Продам свій улюблений мотоцикл 2005 року, з документами (переоформлення). Впевнений, що мій бандос найкращий в Україні і не тільки. Підійде навіть для новачка, прощає помилки і при цьому доопрацьований так, що якщо впадеш - не пошкодиш його. Продаю, тому що вже потрібен мотоцикл сильніший. Доопрацювання: -вихлопна система прямоточна з флейтою, обмотана термо-лентою. робив для того, щоб у місті тебе чули олені, які не дивляться в дзеркала. Помірно тиха, поки не крутиш вище 4000об. - в кожен вихлопний раннер вварена нержавіюча гайка з заглушкою. що дозволяє налаштувати кожен циліндр окремо або зрозуміти точно з яким карбом або циліндром проблема. -карби налаштовані та підібрані жиклери за ШЛЗ -встановлено індикатор передач, тепер не потрібно замислюватися на якій передачі їдеш - все видно перед очима - встановлена правильна клітка з слайдерами для захисту пластику та двигуна. тепер мотоцикл можна завалювати максимально на бік і нічого не чіпляє. при цьому, якщо впав - пластик залишиться цілим. -виготовлено кастомний сабкейдж зі слайдерами, який захистить задню частину від подряпин при падінні. (можна зняти та встановити рідні підніжки задні) -замінено ланцюг (DID оригінал Японія) та зірки на нові - в ближнем и дальнем поставил дорогие Led лампы -на кермі стоїть зарядка і тримач для телефона. Можна їхати на дальню відстань. -по технічній частині все класно, зазори клапанів регулював 8 тис назад. Ланцюг ГРМ не розтягнутий, перевіряв, масло весь час ХАДО 10W60 кожні 4000 км заміна, звісно фільтр масла і повітряний замінений. На додаток з мотом віддам вихлоп рідний, підніжки задні рідні, нові свічки іридієві DENSO, нові задні колодки. Якщо не будете сильно торгуватися, додам резину задню, яку приготовив на наступний сезон. Мот класний, не затертий, бо був у моїх руках. До цього він 8 років стояв. Купівля вас не розчарує.
Машина у доброму стані, на 145 тис міняв масла та фільтра, також міняв масло у коробці так як полягає! Ходова у доброму стані! Салон також. В загалі машиною дуже задоволен, не потребує грошей як, бмв яка була до цього))Газа не має і не стояв! Звонити чи писати на телеграмм а бо Вайбер! Торг у межах розумного!
продам своє авто. перший власник. купувак в салоні в Одесі. технічно справно. готов до перевірки. Е професійно виправлені пошкодження ЛКП ( на комфорт, та швидкість не впливають :) ). до заводської комплектації додатково встановлена 10" манітола Teyes, з голосовим керуванням, і всіма сучасними фішками, камерою, штатна акустика замінена на якісну Пионер. Зроблена шумка дверей. ТО прроводив своєчасно, як рекомендує виробник, а не як пише ділер. можливий торг біля машини.
Повний привід. Бензин + газ. Рідний пробіг. Технічно обслужений, вкладень не потребує. Чистий та доглянутий салон. Без ДТП. У комплекті — нова зимова гума. Усі ТО проходили вчасно: масла, фільтри — все в порядку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує надійність, прохідність і комфорт.
Код товара: 71480 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Suzuki Grand Vitara, 2006 року випуску - надійний і практичний позашляховик, який чудово почувається як у місті, так і за його межами. Автомобіль оснащений двигуном об'ємом 2.0 л (газ/бензин), що робить його не тільки динамічним, а й економічним в експлуатації. Коробка передач - механічна, а система повного приводу забезпечує впевненість на будь-яких дорогах, чи то траса, путівець чи бездоріжжя. Grand Vitara – це класика серед компактних позашляховиків: міцна конструкція, високий кліренс та відмінна керованість. Салон автомобіля просторий та зручний, виконаний із якісних матеріалів, є все необхідне для комфортних поїздок. Завдяки встановленому ГБО, експлуатація стає ще вигіднішою. Автомобіль знаходиться в хорошому технічному стані, доглянутий та повністю готовий до подальшої експлуатації. Можлива перевірка на будь-якій СТО для вашої впевненості. Телефонуйте для отримання більш детальної інформації. Приїжджайте на огляд та тест-драйв!
Продаю свій власний автомобіль, у користуванні з лютого 2024 року. Я другий власник в Україні. Автомобіль було придбано новим у Нідерландах, згодом він потрапив у Німеччину, де був придбаний минулим власником у 2022 році і пригнаний до України. Мною було придбано на пробігу 194 т.км. Є сервісна книжка, коли і що саме ремонтувалось чи мінялось. По техніці питань немає, автомобіль у чудовому технічному стані на свій вік. Наскрізної іржі немає, арки, пороги цілі. Газу немає і ніколи не стояв! Євротонування (плівка LLumar, США) До авто буде зимовий комплект коліс 185/65 р15 Розхід реальний (заміряв): Місто: влітку 8 л/100км; взимку – 9/100км Змішаний режим десь 7-8 По трассі якщо їхати 80-100 (це приблизно 2-2,5 т. обертів на 5 передачі) – розхід – 5,5-6 л/100км В цілому авто економічне, жваве, і дуже вмістке. Сидіння заднього ряду розкладаються і дозволяють перевозити речі довжиною до 1,5 м (велосипед вміщається). Подивитись можливо у Київському районі біля Райдужного. Перекупи, автомайданчики - будь-ласка - не турбуйте! Торг реальному покупцю біля авто.
Авто для ЦІНИТЕЛІВ. Дуже економне авто. Гаражне зберігання. Є деякі проблеми з гальмами. Несправна 1 передача, однак спокійно рухається з 2. Необхідно варити дно, багато іржі. Можливий торг У КАПОТА. реальному покупцеві. Відмінна музика у машині. Продаю через те, що маю другу машину. Усі подробиці - при зустрічі. Без ПЕРЕДОПЛАТ та посередників.
Продаємо рамний джип Suzuki grand Vitara XL7,в гарному стані,Не битий та не фарбований
Продам ЖУЖИК технічно в хорошому стані, двигун капеталівся, рама піскоструїлася, кузов підварювався, стоїть електро бензонасос, карбюратор жигулі але є і рідний, роздатка та мости без проблем. Докладніше за тел.
Продаю мопед suzuki address 100 в очень хорошем техническом состоянии, хранится в паркинге, вложений не требует делался для себя, заводится с кнопки и кик стартера с пол пинка, есть небольшие вопросы(отсутствие 1го зеркала и не работающий датчик топлива но использованию это не мешает, башня не родная но он покупался таким) если есть вопросы звоните, разумный торг уместен.
Продаємо дизельного Джимміка. Двигун Renault k9k. Власник з 2022 р. Обслуговувалась на Бош-сервіс та Рено-сервіс. Пробіг там же й перевіряється. Не працює датчик АБС. Не битий, не фарбований, доглянутий маленький проходимець. Перед дзвінком прошу писати питання у вайбер. Благодарую
Автомобиль в хорошем состоянии, полностью обслужен. Установлен газ 4-го поколения. Двигатель и коробка передач работает без нареканий. Кузов и лакокрасочное покрытие 5 из 5. Хорошая резина. В авто установлен планшет. Все системы полного привода работают отлично.
Мотоцикл в ідеальному стані Телефонувати
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?