Продам авто, всі деталі по телефону
Автомобіль у чудовому стані як ззовні так і по техніці, Комплектація яка у подальшому користуванні не завдасть вам клопотів, Диски 17 р свіжа зима Чистий салон тонування в круг Працює все ( кондиціонер всі обігрів та регулювання ) гелева АКБ Замінений комплект приводних ременів з усіма до них розхідниками, Повне то по маслам та фільтрам. Не пневма , звичайні амортизатори, Можливий обмін на авто з автоматичною трансмісією , в наявності всі документи на автомобіль. С класу. готовий до повсякденного користування без вкладень.
Автомобіль від власника! рідний пробіг! доглянуте та обслужене авто, без зауважень! Готове до будь-яких перевірок.
2109 на повному ходу, по кузову 7/10 по техніці 8/10 потрібно дивитись до передньої підвіски, по кузову замінене крило, в ДТП не була, всі силові цілі, стакан цілий, машина на мені, має рижики по периметру, але не критично, дно ціле, варити не потрібно, в мене 2-гий рік, але більшість часу стоїть і не виїжджає, є рідні оригінальні цілі стопи в гарному стані, запасний комплект резини на дисках, стоїть музика, по салону з нюансів тільки переднє водійське, на спинкі має протертісь, їде бомба, газ вписаний, звоніть питайте…
авто в хорошем стане, економічна все питання по телефону... телефон на первом фотографии.
продам форд конект 2011року в не поганому стані, мотор робе добре,ходовка пеебрана, замінені майже усі росхідники,ризина майже нова, нюанси по кузову видно на фото, продаю по причині так як потрібна більша, деталі по телефону
Продам свій автомобіль, двигун в доброму стані, 2000 назад було замінено ремені , ролік , гідравлічний заспокоювач ремені. Колпачки маслосємні, і багато іншого було замінено, 50.000 можно не переживати за роботу двигуна. Ходова в доброму стані не гримить. Всі ричаги цілі. Кузов теж цілий є нюанси по кругу но я на ній передвигаюсь кожний день, вона не стоїть на місті. Стоїть ГБО-4 но не вписане , розхід 12 л-100км. Кондиціонер робочий но сняті трубки , радіатор , сам компресор кондиціонера працює, треба купить трубки а то вони лопнули от времені. Причина продажи - покупка автомобіля класом више! З документами порядок. Хороший торг у капота.
Продається дане авто у звязку з покупкою нового. Комфортне В чесно все міняється Не бите Не фарбоване і тд В ДТП не було Салон доглянутий В додаток йдуть +4 зимні шини Мінуси: Невелика тріщина в лобовому склі Передній бампер має тріщину Звертайтесь у вайбер,телеграм Руслан
Bajaj Pulsar NS 125 FI нова модель виконана із застосуванням усіх сучасних технологій. Всі переваги та відмінна продуктивність цієї моделі засновані на надійних елементах та вузлах, що не потребують додаткового обслуговування. Мотоцикол в гарному стані, як технічно, так і візуально. Дуже добре їде на свою кубатуру, китайці навіть близько не підїдуть!!! Потужніший, екологічніший і економічніший ніж карбюраторний варіант мотоцикла(в оголошені вказаний інжекторний варіант). Масло і фільтра мінялися нещодавно і регулярно. Гаражне зберігання. В комплекті новий цеп, фільтра, передня оригінальна зірка і ще деякі запчастини. На мотоцикол гроші не жалілися, всі масла мінялися оригінальні і підбиралися по телефону з експертом. Продаж через перехід на більшу кубатуру. Торг біля мотоцикла. ІНЖЕКТОРНИЙ ВАРІАНТ!!! Витрата палива +- 1.7 л. На перший номер не телефонуйте, телефонуйте на той, що під ним( Київстар ) і ( Водафон на 066). Об?єм 125 кубів. Додаткових вкладень не потребує, резина оригінальна і в хорошому стані. Дві свічки на циліндр(технологія Bajaj) для покращення спалювання топлива і збільшення потужності. Габарити встановлені LED. Також наявна технологія CBS( комбінована тормозна система). Топливна система і система запалювання Bosh( Німецька компанія) що дає перевагу в надійності і потужності).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?