На ходу торг обмін
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Кузов оцинкований без іржі та гнилі не бита та не крашена. Двигун коробка без нарікань. Ходова нова в ідеальному стані, нічого не гримить і не стучить. Резина 70-80% залишку. Є кондиціонер, парктронік, електросклопідіймачі, гідропідсилювач керма, Газ 4 покоління(вписаний в техпаспорт). Любий вид переоформлення
Продаю автомобіль, приїжджайте дивиться Авто на ходу але потребує вкладання Подивитись можна станція метро Студенська. З 16-00 до 22.00 Надійне авто зроблено на базі С класу Peugeot 405 Салон чистий не прокурений, не курили ні 1 цигарки Встановлена гарне газове обладнання 4 покоління
Продам автомобіль 2008 року. Повністю обслугований. Бензин + газ ( газ на даний час не працює). 2.0 інжектор, двигун з Пежо 406. Пробіг 120 тис. Більше інформації по телефону
Авто в чудовому стані, з рідним пробігом 101тис, гаражне зберігання, не битий, не крашений, обслуговувався вчасно, дуже акуратна експлуатація. Кузов оцинкований, ніяких наміток лна ржавчину, міцний кінь на базі Пежо 405, ви залишитесь задоволені. Таких самандів одиниці Деталі за номером
Офіційний автомобіль, куплений 2009р в автосалоні, я перший власник. По автомобілю є нюанси, а саме не працює газ, потрібно помінять фільтр газу в редукторі. Також є нюанси по кузову, автомобіль був в легкому ДТП. Автомобіль на зимовій резині, в комплекті є літня резина на титанах. Торг присутній. Деталі по телефону.
Продам ретивого коня
Продам надійний автомобіль Саманд. На весні був зроблений повністю двигун. Перебрана ходова.Авто не гниле, є нюанси по порогах і по лаку. Відповідно і ціна не висока. З документами все добре, переоформлення через дію. Їздить дружина.
Продам свою машину, потрібні терміново гроші через службу вся детальна інформація за номером телефону: ********** (телеграм або вайбер) ********** (ватсап) Олександр
В гарному стані, один господар, заводський ГБО метан, не фарбований, не ржавий, фаркоп, комп'ютер, фари-лінзи, мілкі подряпини кузова, нова гума, електропакет, тоноване скло, кондиціонер, обігрів дзеркал, підігрів скла, протитуманних, високий кліренс
Характеристики: Рік: 2008 Двигун: 1.8 бензин / газ Переваги: Економна експлуатація завдяки ГБО Просторий салон та великий багажник Надійний та простий в обслуговуванні автомобіль Комфортний для міста та траси Стан: Авто на хорошому ходу Технічно справне Готове до щоденної експлуатації Документи: Переоформлення
авто у відмінному стані,покупали для себе, тепер дуже потрібні гроші ,того продаємо,авто дуже гарне,все,що треба було поміняно на нове,не гниле,не сипиться ,єдине-не поміняний задній бампер,від попереднього власника,в ДТП не був,трохи тріщини від граду-теж від попереднього власника.Всі питання по телефону.Обміну немає!
В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Встановлене ГБО! Є кондиціонер! Документи в порядку! Є чотири склопідйомники! Вчасне обслуговування! Доглянутий салон! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Авто на ходу другий господар. Авто було куплено в салоні 2012. їздив брат. задня балка перероблена. газ метан. двигун після капітального ремонту. потребує поварки. з переоформленям всі питання в особист або за телефоном. Реальному покупцеві торг.
Авто после ДТП
Авто в гарному стані, ГБО вписане,документи в порядку • двигун та КПП без зауважень, оцинкований кузов • Ходова та розхідники обслуговувалися вчасно • конденціонер, скло підйомники • Авто на базі Peugeot 405. Запчастини доступні • Деталі при зустрічі.можливий обмін
Продам данний автомобіль. В дуже гарному стані, доволі свіжий. Кожен день на ходу. Обслуговувався вчасно. Другий власник (якщо авторіа показує 3, останнє було переоформлення на дружину). В машині стоїть клімат контроль, гарна музична стерео система. Тканинні чохли на сидіннях. Електро регулювання сидіння. Є повністю вся історія обслуговування, документація. Перший власник брав її з салону. Є сервісна книжка. Маю два комплекти ключів, встановлено ГБО 4+ покоління. Балон великий 54л(не замість запаски). Частично цинкована. Заміна масла була 3,5тис/км назад. Встановлено новий акумулятор.В моєму користуванні замінив комплект зчеплення (LUK), , комплект ГРМ, антифриз, фільтра(масляні, повітряні, газові, паливний), ремінь агрегатний(кондиціонер+гур), задні колодки (барабанні) + циліндри, троса ручника. Газ настроєний та обслужений, працює добре. Був вирізаний каталізатор. Ставив нові галогенки на ближнє світло. Віддам деякі нові запчастини. Витрата газу місто 9-10, трасса 7-8(залежить від манери їзди).
Продам власне авто в хорошому робочому стані. Машина щодня на ходу . Двигун працює добре, не димить, коробка переключає плавно . По ходовій без критичних зауважень. Кузов у нормальному стані є сліди експлуатації ( як у всіх авто цих років ) Гарна музика. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Авто в гарному стані, кондиціонер,гідроусилювач,все працює, без нарікань
Продам власний Iran Khodro Samand. Авто в хорошому стані на свої роки, кожного дня на ходу. По машині: 1.8 бензин — мотор їде дуже бодро, хороша динаміка встановлена хороша музика зроблена більша частина ходової встановлені Bi-LED фари — світло дуже хороше салон доглянутий Що потрібно доробити: рульова рейка підключити дальнє світло через реле Авто продаю у зв’язку з покупкою кращого. Документи в порядку. Присутній адекватний торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?