Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Мотор робить гарно, тихенько. моторне мастило мінялось кожні 10000 тільки оригінальне. машина обслуговувалась на СТО Volkswagen. Пасок ГРМ замінено.Помпа водяна замінено. гальмівні колодки замінено. По ходовій все поміняно.(дивись фото.) По електриці працює кожна кнопочка. Авто економне, на трасі 3,5 л/100 км та дуже приємне в керуванні. За детальнішою інформацією телефонуйте.
!!!!!Якщо не можете додзвонитись відправте смс, дякую за розуміння!!!!!!! Volkswagen Transporter 2007 1,9 Дизель (BRS) 77kw 211000 - пасажир 7 місць (по техпаспорту 9) - салон multivan - сидіння з американця з підлокітниками (водійське електро, другий ряд поворотні одинарні, третій ряд розкладний диван) - електричні склопідъемники - задні двері розпашонка - розсувні двері з обох боків - на 195780 т/км Заміна усіх ременів, роликів, обслуговування форсунок. - сажевий фільтр не передбачений заводом виробником - нафарбований потребує видалення рижиків та ремонту ЛКП - віддам комплект зимової гуми на 16 дисках
деталі за телефоном
Друге авто в сімї Авто у максимальній комплектації. Купувалось авто для себе через послугу автопідбору - ходова перебрана – замінені всі олії в мостах, роздатці, у коробці та скрізь де можна, замінені всі фільтри прокладки тощо. - Замінено гумки на панорамі, панорама обслуговується раз на півроку - Пневма та компресор обслужені - перепаковані, встановлені білид лінзи ams u7 та фари затягнуті в плівку. - поочищено і знято всі радіатори, печі, кондиціонер, всі гумки поміняні і т.д. -Затонований плівкою люмар по колу та на лобове люмар атермальне. Ходова по люмфердеру Усі прокладки гумки, все ставив оригінал адаптив круїз контроль Вебасто Підігрів перед і зад сидінь Підігрів керма Панорама Утримання у смузі Мертві зони Безключовий Ембіент підсвічування салону та під ногами Камери кругового огляду Дінаудіо Пам'ять водія та пасажира 4 зонний клімат І багато іншого в цілому максимальна комплектація Будь ласка, майданчикам не турбувати та перекупити.
Продам власний офіційний автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT B6 Highline! Автомобіль в ідеальному технічному стані! Пробіг 1000% рідний. Всі стекла рідні • Замінено комплект зщеплення, замінені передні та задні колодки, замінені електро мотори стояночного гальма, замінена гофра вихлопної системи, проведено ревізію двигуна та ходової частини. Додатково встановлено Бі-Лед лінзи, камера заднього виду, автомагнітола, пластикові вставки салону та ручки в чорному аквапринті. Сімейний доглянутий автомобіль який не потребує вкладень.
Продам свій автомобіль , автомобіль вкладень не потребує, повна комплектація все працює, сів і поїхав
Продаю надійний та комфортний Volkswagen Tiguan 2011 року. Цей автомобіль стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та надійність під час поїздок як у місті, так і за його межами. Автомобіль купили в Україні і регулярно обслуговували в офіційному сервісі. Пройдено все необхідне технічне обслуговування, тому машина знаходиться у відмінному стані та готова до нових пригод на дорогах.
Авто в дуже гарному стані, 15 років в одного власника, 10000 км- заміна поршньової групи, фарба - ЗАВОД, зберігання- гараж. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Є невеликі нюанси по кузову, поміняно масла, фільтри, ГРМ, відреставрована турбіна, перебраний двигун, новий тнвд. Їздила жінка. тріснутий задній ліхтар. Тільки переоформлення. Деталі за телефоном.
Автомобіль був придбаний в Україні з салону, до кінця гарантії обслуговувався у офіціала. Машина доглянута, вчасно обслуговувалась, заправлялися тільки найкращим паливом, технічний стан дуже хороший, не фарбувалася, екологія на місці, ніяких прошивок, тільки завод, тільки оригінал
Продам свой автомобиль в достойном состояния не бит не крашен
Авто на повному ходу деталі за телефоном
Продаю власне авто у дуже хорошому стані, перший власник. Рідний пробіг, авто вчасно обслуговувалось, ходова, мотор та коробка працюють ідеально без нарікань. Під час ремонту використовувались лише оригінальні запчастини. Лако-фарбове покриття в хорошому стані, після полірування (весь кузов+криша). Стан салону приємний, не затертий, є підігрівачі передніх сидінь, електронні склопідйомники, кондиціонер, заправлений. Замінено стандартну магнітолу на більш сучасну із підтримкою усіх заводських функцій (також, підтримує блютуз). Додатково є комплект зимньої гуми. Автомайданчики не турбувати. Стан машини сів і поїхав.
Авто пригнане з Німеччини, перший власник ,на українських дорогах їздить 1р.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?