Пригнана для себе, ціла безпека, встановлював оригінальні запчастини, перший та єдиний власник в Україні. В квітні під заміну стартер, задні пружини, амортизатори, колодки, масло, фільтра обслужено газове обладнання замінено газ/редуктор. Газ вписаний в техпаспорт розхід газу 11 л/100 км. Авто обслужене готове до будь яких перевірок знаходиться в м. Полтава. Авто бізнесменів прохання не турбувати, торг у авто обгрунтований.
У продажу, як багато хто каже мені, ексклюзив, авто мрії, яка втілилася в реальність, дуже приємне та комфортне авто, для вічно молодої людини!) Як у спокійному режимі їзди по місту, збираючи погляди перехожих, так і для більш динамічного переміщення по трасі! Автомобіль повністю на ходу, розхідники від заміни до заміни, з любов'ю та трепетом, заправки тільки хорошим паливом. Минулий власник також чимало вклав у цю машину. Перевагами цієї машини є її вибухова динаміка, чудова керованість, прекрасний зовнішній вигляд, який змусить полюбити це авто з першого погляду. Причина продажу? Покупка іншої авто. Готовий відповісти на всі ваші запитання.
Продаю надійний і достойний Субару Крострек 2013 року. Причина продажу - необхідно направити кошти в агробізнес. Авто знаходиться в місті Гадяч Полтавської області. Підійде людям як для стандартного сімейного авто, так і тим, кому треба пробиратися по сільському бездоріжжю. Експлуатація бережна. Управління - на висоті. Шини R17 в поєднанні з низьким центром ваги та повним приводом дають повний контроль над дорогою в ожеледицю, пісок чи бруд. Високий кліренс дає впевненіть на глибоких ямах, якими славляться полтавські дороги, та на бездоріжжі. Авто із США. Пробіг не скручував - не бачу сенсу. Безпека ціла, подушки не стріляні. По комфорту їзди - хто купить - не пожалкує. На ремонті не економив, робив для себе. Ходова, мотор - працює ідеально. Помилок по бортовому комп'ютеру немає. Мотору зроблена капіталка. Масло заливаю оригінальне 0W20. Міняю кожні 6-7 тис км (хто стикався з Субару - зрозуміє). Літні шини GoodyYear, також є комплект зимових Continental (2 шт 2021 року, 2 - 2020). Шини в гарному стані, з майже новим протектором. Акумулятор Varta. Салон - світлий шкіряний. Сидіння зручні, з передні з підігрівом. Для пасажирів ззаду місця достатньо - люди з ростом 180+ відчувають себе комфортно. Серед нюансів - не переведене меню: з миль у кілометри, із Фаренгейтів у Цельсії. Є нюанс по косметиці - підзатерте водійське сидіння та ліві задні двері. В планах є поправить це все діло. Готовий обговорювати ці нюанси з реальним покупцем. Якщо телефон поза зоною - пишіть у на цей телефон у месенджерах.
автом користуючись 4 роки, було поміняно комплект грм + помпа , рул рейка, зроблена ходова, масло мінялося завжди на 6 тис. авто повнистю обслужене, всі питання по телефону
Авто в гарному технічному стані Двигун після капремонту Коробка працює ідеально Мастило не бере Нові тормозні диски та нова зимова гума Можливий торг біля авто
ОФІЦІЙНИЙ АВТО (не США) Особисто купляв машину в офіційному автосалоні Харкова ( м. Харків, Салтівське шосе, 41А ) Це вам не битий американець. З моменту купівлі в автосалоні, машина в одній родині. Зберігалась в паркінгу. Обслуговувалась на офіційному сервісі до 08.23 року. Всі відмітки в сервісній мережі та книзі. Нічого робити не треба. Тільки з планового сервісу (заміна т.колодок, мастил та всіх фільтрів) … новий власник буде задоволений на 100%. Супер комплектація. Гума нова. Підігрів передніх та задніх сидінь, підігрів руля і ще купа всього. При купівлі машини зразу в автосалоні придбав зимові комплекти килимків та гумову накладку в багажник та накладку на бампер, рефлектори (вітровики) на вікна + топ решітку радіатора. Величезний багажник - можна возити слона…та ще багато плюсів. Готов перевірити на любому офіційному СТО. Відразу відповіді на питання: ця машина не для перекупів, нічого не фарбувалось і не підфарбовувалось …обмін не цікавить, машина в Полтаві.
Продам авто, не потребує вкладень,працює кожна кнопка,встановлений газ,2008 рік, 280 кінських сил, вчасне тех обслуговування, третій власник. По інших питанням звертається за номерером в оголошенні.
Subaru Crosstrek 2013, 2.0 CVT (148 к.с.) 4WD. Автомобіль у відмінному технічному стані, повністю готовий до експлуатації. Двигун, коробка та ходова — без зауважень. Усі розхідники та рідини замінювались вчасно. Чистий та доглянутий салон, без сторонніх запахів. Повний привід працює бездоганно. Гума всесезонна. Перевірка на будь-якому СТО.
Автомобіль Субару Форестер 2.5 Турбо, 230 к.с, 5ст. МКПП. Рік випуску грудень 2010. Придбаний липень 2011року. Пробіг 61000 км., один власник, другий автомобіль в сім'ї. Комплектація: ксенон, саморегулюючі задні амортизатори, постійна висота кліренсу при навантажженні, задній спойлер, релінги на даху, літні шини R17 Мішлін в кількості 6шт. з дисками , литі диски Sparco Asseto Gara R17. Додатково в комплекті: зимова гума Брідж з запаскою на оигінальних литих дисках Субару в кількості 5 шт. Гаражне зберігання, без ДТП, всі вузли та агрегати на авто заводські, своєчасне планове ТО на СТО Субару м.Суми. З 2023 року не експлуатується, переміщений з прикордоння в безпечне від обстрілів місце.
В доброму технічному стані, вкладень не потребує, обслуговування своєчасне, додатково встановлене ГБО.
Заводська sti Рідний пробіг Без ДТП власник з 2005 року Обмін пропонуйте
Наразі авто в справному стані і не потребує вкладень.
Продам свій Subaru Impreza в комплектації Sport, до якої входить: адаптивний круїз з утриманням в полосі(EyeSight), запуск з кнопки і безключовий доступ, чорна обшивка стелі, CarPlay. Harman/Kardon. Безпека вся намісці(не спрацьовувала) Все відновлено з оригінальних запчастин. Також додатково є автозапуск двигуна, що допомагає в холод та жару. Два комплекти коврів і покришок. Оброблене днище. Встановлені оригінальні бризговики.
Продаю надійну подругу, володію майже 4 роки, і вона ніколи не підводила Розбіжність по пробігу через заміну двигуна, 70 000 тому був замінений двигун, 20 000 обслужено прокладки та ремінь. Мотор повністю сухий. По кузову - є 2 проблемних міісця, права передня дверка та права задня арка з рижиками, дно та все інше ціле та без корозії Технічно справна, виліз чек з проблемою по датчику температури впускного повітря та є проблема із направляючими переднього правого супорту після "Супер" майстрів, поки що не маю часу займатись Більш детально зацікавленим - краще зателефонуйте, розповім все в деталях
Придбали для дівчини, почалась смикатись коробка при перемиканні, немає часу і бажання займатись)
Субару Аутбек 2.5 газ.бенз Механіка . Повний привід працює чітко . Двигун зроблений .ходава та зчеплення зроблені. Е документи на запчастини і роботу. Фарбовано 2і двері. все працює, кожна кнопка. клімат працює. шкіряні сідушки , передні з підігрівом. із недоліків треба замінити лобове скло. По авто все працює. обмін не цікавить. авто на мені. переоформлення .
Продамо нашу сімейну лялечку! 11 800! Не америкос! Жодного підкрасу! Другий власник. Дві тис. назад мінялось мастило і розхідники.Новий радіатор.Підстукує рульова рейка (хвороба Субариків) але не критично. Треба дещо доробити, А взагалі, їздить гарно, гарний сімейний автомобіль, для лісу , рибалок та дальніх поїздок Топ! Трохи затерта водійська сидушка ( все-таки авто вже 14 років), але відносились з любов’ю. Віддам два комплекти резини.На всі питання залюбки відповім.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?