено в неї як і сама коштує.
Продам данний автомобіль. В дуже гарному стані, доволі свіжий. Кожен день на ходу. Обслуговувався вчасно. Другий власник (якщо авторіа показує 3, останнє було переоформлення на дружину). В машині стоїть клімат контроль, гарна музична стерео система. Тканинні чохли на сидіннях. Електро регулювання сидіння. Є повністю вся історія обслуговування, документація. Перший власник брав її з салону. Є сервісна книжка. Маю два комплекти ключів, встановлено ГБО 4+ покоління. Балон великий 54л(не замість запаски). Частично цинкована. Заміна масла була 3,5тис/км назад. Встановлено новий акумулятор.В моєму користуванні замінив комплект зчеплення (LUK), , комплект ГРМ, антифриз, фільтра(масляні, повітряні, газові, паливний), ремінь агрегатний(кондиціонер+гур), задні колодки (барабанні) + циліндри, троса ручника. Газ настроєний та обслужений, працює добре. Був вирізаний каталізатор. Ставив нові галогенки на ближнє світло. Віддам деякі нові запчастини. Витрата газу місто 9-10, трасса 7-8(залежить від манери їзди).
Авто а хорошем состоянии все вопросы по телефону
Продам авто гарному стані переварині пороги оброблена більше інформації по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?