Продам надійного японця, машина своя, двигун працює відмінно обслуговування вчасно, коробка перемикає добре не штовхається, по техніці все добре. Витрата незважаючи на повний привід невелика, плюс встановлено газ 4 покоління, кондиціонер заправлений, є сигналізація з доводчиками вікон, ксенон, зимова гума, докатка, два ключі, двухдинова магнітола. З мінусів, потрібно займатися лакофарбовим ремонтом. Машина в ДТП не була, шпаклівки не бачила тому продаю як є. Загалом цікава машина але потрібно прикласти руки. Ціна відповідає але для реального покупця торг до переможного. Обмін цікавий на електромобіль так як пробіги невеликі.
Продам авто в гарному стану, повністю технічно справний стан. Надійне авто для використання в місті та за містом. Комплектація спорт. Зручне керування. Просторний салон, великий багажнік.
продам свою машину після дтп. всі питання по телефону
Класне авто, надійна, потужна, ніколи не підводила, різва, шкіряний салон, підігрів сидінь, штатна магнітола, японської збірки для ринка Америки, пошкодження були мінімальні, пластик фара бампери, геометрія вся правильна. Причина продажу - купівля більшого розміру. До неї додам літню резину, на рідних фірмових дисках - низькопрофіль, зиму взували на металеві диски. звертатися за номером на всі месенджери Є два недоліка на порогах там де домкрат встановлюється, нічого не замазувалося і не латалося, щоб покупець бачив що треба зробити. Торг на випарвлення буде. Торг!!!
Продам Subaru Impreza 2007 з повним приводом. Авто технічно справне: двигун і коробка працюють чітко, оливу не "їсть". Салон доглянутий, чистий і комфортний. Встановлено ГБО. Зроблені пороги. Кондиціонер холодить добре, пічка жарить. Є всі склопідйомники. Акумулятор 2024 року. Варто замінити оливу в двигуні, передні пружини та шарові опори. Є зимова гума — +$200.Фарбувалися передній і задній бампери.
Використовую кожного дня, майже максимальна комплектація, підігріви передніх сидінь, адаптивний круїз, камера заднього бачення, без ключовий доступ, повний привід, люк, великий екран, і тд. По техніці питань немає, обслуговується постійно, страховий полюс новий до 06.2027 року. Харків
В одних руках понад 10 років. В авто 600-850л.с. залежно від форсунок, метанолу, наддуву. Дуже великий перелік доробок! Бюджет космічний*** Мотор зроблено. 2т. Проб, по суті, обкатка! Гільзування,Злі вали Kelford,шатуни i-beam ,поршні JE, вкладиші кор.,шатун.,ACL,чорне коліно,кевларовий ремінь ГРМ, і ще хмару всього... Дводискове керам. зчеп., диски після заміни. 6 ст. коробка з dccd і блокування. Палив. магістраль армована. 2 насоси Walbro. водометанол AEM. НОВА турбіна в термочохлі Garrett GTX4294R! (3200 $ !!!) Повний комплект гальм Willwood. дуже "Міцний" вихлоп! 5 будильників. Всі рідини виключно топовий Motul, масло 300v 20-60 або NISMO Competition Oil, заміна до 1.5-2т.км. З машиною бонусом: гоночні сидіння Kirkey (1000 $), 2 комп. дисків (одні кування, оригінал Volk racing, найлегші 2000 $), 2 компл.гуми і одні сліки 50% залишок. На обмін ваш приїзд або оплата евакуатора в будь-яке місто в обидві сторони. Можливий обмін на баггі, квадроцикл, трицикл, можливо мотоцикл (ktm та схожі), також можливий обмін на ідеальні w140(**********, 3.2.,5.0.) після 96р., audi a8 d2 і з вашою доплатою, можливо розгляну інші варіанти. Територіально машина зараз у Харкові. За готівку торг до продажу.
Усі подробиці в лс або за телефоном, авто на ходу кожен день мотор1.6 без газу, рос хід 8-10літрів гарна машина для молодого хлопця
Продам власне авто, стан нового автомобіля, доп.фото по запиту . Машина запальничка, постійний повний привід . Можливий торг
Купувався у офіційного дилера в березні 2006р ТОВ "АВТОКОМ". Один власник!!! Пробіг рідний, стан достойний для цих років, автомобіль взимку практично не експлуатувався, всі ключі. Всі питання по телефону!!! Безглузді обміни та всякий нісеніт не пропонувати!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?