ОРИГІНАЛЬНА заводська спортивна версія седану Subaru Legacy “B4”, оснащена 2 літровим TWIN TURBO двигуном, в стоці видає 280к.с., через японські обмеження того часу(максимум 280к.с.)Величезний потенціал для тюнінгу.Автомобіль був привезений з Японії після чого було перекинуто кермо на ліву сторону.Легендарний повний привід Subaru з усіма блокуваннями, майже безсмертна автоматична кпп, досить недавно був встановлений контрактний двигун ej208, по техніці авто проблем майже не має, продаж не спішний, по трохи ці проблеми усуваю тому деталі по телефону.Салон авто теж приближений до ідеального стану, заводські полуковші з електро пакетом, заводське «MOMO» кермо з перемикачами передач, подушки безпеки, клімат контроль, кондиціонер і т.д.Автомобіль МАЄ ПРОБЛЕМИ по кузову, присутня іржа арок, та було невелике ДТП, прим?ята задня ліва дверка та крило, АЛЕ кузова з базовими «овощними» версіями однакові, тому це все відремонтувати «відносно» не дорого, на даному єтапі досить гарна заготовка під авторський проєкт.Повторююсь продаж не спішний, деталі у чаті або, що краще то за номером телефону.Також розгляну обмін.
автомобіль у хорошому стані обслуговано повністю і без нюансів встановлена магнітола на Android салон шкира , стеля перетянута в черный Газ-бензин вписано в техпаспорт. всі питання по телефону
Авто у відмінному стані, максимальної комплектації. Були замінені водійські та задні двері на нові у зборі та замінений акумулятор. Вся безпека на машині рідна, жодна з подушок не спрацьована. Бампера і оптика рідні . З функцій є , без ключовий доступ, авто слідкування за авто, пам?ять сидіння для двох людей, підігрів передніх та задніх сидінь, датчик світла , датчик попередження зіткнення, камера заднього руху, датчик сліпої зони . Комплектація Limited.
Дуже терміновий продаж,машина від власника.По машині все працює,двигун працює отлічно,автомат працює ідеально,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких.Салон автомобіля в хорошому стані.Дуже терміновий продаж,Одеська регістрація, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника.Машиною будете задоволені, дуже комфортна, сімейна машина.
Авто в нормальному робочому стані,на ходу.
Авто справне на ходу має кілька нюансів по кузову покрасити бампера і крило по бажанню,мотор масла не бере коробка в нормі, нещодавно була заміна масла фільтра, працює добре сів поїхав. Газ вписаний,Глушник траса нержавійка
Пошкоджено були тільки водійські двері - замінені на нові у зборі, всі інші елементи атвомобіля рідні, включаючи бампера та оптику.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?