Автомобиль в моїх руках 3 роки. За час володіння змінював всі саленблоки. Установив лед туманки. Після покупки авто замінив термостат помпу охолоджуючу рідину. Трішки переробив випускну систему. Від штанів до глушника стоїть 60 труба з нержавійки разом з стронгером вмістом резонатора. В цілому залишилося кинути гарний глушник і буде гарне звучання. Авто продаю через те що є іще одне. І головне на автомобілі не стояло ніколи газу. Розхід траса 7.2 Місто 8.5 Змішаний 7.7
мотор після кап ремонту за детальною інформацією звертайтесь за телефоном
звертайтесь за номером тел
Е нюанси по кузову на фото видно,Тріснуте лобове,по т/п але е контакти з власником в вересні можливе переоформлення.Авто на повному ходу ходова,коробка, двигун,електрика без нарікань салон не розірваний не затяганий страховка е,гума літо дуже не погана.Скло підіймачі центральний замок все працює.телефонувати тільки сюди Сергій Шановні із пропозиціями заберу за 1100-1500 не турбувати.На данные момент лобовое уже замінене добре поврені задні стакани замовив задні стійки теж буду міняти.Почяли гуляти холості обороти.
Продам автомобіль в доброму стані за деталями звоніть за номером телефону
в хорошем состоянии
Всі деталі за номером телефону
Все що міняли все на нове, машину потрібно в круг красить! Телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?