Продам автомобіль Passat b5+ comfort line, був пригнаний з Німеччини у 2020 році , був у однієї сімʼї їздив траса місто , стоїть газ 4 покоління , писати вайбер телеграм на дзвінки рідко відповідаю .
Автомобіль в хорошому стані, знаходиться в щоденному користуванні. Необхідна заміна датчика ABS і одного сайлентблока. Торг можливий, але мінімальний.
Машина на ходу, все мінялося вчасно. Детально розкажу по телефону **********
Сімейне авто в гарному технічному стані на максимальній комплектації. Повністю доглянутий салон (їздила дружина), двигун, ходова частина та мотор працює ідеально, їде бадьоро,масло не їсть.
Volkswagen Golf Variant 1.4 , популярний надійний універсал на автоматичній коробці передач. Автомобіль обслужений, купляв для себе у Швейцарії. Після пригону, у вересні 2024р виконав усі регламентні сервісні роботи на офіційному СТО в Києві. Присутня вся сервісна історія. Пробіг на момент пригону 185200км Пробіг в Україні на даний момент +5000 км. З переваг: Салон: стан нового; Ідеальна акустика (дуже якісне звучання музики) , Нові зимові шини Pirelli , Літні шини на окремих офіційних дисках. Приємна їзда та розгін, траса 150км/год в порядку норми незважаючи на малолітражність двигуна (оптимальне споживання пального при 130км/год). Легке паркування із партроніками. Пробіг підтверджений історією, в скручування ніхто не бавився. Круглі номерні знаки КА2030ОО Не потребую торгу, обміну, і ‘аби збути’, ціну машині знаю, і не поспішаю з продажем. Але мушу продати, бо треба позашляховик. З недоліків: незначне пошкодження лівого крила ще від попереднього власника-швейцарця, видно на фото; залишається заправити фреон (для охолодження кондиціонером). При зацікавленості стосовно машини відповім на всі ваші запитання. По деталях / пропозиціях краще писати в телеграм, так як не завжди можу говорити. Телефонувати тільки після 19:00. Номер телефону **********
Чудова сімейна машина. Все працює, обслуговувалась вчасно. На метані, вартість км виходить від 3 грн, що ж дуже економно в наш час. Двигун мільйонник. Їде дуже добре. Сидіння складаються, легко можна виїхати на природу з ночівлею, або щось привезти. Шкіряний салон, легкий в догляді, особливо якщо є діти. Страховка та документи в повному порядку. Можу привезти в любу точку України за домовленістю.
В хорошому технічному стані нова турбіна,
Автомобіль повністю обслужений ! Полірований Все працює без проблем ! Торг присутній Дзвоніть ********** **********сто сорок сім
Продам гольф 2 бензин 1.8.Авто в доброму стані,карбюратор солекс ,нова 23 року зимня резина.Акамулятор нормальний,запуска кнопка старт /стоп.Кузов живий на її роки.Їздю по дорученні ,машина переоформляється.Кпп 5 ступка,хотова нормальна,стойки нові,дороги тримається.
продам дуже гарний свіжопригнаний автомобіль, гарна комплектація, 135кв. ,7мість, електро фаркоп, панорама, нова зимня резина, реальний пробіг
Моя Аврора
!!! NEW — АКТУАЛЬНО !!! Перший власник в Україні. Європейська модель (НЕ АМЕРИКА). ПРОБІГ НЕ КРУЧЕНИЙ!!! 6000 КМ ТОМУ ЗАМІНЕНИЙ ГРМ Пригнав +-3 роки тому з Польщі з пробігом 240.000. По приїзлу було замінено: - ГРМ, - Всі фільтра + масло моторне. - Антифріз. - Маховик. Що було зроблено під час екасплуатації: - Вирізано сажовик, та заварено по шву. (+ перепрошито); - Замінені всі свічки на 276.000; - Повна заміна масла в коробкі на 276.000; - Стойки стаба; - Резинка стаба; - Великі задні сайленблоки передніх ричагів; - Шарова + ступіца (передня ліва); - Замінено теплообмінник + щуп; - 4.000 назад замінено всі фільтри та масло в двигуні; - 6.000 назад замінено ГРМ(!!!). Додатково: + Підняв авто за допомогою проставок; + Добавив захист (Кольчуга); + Добавив підсвітку VW передніх дверей; + відеореєстратор (70mai, який залишаю в авто); Зараз авто знаходиться в Грузії. Є моменти по ЛКП. Готовий до перемовин :) Перевірка на будь-якому СТО. Знаходжусь в місті Zabrze/Katowice. Пишіть, домовимось. ********** можу пригнати авто в Україну за потреби. ПЕРЕКУПАМ - НЕ ТУРБУВАТИ.
Авто в гарному стані. Перший власник в Україні. Не бита та не крашена. По ходовій все гаразд, по двигуну та коробці питань теж не має.
Авто у гарному стані. Торг біля авто.
Слава Україні,продаю Фольксваген поло 98 року 1,6 бензин все рідному стані машина куплялась для сімʼї 2й-власник в Україні пробіг не скручений 470 км тому була заміна масла та фільтрів не гнила не бита продаю б охочу щось на автоматі додам зимову резину на дисках деталі за номером всім вдалих покупок і продаж.{ кому дорого або просто поп….и , прошу не дзвонити!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?