Авто в гарному стані. Авто на 17"(резина зима). все працює справно.
Телефонувати за номером Машина 71 року, по ходовій частині всі сайлентблоки поміняні, кульові поміняні, магістраль гальмівна нова, циліндри гальмові нові, гальмівні колодки нові, тросик ручника новий, циліндр зчеплення новий, гальма прокачані, зчеплення прокачане, радіатор хрестовини нові, гума літня, машина перефарбована, мотор не рідний але для переоформлення рідний мотор є, нові свічки, карбюратор налаштований, запалення виставлено, салон, класичний ще рідний, з документами порядок. Їжджу на машині щодня.
Повністю обслужений та технічно справний автомобіль. Двигун дизельний самий надійний 3. 0TDI 245л. Автоматична коробка передач 8 ступінчата. Прекрасна динаміка та розгін авто. М'яка підвіска та гарна звукоізоляція. Величезний багажник. Ідеальний колір - не вимагає частого миття. Розхід дуже радує місто-10л. траса-7л. Вкладень авто не потребує, інші питання по телефону.
Доброго дня, продам Т5 1,9 дизель хороше сімейне надійне авто, по автомобілю робити нічого не треба від слова зовсім їде туди куди треба власнику щоб побачити різницю між дешевшими варіантами треба проїхатись і відчути різницю, а різниця відчутна! якщо виникли питання, по телефону! Торг присутній! Буду радий почути!
Тентований борт штора. Причіп повністю обслужений, постійно в роботі. Верх і боки працюють без нарікань. Ходова зроблена. Тент цілий. Новий трос пломбування. Борти цілі, відкриваються без особливих зусиль. Підлога в нормі без дефектів. Передня вісь підйомна. Проводка замінена. Рама ціла, не гнила.
Авто пригнане з Німеччини для себе . Авто має гарний стан - при потребі детальні фото під капотом і днища) все як нове ! Авто не потребує додаткових вкладень: замінено масло, фільтри, гальмівні колодки. Зроблено ревізію коробки передач та замінено масло. Замінено рідину гідроелектропідсилювача керма. Але є незначні нюанси по кузову : а саме передній бампер і праве переднє крило. Готові торгуватись на ці дефекти. Продаєм у зв'язку з розширенням сім'ї : потребуємо більше авто :) :) :) П.С. технічно і з таким пробігом авто варте уваги!
В продажу хороше авто. Все працює, їде добре. З мінусів не працює приборна панель, можливо зроблю сам. Сидіння водія не тримає спинка Потрібно замінити передню стійку, тарабанить (є куплені нові) Також потрібна заміна щеплення (є новий комплект) По порогам та низах дверей є ржавчина Я другий власник, купував у знайомого, авто на мені, переоформлення. Відеоогляд скину на вайбер
Машина в хорошому стані. В пріоритеті обмін на позашляховик. Деталі по телефону.
Неспішна продажа другого в сім'ї авто. Документи в порядку, ГБО 4 поколіня офіційне(вписано), двигун не димить, масло не бере, кондіціонер працює, зимова резина, кузов і салон живіший за багатьох однолітків.Всіх попередніх власників знав особисто.Вірний помічник сім'ї, але зараз майже не користуємось, бо є ще (новіший і більший).
Продається Шевроле авео , перша реєстрація в 2007 р. Продаю в зв'язку з перебуванням за кордоном. Авто повністю відремонтовано та на повному ходу. Робилося для себе. Вкладено багато грошей та часу. Сума всіх робіт склала приблизно пів ціни від авто. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону. Буду в Україні 17.07.23. Перебуватиму як в Кременчуці так і в Полтаві.
автомобіль повністю в робочому стані не гнила оброблена не димить їздить чудово телефонуйте або пишіть на вайбер скоріше відповім дякую
Принаний з Польщі, 9 місць,
Доброго дня/ночі, продаю файну бричку, перший власник, обслуговування тільки в шкода сервіс, місяць тому замінив гальма передні і задні диски BREMBO, ззаду колодки TRW, спереду ZIMMERMAN Нова літня резина, є ще зимова але стан в неї такий собі. По дискам є комплект(4шт) сірих, чорних також 4 але один диск обтесаний, фото прикріплю в кінці. Вже куплені нові передні амортизатори, стійки стабілізатора, упори підшипника, упори подушки та відбійники з пильниками Машинка їде бодро, розхід великий, в спокійному режимі по місту 12-14, на трасі в спокійному 8-9, в активному 13 Салон в задовільному стані, по кузову чимало питань але вся в рідній фарбі По правому передньому крилу, десь в році 2014-2015 впала глиба льоду, відтоді нічого не робилось з ним, інколи може вилізати чек по лямбді на рух машини ніяк не впливає Стоїть все для газу але він не підключений, з газом розхід менший але їде не так активно як хочеться, дзвоніть пишіть
Продам ВАЗ в гарному стані, газ вписаний. Продаю з переоформленням. Всі питання біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?