Продається напівпричіп SCHWARZMULLER 2007 Року в нормальному стані Осі SAF INTRAX є підйомна вісь,Штори їздять нормально Верх також Колеса 60-70% напівпричіп виконує міжнародні перевезення деталі по телефону
напівпричіп в гарному стані, по ходовій нарікань немає, криша здвижна, рухається легко, підйомна вісь, АВС працює без помилок, палетник, тент 2 роки, борта 80 см. резина перша та третя вісь контіки, друга вісь матадори, вісі SAF інтракси.
Хороший причіп самоскид. Нова гідравліка, алюмінієвий кузов. SAF осі, барабан. Розмір 8,2*2,35*2,3 44м2. Залишок гуми 50%. Безготівковий розрахунок можливий.
Контейнеровоз 63 кубів .Осі бпв еко перебрані нові 6 амортизаторів і 4 подушки. Титанові диски.Абс працює. Тент цілий. Рейсовий стан вкладів не потребує. Всі питання по телефону. Тара з маном тга + гідравліка (2 запаски)і бак на 900 л 14400
Продається бортовий зерновоз. Тара 6750 повністю перебрана ходова частина. Резина одна вісь 80%,дві по 30%.Осі мерседес інтракс , дискові тормоза.Супорта перебрані в круг. Тормозні диски та колодки нові. Осі цілі, підшипники не гудуть. Без торгу.
Прицеп повнічтю обслужено нова резина на двох осях нічого робити непотрібно
Робочий стан повністю обслужена ходовка хороша резина
Прицеп у робочому стані.Деталі по номеру телефону.
Стан гарний. 55 куб.м. Підйомна вісь. Хороший торг. Пряма перерреєстрація на нового власника.
Напівпричип з рухомою підлогою Schwarzmuller 2007рік 92куб Висота 3,95-4метра Підвіска інтеграл (інтракс) пневмо без рессор Нова резина Continental Керування підлогою з дистанційного пульта. Є відео роботи. Возив рапс на Німетчину, сорго до Польщі, просо Болгарія. Все в робочому стані.
Був пригнанний в 2019році і був в одних руках. Рама оцинкована. Осі саф інтракс. Дскові гальма. Резина віцотків 40-30. Тенти нові. Бока та криша рухається легко. Висота бортів 60см. Можливий продаж комплектом з DAF CF 85 2010р. Ціна комплекту буде 22000$ Можливий обмін на електроавтомобіль.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?