CB400 SF Vtec, кастом, кафе-рейсер. У чудовому стані, після повного ТО. Легкий у керуванні, відмінна динаміка для свого об?єму, надійність і простота у обслуговуванні. З недоліків - невеличка вмятина на бакові.Продаж з переоформленням, причина продажу- CB1300?
Ксенон туманки, верх лінзи+ксенон Електропідсилювач керма Мотор сухий, масла не їсть, без стуків і тд, нові свічки Нещодавно поміняно маховик, зчеплення, комплект грм, помпа, основний радіатор, термостат, гальмівні диски бош, колодки нові Газ Безшумні замки, чорна стеля Магнітола alpine з блютузом Гума зима/літо Номер телефону для звʼязку
Авто приганяли для себе, комфортний кросовер в чудовому стані, пробіг рідний, хороша комплектація, кондиціонер, камери, підігріви, все працює.
Без підкрасів, нова резина, максимальна комплектація-тепловий насос, люк, обдув та підігрів сидінь та руля, 2 ключа, швидка зарядка, оригінальна в комплекті, передні задні парктроніки, активний дистронік, утримання в полосі, памʼять сидінь, бездротова зарядка, без ключовий доступ преміальна музика, та багато іншого, пройдено ТО, є сервісна книжка та записи з офіційних сервісів.
Авто в доброму технічному стані, робити нічого по ньому не треба. Рижиків та пижиків немає. Обслужено повністю. Перший власник в Україні. Володію автомобілем два роки. Зберігається в гаражі, їздить мало. Газу не було і немає. Мотор та коробка працює добре без ніяких нарікань, стекла всі рідні, не димить , масла не їсть. Пробіг оригінальний. Акумулятор гарний. По ходовій все в добре не стукає та не гримить. На свої роки досить збережений стан. При огляді можливий торг.
Чергова продажа власного авто. Технічно справний. На початку року замінені всі рідини, грм, помпа, рем комплект. Зроблена нова страховка на рік. Дійсний, чесний пробіг. Є гума літня. Знаю всю історію авто, оскільки попередні власники, мої товариші. Фактично авто було в експлуатації в трьох сімʼях послідовно. Авто дуже економне і мʼяке. Експлуатував весь 2025 рік. Перереєстрував на дружину лише влітку. Замінив лобове скло, оскільки був скол. Враховуючи вищевказані витрати на авто, особливо в 2026 році, причиною продажі є термінова необхідність більшого автомобіля для роботи, а не проблеми з автомобілем. Авто не фарбоване. Проте, звісно на кузові є сліди експлуатації даного ТЗ. Деталі по телефону. Обмін не пропонувати. І пропозиції взяти авто за «півціни» теж
Офіційне авто куплене в 19 році
Перекупникам прохання не турбувати! Kia Optima Hybrid, 2013 р. З салону – 2014 рік. Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Замінено масла в двигуні та коробці, усі фільтри. Просторий салон, гарна музика, панорамний дах. Економічна, комфортна та надійна в ходу.
Офіційний автомобіль! Всі ТО на Lexus! Без крашених елементів! Весь цілий! Неймовірний колір! Хто побачить цю машину в живу , поїде на ній додому! Колір просто фантастичний! Передня частина автомобіля в плівці Повний привід Гібрид (витрата 6.5) Усі вікна рідні. Тільки зроблено ТО Безключ всіх дверей Старт-стоп Електросидіння Підігрів керма Утримання в смузі Радар Підігрів сидінь Камера Парктронік Авто світло Авто дощ Авто дальній Автомобіль в дуже збереженому стані! Автомобіль як новий. На фото є всі заїзди на СТО Лексус! Таких машин одиниці. Офіційний автомобіль! Будь-які перевірки на Сто!
Гарне, дуже жваве авто, яке приємно керується. Не DSG, на цьому авто надійний класичний автомат. Офіціально придбане авто в Україні з рідним пробігом. Продаю в гарному стані, авто повністю обслуговуване, яким володію рік. Авто було в володінні між знайомими людьми, історію знаю (рахувалась на фірмі, яка змінювала власників) вкладень ніхто не жалів, деякі чеки залишились. Їздив тільки по Києву. Замінено цеп ГРМ (чека немаю), котушки, свічки, сепаратор, теплообмінник, гальмівні диски, колодки… Тільки зробив ТО. Є невеликі нюанси по кузову не критичні і лопнуте лобове, на останніх фото видно нюанси.Також додатково віддаю другий комплект дисків з зимовою резиною. 2 ключа. Причина продажу маю інше авто. Телефонуйте більш детально розповім. Готовий до будь-якої перевірки на СТО. Цим авто будете задоволені. Є торг.
Авто в гарному стані,вкладень не потребує
Сів поїхав!!!! Двигун відкапеталений Нова Гбц Все що потрібно було замінити все замінили Хозяйске авто
Автомобіль без ДТП, у хорошому стані, салон чистий, . Двигун простий надійний без турбіни, ходова справна, скло по колу рідне. прохання писати на вайбер
Продам своє авто в хорошому стані в рідній фарбі. Ходовку перебрав. Ремні, генератора та грм замінені, щеплення замінене, масла фільтра замінені. Зимова резина нова, літня 2 ската на дисках +-90%.
гарне авто на ходу, повний привід, зроблена ходова, є люк, не тече, рідний пробіг, на 280к робилась капіталка двигуна
Продам автомобіль дуже економний, вмісткий, зручний. Бере бензину 6л./100км. Кондиціонер працює. Було замінено на 190тис. масло, повітряний фільтр, масляний фільтр. Замінено радіатор, термостат. Зроблена вся система охолодження, замінено радіатор пічки, електрика. По ходовій все зроблено. Осінню 2025р. було замінено ремінь ГРМ, задні амортизатори. Зимова резина гарний стан, на фото видно. Є літня резина, ще на сезон вистачить. Є пошкодження заднього бампера, на фото вказано. Я власник, продаж тільки повне переоформлення. Продаю у зв'язку з купівлею іншого автомобіля.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?