Автомобиль в хорошем состоянии, полностью обслужен. Установлен газ 4-го поколения. Двигатель и коробка передач работает без нареканий. Кузов и лакокрасочное покрытие 5 из 5. Хорошая резина. В авто установлен планшет. Все системы полного привода работают отлично.
Продам сімейний автомобіль в гарному стані. Механіка. Газ/бензин. Повна комплектація. Салон чистий (шкіряний). Автомобіль технічно справний та готовий до експлуатації. Гаражне зберігання. Подивитися можна - с. Котовського або 7-ма Пересипська
Є два комплекти гуми ,тент, чохли для сидінь,захист двигуна та картера.
машина як нова,14год 12 місяць,два комплекти коліс нові,їздить жінка,все працює, вкладень не потребує,в загалі неяких
ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ, КУПЛЕНИЙ В ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА!!!!! 2.0.ГАЗ-БЕНЗИН.АВТОМАТ.4х4.КЛІМАТ КОНТРОЛЬ.КРУЇЗ КОНТРОЛЬ.МУЛЬТИ РУЛЬ.ПІДІГРІВИ.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.І т.д….РІДНИЙ ПРОЗОРИЙ ПРОБІГ-1000%(любі перевірки).Машина повністю обслужена, замінені всі росхідники,повністю нова гума,новий акумулятор.По машині все працює, кожна кнопочка, двигун працює як годинник,масло не бере, працює тихо і рівно,автомат працює ідеально,переключає кожну передачу плавно і чітко,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких.Машина в аваріях участі не приймала, не бита,не фарбована, не має нігде ржавчини,царапини,машина в житті виглядає як на фото,в ідеальному стані.Салон автомобіля в ідеальному стані,без пошкоджень,відповідає пробігу.Додатково встановлено-повну антикорозійну обробку всього кузова, повну обесшумку салону, тонування вікон,ксенонові фари,хорошу акустику,хорошу італьянську газову установку і т.д…..ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ,машина від власника,Одеська РЕГІСТРАЦІЯ, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника.Машиною будете дуже задоволені!!!! Дуже терміновий продаж!!! Можливий обмін,можливо продажа через лізинг!!!!!!Можливо придбати цей автомобіль в ЛІЗІНГ НА ДУЖЕ ГАРНИХ УМОВАХ з першим внеском 25%,І НЕ ЗВАЖАЮЧИ на вашу кредитну історію.
Машина в дуже гарному стані сів і поїхав.
Надійний позашляховик для міста та бездоріжжя. Повний привід. Опції: кондиціонер, електросклопідйомники, аудіосистема, сигналізація, підігрів сидінь. Просторий салон, високий кліренс. Усі питання, що вас цікавлять, за телефоном:
Продам автомобіль на ходу, телефонуйте на Viber або WhatsApp, переоформлення через Дію.
Автомобіль 2012 року перша реєстрація. знаходиться в технічно справному стані. Сів і поїхав. Без ДТП. Весь в рідній фарбі. Прохання перекупів та помічників продати прохання не турбувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?