Машина в гарному стані всі питання по телефону
Мотор відкапіталений є відео-фото докази. При капіталці були замінені: маслянийнасос, комплект грм повністю, ремонт головки, новий подон і тд. Встановлений прямоток але є заводський глушник. Є люк і електромклопідйомники передні. По кузову є питання до порогів. Всі питання по телефону.
Повна заміна мотору(зажигання перероблене на електронне) та коробки передач, а також замінений редуктор. Потребує поварки. Більш детальну інформацію можна отримати за тел:********** Андрій.
Продам автомобіль за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону
Состояние нормально ! Хорошая домашняя рабочая машинка !Все расходники и обслуживание своевременное! Новый хозяин останеться довольным!!!!!
Гольф в нормальному стані як на свій вік.мотор масла не бере коробка добра.колеса зимні нові.можлий обмін на мотоцикл ендуро.або мінітрактор
Продам автомобіль в хорошому стані,поварений, пофарбований,оброблений проти корозії,обешумлений, двигун в хорошому стані замінено комплект ГРМ,масло, фільтра, По ходовій зауважень нема, замінено все що потрібно Нова зимова резина Автомобіль в ідеальному стані Детальніше по телефону Торг біля капота
Машина у середньому стані.
Продам власний автомобіль в хорошому стані.Акумуляторна батарея нова,1.8 бензин,механічна коробка 5 передач.Не гнила,не бита,сигналізація встановлена.Мотор масла не бере.Резина нова.За більш детальною інформацією телефонуйте за номером.
Грузопасажир, гарний робочий стан, дизель 4х ступка, запас повнороз. Гума всі сезони.
нові стійки разом з пружинами, шарові, рульові наконечники, помпа, є купа запчастин, дзвоніть, торг на дизель біля капоталег
Машина дуже в гарному стані. Під капотом все супер. 1.8 Моноинжектор Відповім на всі питання по телефону
продам два пасат повно ї комплектації рік випуску однаковий один після незначного дтп торг присутній за детальною інформацією звоніть
Авто в дуже хорошому стані. Повністю обслужене, особих капіталовкладень не потребує. Переварені пороги та оброблене дно, замінена вся ходова, тормозні диски, колодки та шрузи. Авто робилося для себе. Більш детальну інформацію надам по телефону.
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Авто в дуже хорошому стані як на свої роки. Дуже багато зусиль та коштів було вкладено. По мотору та коробці питань немає , ходова в нормальному стані, корозії на кузові немає , салон в нормальному стані, є хороша музика , хороша зимня гума.Э люк. Можливий обмін з моєю або вашою доплатою . Детальніші фото або запитання в телеграмі, можна пройти досмотр в СТО. Розумний торг .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?