Продам авто в хорошому та збереженому стані. Кузов не гнилий,80% машини в рідній фарбі,пороги,стакани все ціленьке. Тонована по кругу з лобовим якісною плівкою. Мотор 1.5 працює добре,масло не бере і не димить,розхід 6л.бензину,всі розхідники замінені,карбюратор новий.Компресія по 13 кожен циліндр. По ходовій все добре,нічого не гримить і не стукає. Коробка добра,5-ступка. Салон не порваний,не затертий. Вписаний газ в тп.але на машині немає. Діюча страховка. Експортний варіант-Хансіантка. До машини ставились бережно і охайно. На даний час на повнім бойовім ходу. Решта запитань по тел. Торг біля авто.
Продаю ВАЗ 21009 Авто не бита,не крашена. Детальніше по телефону. **********
Авто в технічно справному стані, заміна розходників вчасна, замінені передні-задні стойки, нове щеплення, нова літня резина, є косметичні нюанси. Продається у зв'язку з купівлею іншого авто. ТОРГ (розумний) біля капота
Газ 2-ге покоління Салон завод сидіння завод Кузов не фарбований Мотор не розбирався
ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Жовтий танк, довезе куди завгодно. 20 років в одних руках, зберігалась в гаражі, доглянута, їздили дідусь з дружиною на дачу, сімейне авто. Багато з нею повязано подорожей та історій. Але час бере своє і треба рухатись далі. Продам в добрі руки з переоформленням. Кузов без дір, дно ціле. Заводиться в будь яку погоду! Елетро бензонасос, свіже мастило, антіфріз, живий акамулятор. Добра резина. Тільки переоформлення!!!
У машини один власник з салону, пробіг оригінальний.
Кузов видно на фото. Мотор, коробка та задній міст, все навісне в моторі в нормальному стані. Є ще запчастини, генератор та передня балка, два карбюратори (5,7). Реактивні тяги. Торг Номер **********
Автомобіль у сім'ї з 2010 року. За цей час замінена передня балка, днище кузова, косинки лобового скла (2018 рік) - найпроблемніші місця на дев'ятках. ,монтажний блок нового зразка,запалювання електронне (встановлювалося на експорт на Англію).Запалювання-комутатор-котушки-мозки і все-заводиться на будь-якому морозі. Є запасні комутатори та "мозки". Встановлена ??торпедо з Опеля, сидіння бмв-е34 спорт, сигналізація двостороння двоканальна, дверні картки з експорту, магнітола Піонер з дистанційним пультом, доп.лед ліхтар заднього ходу, протитуманки та дод. фари. Олії заливались лише фінські "Нестле", машина на антифризі. Гума у ??відмінному стані. Машина останні роки не експлуатувалася - короткі поїздки містом. Усі дод. питання за телефоном. присутній нормальний торг реальному покупцю.Заміна АКБ в листопаді цього року.
Авто в гарному стані, сів і поїхав. Я власник, авто в мене 4 роки. Авто повністю поваране, пофарбоване, та оброблене антикором. Деталі за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?