Мотик в чудовому стані, купувався для себе! Легке ДТП в США. Швидкий та надійний, ТЦК точно не догоне. Часто немає мобільного зв’язку, вайбер, вот сап
Продам мотоцикл повністю в орігоналі з рідним пробігом ,документи в порядку,тільки переоформлення
Автомобіль в гарному стані не фарбований,економний стоїть хороший газ розхід(9-10 літрів газу на 100). Деталі по телефону.
Автомобіль з реальним пробігом 110 тис., по ходовій все поміняно, передні та задні тормоза теж поміняні, мотор працює в ідеалі, масло мінялось вчасно, є літня та зимова резина, салон в хорошому доглянутому стані, малодітражний економний автомобіль.
замінено мастило фільтра, замінені всі розхідники по передку, замінено колодки тормозні, колодки на ручному гальмі. Нова зимова гума .
Перший власник в Україні,на повному ходу,є подряпини. III покоління.
Тільки пригнаний з Німеччини. Працюе ідеально. Розмитнення 100%.
Мотоцикл привозив для себе з Німеччини у 2023 році, з того часу в одних рукав. Повністю обслужений, наразі не потребує жодних вкладень. Двигун, трансмісія, вилка, електроніка… все працює ідеально, не має жодних підтікань чи сторонніх звуків. Встановленні додаткові фари, вітрове скло, кофри. Пробіг оригінальний, по Україні проїхав менше 1000 км. Цей мотоцикл, своїми ходовими якостями, керованістю, виглядом та звуком дарує незабутні емоції та відчуття! Справжня японська якість!
До ДТП в идеальном состоянии, сейчас заводится и едет по технике всё ок, кузовщину надо делать.
Мотоцикл привезений з Німеччини літом 2025р. По Україні наїздив 1000км.,цього року 2026 вже підготовлений до сезонну та чекає на нового власника,замінене масло,вимито та змащено цеп, По мотоциклу ніяких питань немає,готовий до постановки на облік Кому що цікаво телефонуйте все розповім,реальному покупцю гарний торг
Продам свій мот доглянутий Найпотужніший неокласік з об'ємом 1402 ккбіка Мот на новій гумі MIHELIN ROAD 6 GT Доп плюшки Регулюєме по висоті вітрове скло GIVI Захистні дуги Рамки кофрів також три кофра GIVI центрайний 56 л бокові по 41 літрі Захист радіатора з нержавійки також площадка для номерного знаки теж з нержавійки Обігрів керма Мот має великий бардачок під сидінням Проставки керма в по висоті і з виносом на райдера Центральна підніжка що є дуже зручно Відповім на запитання по тел Про дану модель можна подивитись огляд в ютуб Присутній адекватний торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?