Авто придбане та поставлене на облік в березні 2024 року. Затоноване.
До вашої уваги свіжопригнана,з мінімальним пошкодженням доглянута та повністю обслужена BMW 535i у заводському M-Packet. Автомобіль поєднує в собі комфорт бізнес-класу та справжню динаміку 3.0 турбо. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ САЛОН: Розширена шкіра Nappa Чорна стеля (Individual) Чорні декоративні елементи салону Чорна шайба iDrive Чорний селектор КПП Чорні кнопки та елементи управління Акустика Harman Kardon Ходова частина автомобіля не має жодних стуків чи сторонніх звуків, що свідчить про відмінний технічний стан Пневматична підвіска м-пакет Дотяжки дверей Відкриття та закриття багажника з ноги Фулл лед адаптивні фари Проекція на лобове скло,та багато інших функцій.Торг біля авто. Дзвоніть-домовимся.
Автомобіль Peugeot 508GT 150KW в дуже гарному стані, топова комплектація (салон із шкіри наппа, масаж водійського сидіння, проекція, адаптивні фари + адаптивне дальнє/ближнє світло, підігріви, JBL музика і багато інших опцій для комфорту) На авто не проводилося жодних ремонтів тільки ТО, (абсолютно все в оригіналі) Машинка пригнана із Швейцарії в кінці 2017, по Україні за весь цей час наїздила близько 30000км. Якщо цікавлять ще якісь деталі дзвоніть, пишіть… Можливий варіант обміну на електромобіль
Пропоную класний сімейний автомобіль в відмінному доглянотому стані. Перший, власник в Україні. Купував автомобіль через автосалон який пригнав мені даний автомобіль з Франції. Купував для себе, тому на офіційному дилері була проведена повна діагностика. Оригінальний пробіг на момент купівлі становив 169000. В рік проїзджаю близько 8000 км з них 3-4тис км по європейський дорогах. Після купілі замінено масло, ГРМ, водяний насос Всі деталі кузова в рідній фарбі, без жодного підфарбування. Коробка автомат Aisin, працює ідеально, не смикає переключається плавно, мотор сухий масло ніде не підтікає, всі датчики, асистенти працюють справно. Ходова абсолютно не стукає. Одним словом сів-поїхав! Вся електроніка в авто працює бездоганно. Салон цілий не затертий. В салоні ніхто не курив і не їв ;) Автомобіль на оригінальних дисках практично на новій зимовій резині. Літня резина придбана 04.2026 Hankook на гарних оригінальних дисках теж віддам. -встановлений фаркоп — зручно для перевезень та подорожей хоча ним не користувався, а не знімав щоб ніхто не притулився. За весь період замінив пильник шруса, наконечник рульової тяги, антифриз, тягу переднього стабілізатора, акумулятор AGM рік назад. Все міняв при найменшому посторонньому стуку так як люблю тишину в салоні. Також було на офіційному дилері у Львові проведено часткову заміну мастила в коробці передач (повну заміну не рекомендують), долито ЕОЛІС. Всі документи про роботи є в наявності. Страхових випадків не було. Автомобіль в сімї приносив тільки насалоду від володіння. Автомобіль облананий: підігрів/складання дзеркал, датчик дощу/світла, розпізнавання знаків, заводське тонування. - CarPlay /AndroidAuto, мультируль, навігація, голосове керування, - круїз контроль, - Двозонний клімат контроль Ворсові оригінальні коврики теж є. Телефонуйти та приїзджайте на огляд. Розумний торг біля авто.
Авто повністю справне та доглянуте, вкладень не потребує — сів і поїхав. Технічно без зауважень, двигун та ходова працюють ідеально. Переоформлення швидке та зручне через Дію. два комплекти резини (літо + зима). протектор 90% Салон охайний, без сторонніх запахів, кузов у гарному стані. Автомобіль використовувався бережно, своєчасне обслуговування. Готовий до будь-якої перевірки на СТО. Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі запитання. Теlegram, WhatsApp ********** Торг біля авто.
Автомобіль не битий, не фарбований, привезений з США пошкоджений був дах-через град, але методом витягування і полірування вдалось без шпаклювання чи фарбування це виправити. (фото добавила) Установлена газова система, дуже вигідний у користуванні 8л/100км. Коробка передач - автомат. Поміняні всі фільтра 15.05.26 а також фільтра газу 25.05, тому зекономила ваші гроші на це, а просто сів і поїхав :) Цікавить -пишіть/дзвоніть дивіться. Автомобілем вмісткий, зручно сидіти і з ростом 198см, досить вмісткий багажник. Можливий обумовлений торг. Дзвоніть !
машинка гарна ,в обслуженому стані ,на повному ходу сів поїхав економна ,вкладжень непотребуе ціна 1000 торг 50 дол авто хороше
Машина в сімї від 2000року новий мотор 1.6 газ бензин перебраний ремінь замінили нові колеса літні двери і вікна всі рідні переписується без проблем! коробка переключає нормально куліса зроблена 5-ти ступка розіхд газу 8-9л
Mercedes GLK,2008 рік. ТО пройдено. Перша реєстрація в 2012 році • Автомобіль обслужений • Всі функції справні • Клімат-працює • Бензин/газ (вписаний у технічний паспорт) • Я господар.
Продам новий добротний та надійний причіп (саморобний): - для перевезення квадроцикла на базі балки-підвіски вант авто, розміром 1.45x3.1 м (шир/довж), висота від підлоги 1.6м, висота від поверхні землі 2.15 м. Причіп легкий і його зручно самому ним маневрувати. Розміри дозволяють для перевезення великих та об’ємних вантажів (підсилений 1.5-2 тони без проблем, якщо перевозити по Украіні), об’ємних вантажів, обидва борти відкриваються. Верх розбірний, тому можна використовувати і без тенту. Електрика світлодіодна (Польща), встановлені вантажні нові шини R15C, є запасне колесо. Причіп по документах - легковий-В ( повна маса 750 кг, для кат «В»). Фото 19-22 - це інший причіп, як приклад використання даного причіпа у будівництві (довж дошки 4-5.5 м) чи у господарських домашніх потребах. Причіп робився добротно, все продумано, кріплення під будь-який вантаж, зручність Документи реєстрації даного причіпа будуть відразу на Вас, рік випуску буде - 2026 рік (з дублюючою табличкою і відповідним номером на рамі) Деталі по тел., кому дійсно даний причіп цікавить.
Комплектація Bose ,за детальною інформацією ,пишіть ,або дзвоніть
Продам власний автомобіль. Tesla Model X 90D. Повний привід, пневмо підвіска, батарея 90квт. Не плутайте з 2016 роком. Камери у стойках, поворотниках! Пробіг 125 тис км. Батарея, двигуни без жодних проблем. Шість місць, комп?ютер 2.0. Є домашня зарядка, перехідник на повільну/домашню type 1. Перехідник на швидку зарядку ccs 2. Авто на гарній літній резині. Є також комплект зимової. Я власник. Переоформлення. Обміни не цікавлять.
Продається Мазда 3 темно синього кольору з чудовим шкіряним світлим салоном у комплектації Preferred яка має усі сучасні системи допомоги водію. Стан нового автомобіля, без пробігу по Україні. По усім питанням телефонуйте за номером…
Продам власне авто, в ходу кожен день. двигун, коробка без питань, ходова збита. зайвих звуків в салоні немає. Коробка звичайний автомат. Масло в двигуні Тойота, кожні 6 тисяч, тільки замінив( 11.12.25) 106 кінських сил+ 38 кінських сил від електродвигуна. їде гарно клімат працює, мертві зони, підігрів сидінь, заднього скла і дзеркал. електро регулювання водійського сидіння. витрата палива приємно дивує- в потоці від 2,8 до 3,8 літра на сотню, за містом, при швидкості 120 біля 5л з кліматом, музикою...батарея заряджається виключно від рекуперації та двигуна. чудове, надійне авто для сім'ї або особистого користування, не примхливе, невелика витрата палива, запчастини трохи дороще запчастин на ланоса)) ДТП в Америці не суттєве, відновлено з оригінальних запчастин. торг тільки біля капоту. площадкам прохання не турбувати) обмін на мікроавтобус пасажир або продаж, інші варіанти не цікавлять. телефонуйте, відповім на всі ваші питання та скину свіжі фото( хоч нічого не змінилось 😅 ) Усім вдалих покупок та продажів
Продаю власний авто. Є моменти по кузову (на фото), мотор масла не їсть, оливу міняв раз в 7-9 тис. км. Тисячу км. назад мінялись передні стійки і проводилось ТО. Зв?язуватись бажано через Telegram або WatsApp
Продам чудовий міській шустрий Автомобіль Пригнаний для себе!!! Один власник в Україні!!!! Самий вдалий ДВИГУН К9К!!!!!ОБСЛУГОВУВАННЯ ТІЛЬКИ НА ОФІЦІЙНОМУ СТО ВСІ ЧЕКИ АКТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ ПРИСУТНІ!! ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАСАЖИР НЕ ПЕРЕДЕЛКА. АВТО БЕЗ КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ ВСЕ ПРАЦЮЄ ПІЧЬКА ГРІЄ))) КОНДИЦІОНЕР ХОЛОДИТЬ ХОДОВА ЧАСТИНА ЯК М'ЯЧИК ДВИГУН КОРОБКА ІДЕАЛЬНО ЗАПУСКАЄТЬ БЕЗ ПИТАНЬ В ЛЮБИЙ МОРОЗ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ДЕТАЛЬНОЮ
продам авто в майже ідеальному стані, рижиків та сколів по кузову немає, двигун та КПП працює чудово.Стоїть нова зимова гума премиори.Діючий страховий поліс до 07.07.2026.НА ДЗВІНКИ НЕ ВІДПОВІДАЮ,ПИШІТЬ У ТЕЛЕГРАМ,ВОТСАП
Авто пригнане з США з незначними пошкодженнями.заміна заднього крила яке попало в колір.подушки в оригіналі неспрацовували. Заряджається від обичной розетки 220v а також на зарядці платній швидкісної.все в орігіналі шини колір і т.д. ні чо негрюкае не стукае. 8 тищь оригінального пробігу.хто купе буде дуже задоволений.бувае мене нема в мережі. Служба.То набирайте сюди.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?