Авто в шикарному стані , рідна краска ,невеликий пробіг, охайний та доглянутий ,зроблено тонування та підключений сам буфер 1.6 v16 мотор в прекрасному стані та ходова без проблем. кожаний салон , підігрів сидінь
комплектація GT, рідкісна та багата (зверніть увагу), це фактично масимум що в ній може бути, такі практично не попадаються. IV покоління рестайлінг. Продаж на титанах та зимовій резині вridgestone r15. Мотор дуже шустрий, 74кВт (100 к.с.), приємно їде. Авторіа чомусь не підтягує цю модифікацію, можливо тому що вони рідкісні. Авто технічно справне, є незначні зауваження до ЛКП. - люк - шкіряне кермо та КПП - хороший звук аудіосистеми - гідро-електро підсилювач руля - датчики світла, дощу - 4 електро теплозахисні скла із заводським легеньким світло-зеленим тонуванням (не плівка, а саме скло) - бокові електро дзеркала із підігрівом та поворотами - автозатемнення дзеркала заднього виду - омивачі фар, + противотуманки - додатковий стоп - салон підвищеного комфорту, із більшою боковою підтримкою, підлокотник - дзеркала з підсвіткою в козирках, 2шт. - панель приборів хромована з голубою підсвіткою, кнопки червона підсвітка - підігрів сидінь - круїз-контроль - клімат-контроль - система стабілізації ESP - контроль тиску в шинах - парктронік - імоббілайзер, сигналізація - два ключі, сервісна книжка та ще книжечки, оригінальний пробіг - не мальована, всі скла оригінальні, днище повністю закрите пластиками Пригнана із за кордону в 2022р., і через війну майже не їздила. В сім'ї пару авто, тому через воєнний стан була переписана, по факту я 1 і єдиний власник в Україні. Людина для якої планувалось авто, виїхала закордон. Продаж в зв'язку із тим що більше стоїть, ніж їздить. прошу не рівняти до поло в базових комплектаціях чи вже роками виїжджених по наших дорогах.
Автомобіль на свої роки в доброму стані,обслужений. Грм замінено на 247тис.Мотор ,коробка,ходова все в нормі,власник,любий вид переоформлення.
матор після повнойі капіталкі опкаткп пройдена масла фільтра поміняні сів пойіхав вкладень непоребує любий вид переоформеленя
,Доставлю в любу точку України!!!Тільки заїхала з Німеччини,розмитнений 100%,максимальна комплектація правильні колеса ,не фарбована не бита з рідним пробігом 93 т,масаж сидіння нічне бачення і т д …..Вибаста з пульта дуже зручно .задня під рульова ось !!Пригнана з Німеччини.Машина після повного ТО. Не потребує жодних вкладень взагалі. Замінено олива в двигуні, всі фільтри, мастило в мостах, роздатці!!! та коробці передач, колодки перед-зад. Машина без ДТП, вся в рідній фарбі. Ідеальний технічний та косметичний стан. Автомобіль в самій максимал. комплектації яка тільки може бути на момент випуску. Повний R-LINE як ззовні так і в салоні. Всі вікна рідні, включаючи лобове -Пневмопідвіска -Система рульового управління всіма колесами (підрулююча задня вісь) -Камера заднього виду -Система автопаркування -4-х зонний клімат-контроль з автофільтрацією повітря -Парктроніки (перед-зад) -Обігрів керма. -Нічне бачення з з ф-єю виявлення пішоходів -Система фронтального контролю з ф-єю екстреного гальмування -Шторки на задніх дверях -, чорна стеля -Безключовий доступ всіх дверей -Сидіння з масажем, підігрівом та вентиляцією -Ел.регулювання передніх сидінь -Проекція на лобове скло -Підігрів лобового скла -Торпеда обшита шкірою - Matrix LED передні фари з функцією вирізання зустрічних авто, задня оптика- Dynamic OLED -Динамічні повороти -Безпровідна зарядка -Віртуальний дисплей -Аудіосистема останнього покоління Dynaudio -Функція керування жестами -Навігація з картами України -WEBASTO з пультом ДУ -Адаптивний круїз контроль -Ел.відкривання кришки багажника (функція відкривання багажника махом ноги) -Асистент розпізнавання дорожніх знаків, пішоходів -Асистент мертвих зон -Автопаркування - бездротовий Apple CarPlay -Накладки порогів з підсвіткою -Підсвітка дверних карт салону -Заводська
Автомобіль в гарному стані, всі кнопки працюють, кондиціонер заправлений. Авто варте уваги. Торг біля авто. Пройдено ТО 2тис.км тому. + Новий акумулятор Topla 60Ah + Нові зимові колеса Hankook Winter I*Cept iZ2 + захист двигуна й коробки Кольчуга + чохли для сидінь
Всі питання по телефону.
На ходу каждый день. Расход 5 л/100 км ! Центральный замок. Заводится всегда без вопросов с пол оборота. Аккумулятор живой. Клему никогда не скидываю и все норм. Никогда не подводила. При необходимости заднее сиденье складывается за пол минуты и получается очень объемный багажник. Очень дешевый в обслуживании. По проблемным местам. Надо бы заменить подушку двигателя, лежит уже куплена новая. Задние ступичные подшипники, тоже новые уже купил, надо только поменять. Электрикой надо заниматься. Все основное работает, но сделано через одно место. На скрутках и тд. Те кто разбирается думаю сделать нормально не проблема. Я в этом не разбираюсь, по этом не лезу. Резина под замену. На водительской двери есть момент по кузову. И на правом крыле небольшая вмятина, размером в см 3. Надо варить лонжерон, ничего критичного. Сделать не трудно. Автомобиль не новый, не в идеальном состоянии. Но работает каждый день. Очень надежный. Те кто с знаком, понимают о чем я. Никогда не подводил. Куплено новое масло, воздушный, масляный и топливный фильтр. С документами полный порядок. Оформлена на меня. Любое переоформление.
Продам Volkswagen Jetta Модельний рік 2017 (фактично 2016 рік випуску). Автомобіль оснащений надійним та економним двигуном 1.4 TSI у парі з механічною коробкою передач. Дуже приємний в керуванні, динамічний та водночас економний. В Україні один власник. Авто привезене зі США з мінімальними пошкодженнями та якісно відновлене. По технічній частині повністю обслужене: нещодавно проведено ТО із заміною мастила, фільтрів та гальмівних колодок. Комплект ГРМ замінено на пробігу 120 тис. км. Автомобіль дооснащений Apple CarPlay та Android Auto. Також має підігрів передніх сидінь, мультируль, круїз-контроль та камеру заднього виду. Кузов відполірований, салон після хімчистки. Всі вікна затоновані якісною плівкою. Авто в дуже гарному та доглянутому стані, не потребує додаткових вкладень та готове до щоденної експлуатації. Автомобіль зберігається уже паркінгу.
довга база
Продам свій евакуатор (автовоз) використовується тільки в особистих цілях, ходив тільки за кордон. Завжди вчасно обслуговувався, замінено все що було потрібно а навіть те що могло ще працювати також замінено, чеки та квитанції можу надати. Двигун 2.0 дизель 120kW заводиться з пів оберту в будь-який час, працює тихо без зайвих шумів, форсунки та турбіна після ревізії,оригінальний пробіг,є вся історія обслуговування. Екологія вся присутня. 6-ступенева кпп працює без нарікань, усі передачі вмикаються чітко, без зайвих шумів. Міст швидкісний не виє не гуде в будь яких режимах. Ходова частина також перебрана (4 нових амортизатори, ступічні підшипники та тормозні диски нові) Дубль кабіна в ідеальному стані, корозії немає взагалі,рама оригінальна Махі база в оригінальному стані, в рідній фарбі, корозії немає. Комбінована легка платформа метало алюміній, з трапами 2.5 метра, хороша міцна лебідка в робочому стані, якою мало користувались. Має 2 автономки суха та мокра оригінальні Webasto, також нещодавно відкалібрований цифоовий тахограф, бак на 100 літрів також додатковий бак на суху автономку 30 літрів. Хороша зимова гума.Встановлена також пневмопідвіска, яка регулюється з салону. Салон чистий та охайний, електроніка вся працює, помилок немає абсолютно ніяких,готовий до будь-яких перевірок на СТО. Машина сів та поїхав, вкладень не потребує взагалі,детальніше по телефону.
Автомобіль пригнаний без аварійним,без пошкоджень,повністю в нормальному,робочому стані.(Купував під себе) Обслужений.Доволі економний,потужний,надійний…Задні ліхтарі європейського зразка(вказівники поворотів жовтого кольору)+діюча задня протитуманка.Екологія на місці! Заслуговує вашої уваги…
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?